przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 8 lipca 2014

Wręczenie aktów powołań do Kapituły Orderu Krzyża Wojskowego

Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego, wręczył akty powołań do Kapituły Orderu Krzyża Wojskowego. Uroczystość odbyła się we wtorek w Pałacu Prezydenckim. 
Niedziela, 6 lipca 2014

Odznaczenia za zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego

W niedzielę, podczas konferencji „Wiejska Polska” w Licheniu, minister Dariusz Młotkiewicz wręczył nadane przez prezydenta odznaczenia osobom zasłużonym dla społeczności lokalnej. 
Piątek, 4 lipca 2014

Odznaczenia w 25-lecie odrodzenia Senatu RP   <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/7dGvx1EIwLk?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Z okazji 25-lecia odrodzonego Senatu RP prezydent Bronisław Komorowski wręczył w Pałacu Prezydenckim odznaczenia za zasługi dla transformacji i na rzecz rozwoju polskiego parlamentaryzmu. 
Wtorek, 1 lipca 2014

Odznaczenia dla żołnierzy zawodowych i pracowników wojska

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski podczas uroczystości z okazji 10. rocznicy utworzenia i Święta Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie, wręczył odznaczenia żołnierzom zawodowym i pracownikom wojska. 
Piątek, 27 czerwca 2014

Odznaczenia za wspieranie spółdzielczości i przedsiębiorczości

Podczas odbywającej się w piątek w Sejmie konferencji pt. „Społeczna rola banków spółdzielczych w Polsce”, minister Olgierd Dziekoński wręczył w imieniu Prezydenta RP Krzyże Zasługi oraz Złote Medale za Długoletnią Służbę. 
Czwartek, 26 czerwca 2014

Odznaczenia dla zasłużonych dla rozwoju rolnictwa i polskiej wsi

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski podczas spotkania w ramach Forum Debaty Publicznej pt.: "Potencjał obszarów wiejskich szansą rozwoju" wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla rozwoju rolnictwa i polskiej wsi. 
1234567  86
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.