przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 25 kwietnia 2015

Odznaczenia na Kasprowym Wierchu

Podczas uroczystości na Kasprowym Wierchu prezydent Bronisław Komorowski wręczył ordery i odznaczenia sportowcom i osobom zasłużonym w popularyzowaniu sportów narciarskich i wspinaczkowych. 
Wtorek, 21 kwietnia 2015

Prezes Europejskiego Trybunału Obrachunkowego odznaczony

Prezydent Bronisław Komorowski wręczył we wtorek w Belwederze Krzyż Komandorski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej Vitorowi Manuelowi Da Silvie Caldeirze – obywatelowi Republiki Portugalskiej, prezesowi Europejskiego Trybunału Obrachunkowego. 
Poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Odznaczenia w Sierakowicach

Uroczystość wręczenia odznaczeń w Sierakowicach
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski podczas poniedziałkowej uroczystości w Sierakowicach wręczył odznaczenia państwowe. 
Środa, 15 kwietnia 2015

Odznaczenia dla pracowników Urzędu Patentowego

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski nadał Brązowy Krzyż Zasługi Janinie Derencz, za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa oraz 31 Medali Za Długoletnią Służbę pracownikom Urzędu Patentowego. 
Czwartek, 9 kwietnia 2015

Odznaczenia dla obywateli Ukrainy i przedstawicieli Polonii

Podczas spotkania z Polonią w Ambasadzie RP w Kijowie w czwartek prezydent Bronisław Komorowski wręczył ordery i odznaczenia obywatelom Ukrainy i Polakom zamieszkałym na Ukrainie. 
Środa, 8 kwietnia 2015

"Zrobili wszystko, by powiadomić świat o tej zbrodni" 

Podczas spotkania w Belwederze, Prezydent RP wręczył odznaczenia państwowe nadane obywatelom Stanów Zjednoczonych Ameryki, w tym pośmiertnie oficerom Armii Stanów Zjednoczonych, zasłużonym w ujawnieniu prawdy o Zbrodni Katyńskiej. 
1234567  102
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.