przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
fot. Lukasz Kaminski
Środa, 16 kwietnia 2014

"Ostatnie 25 lat to pasmo sukcesów w ratowaniu zabytków"

Ostatnie 25 lat to pasmo małych sukcesów, które składają się na wielki sukces ratowania zabytków przypominających naszą obecność w Europie - mówił prezydent podczas wizyty w opactwie pocysterskim w Lubiążu.  
1 2 3
Środa, 16 kwietnia 2014

"Dziś trzeba szczególnie pamiętać o tych walkach"

Dziś, gdy świadomie inwestujemy nasze polskie emocje i dążenia w budowanie wspólnej Europy, trzeba szczególnie pamiętać o tych walkach - mówił prezydent w Zgorzelcu, na uroczystości 69. rocznicy forsowania Nysy Łużyckiej. 
Środa, 16 kwietnia 2014

Odznaczenia zasłużonych dla społeczności lokalnej

Podczas wizyty w Zgorzelcu Prezydent RP wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym z terenu województwa dolnośląskiego. 
Środa, 16 kwietnia 2014

Szef BBN z wizytą w Kijowie

Szef BBN Stanisław Koziej
Szef BBN minister Stanisław Koziej rozpoczął dwudniową, zaplanowaną wcześniej, wizytę na Ukrainie. Odbywa się ona na zaproszenie sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy Andrija Parubija. 
Wtorek, 15 kwietnia 2014

Prezydent: Dialog społeczny jest potrzebny

Dialog społeczny jest potrzebny – przekonywał Prezydent RP podczas gali wręczenia wyróżnień w konkursie „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. - Dziś jest problem nie tylko z zahamowaniem dialogu społecznego, ale także z uruchomieniem go ponownie ocenił. 


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.