przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 17 sierpnia 2014

Odznaczenia dla internowanych działaczy opozycji demokratycznej

W niedzielę podczas Zjazdu Strzebielinkowców minister Sławomir Rybicki wręczył odznaczenia nadane przez prezydenta działaczom opozycji demokratycznej internowanym w Ośrodku Odosobnienia w Strzebielinku. Minister odczytał także list prezydenta. 
Sobota, 16 sierpnia 2014

Prezydent wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Rodzina i małżeństwo nie są rzeczą prostą. Za nimi kryje się wiele wyrzeczeń i wysiłku, sukcesów i porażek, z którymi trzeba sobie radzić razem – mówił w sobotę w Chełmku prezydent Bronisław Komorowski gratulując parom obchodzącym złote gody. 
Piątek, 15 sierpnia 2014

Awanse, odznaczenia i podziękowania dla generałów

Modernizacja wojska to nie tylko inwestycje w technikę, ale i zdobywanie i utrzymywanie wiedzy - powiedział w piątek prezydent Bronisław Komorowski, wręczając awanse generalskie i admiralskie. Podkreślił, że żołnierze mają prawo być dobrze dowodzeni. 
Wtorek, 12 sierpnia 2014

Złoty Krzyż Zasługi dla Eugeniusza Wilczyńskiego

We wtorek Jan Lityński wręczył w imieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego Złoty Krzyż Zasługi Eugeniuszowi Wilczyńskiemu. 
Poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Order za ratowanie Żydów podczas II wojny światowej

Mieczysław Konieczny został odznaczony przez prezydenta Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski w uznaniu bohaterskiej postawy i niezwykłej odwagi w ratowaniu Żydów podczas II wojny światowej. Order wręczył minister Maciej Klimczak. 
Środa, 30 lipca 2014

Odznaczenia w 70. rocznicę Powstania Warszawskiego

Prezydent RP Bronisław Komorowski wręczył ordery i odznaczenia państwowe uczestnikom Powstania Warszawskiego, współtwórcom i pracownikom Muzeum Powstania Warszawskiego oraz artystom zasłużonym w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii Polski. 
1234567  88
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.