przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

W skrócie

Prezydent Bronisław Komorowski złożył gratulacje reprezentującej Polskę wokalistce Monice Kuszyńskiej, która awansowała do finału konkursu Eurowizja 2015 w Wiedniu. Prezydent Bronisław Komorowski złożył gratulacje reprezentującej Polskę wokalistce Monice Kuszyńskiej, która awansowała do finału konkursu Eurowizja 2015 w Wiedniu.
fot. Eliza Radzikowska-Bialobrzewska
Środa, 20 maja 2015

Prezydent spotkał się z przedstawicielami związków zawodowych

Prezydent Bronisław Komorowski w środę rano spotkał się w Belwederze z przedstawicielami Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych oraz Związku Nauczycielstwa Polskiego.  
1 2 3 4

   

Aktualności

Czwartek, 21 maja 2015

Prezydent podpisał ustawę ograniczającą niekontrolowany wywóz leków

Niekontrolowany wywóz leków z Polski, który powoduje braki w aptekach preparatów poszukiwanych przez pacjentów, zostanie ograniczony. Stanie się tak dzięki podpisanej w czwartek przez prezydenta nowelizacji prawa farmaceutycznego. 
Środa, 20 maja 2015

"To propozycja dla osób o bardzo długim stażu pracy"

Propozycja prezydenta ws. ustawy emerytalnej zakładająca 40 lat opłacania składek, bez okresu pobierania renty czy czasu studiów, będzie dodatkowym kryterium, obok wieku, uprawniającym do przejścia na emeryturę - mówiła w środę minister Irena Wóycicka. 
Wtorek, 19 maja 2015

Pałac Prezydencki i Belweder "Obiektami bez barier" 

Pałac Prezydencki oraz Rezydencja Belweder otrzymały certyfikaty Fundacji Integracja "Obiekt bez barier". W uroczystości wręczenia certyfikatu uczestniczyła Anna Komorowska. - Belweder i Pałac Prezydencki nie mają już barier - podkreślała. 

Galeria

Prezydent.pl w YouTube

WideoOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.