przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 24 lutego 2015

Prezydent powołał 24 nowych sędziów

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski podczas wtorkowej uroczystości w Pałacu Prezydenckim wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. 
Środa, 18 lutego 2015

Prezydent wręczył nominacje 44 profesorom

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył w środę w Pałacu Prezydenckim akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. 
Środa, 28 stycznia 2015

Prezydent wręczył nominacje 53 profesorom

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim w środę wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. 
Środa, 21 stycznia 2015

Prezydent wręczył nominacje profesorskie

W Pałacu Prezydenckim w środę odbyły się dwie uroczystości, podczas których Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył akty nominacyjne nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. 
Czwartek, 15 stycznia 2015

Prezydent powołał 26 nowych sędziów

Wymiar sprawiedliwości, sądownictwo to jeden z filarów państwa demokratycznego, to jedno ze źródeł stosunku obywateli – lepszego lub gorszego do państwa – podkreślał Prezydent RP Bronisław Komorowski wręczając nominacje sędziowskie. 
Środa, 10 grudnia 2014

Prezydent powołał 41 nowych sędziów

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył w środę podczas uroczystości w Belwederze akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie. 
1234567  25
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.