przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Wtorek, 3 maja 2016

Sześcioro zasłużonych w służbie państwu i społeczeństwu

Irena Szewińska, Michał Kleiber, Michał Lorenc, Wanda Półtawska, Zofia Romaszewska i Bronisław Wildstein odebrali z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy Ordery Orła Białego. Uroczystość odbywa się na Zamku Królewskim w Warszawie  
1 2 3 4

Aktualności

Wtorek, 3 maja 2016

Prezydent w wystąpieniu: Zapatrzmy się w Konstytucję 3 Maja

Szanowni Państwo, wszyscy przedstawiciele klasy politycznej, zapatrzmy się w Konstytucję 3 Maja, zapatrzmy się w jej twórców, w ich odwagę i zrozumienie dla istoty spraw państwowych i dla sytuacji, w jakiej wtedy była Polska - mowił Prezydent RP. 
Wtorek, 3 maja 2016

Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych

Niech te Orły Białe święcą na Państwa piersiach. Niech przynoszą sławę rzetelności, uczciwości, gotowości do służby - powiedział Prezydent RP Andrzej Duda, wręczając najwyższe odznaczenia państwowe na Zamku Królewskim. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Biało-czerwony Pałac Prezydencki

Od 1 do 3 maja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego można oglądać okolicznościową iluminacje przygotowaną z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dnia Polonii i Polaków oraz Święta Narodowego Trzeciego Maja. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Wystąpienie w Dniu Flagi RP i Dniu Polonii i Polaków za Granicą

Wystąpienie Prezydenta RP w Dniu Flagi RP i Dniu Polonii i Polaków za Granicą (fot. Andrzej Herchorowicz / KPRP) Cieszę się, że właśnie dziś, tu w Warszawie w Belwederze pod tą biało-czerwoną, którą przed chwilą podnieśliśmy na maszt mogę gościć moich rodaków przybywających z najdalszych zakątków świata - powiedział 2 maja prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Prezydent odznaczył przedstawicieli środowisk polonijnych

Odznaczenia za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowisk polonijnych, za krzewienie polskiej kultury i tradycji narodowych wręczył w Dniu Polonii i Polaków za Granicą prezydent Andrzej Duda. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu Belwederu. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Życzenia od Prezydenta RP dla Polonii i Polaków za Granicą

Z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą życzę Wam, Drodzy Rodacy, aby łączące nas więzi stawały się jeszcze silniejsze, abyśmy miłość do Polski potrafili przekazywać następnym pokoleniom. Życzę Wam osobistego powodzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.