przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 19 listopada 2015

Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia

  |   Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia Odznaczenia za zasługi na rzecz rozwoju Polskiego Radia

  Zobacz także: List prezydenta z okazji 90-lecia Polskiego Radia S.A. Minister Wojciech Kolarski w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie wręczył odznaczenia państwowe nadane przez prezydenta zasłużonym pracownikom. Odczytał także list Prezydenta Andrzeja Dudy skierowany do uczestników uroczystości.

 

Odznaczeni zostali:

 

za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju Polskiego Radia

 

KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI 

 
Marek  GASZYŃSKI
Wiktor  LEGOWICZ
Henryk SYTNER 
 

KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI 

 
Andrzej BRZOSKA 
Henryk CICHECKI 
Krzysztof GÓRSKI 
Andrzej JANISZ 

Krzysztof  KLIMASZEWSKI

Aleksander MAZUR 

Stanisław MICHAŁOWSKI 

Piotr PAWŁOWSKI 
Włodzimierz SYTA 
Paweł SZTOMPKE 
Tomasz ZIMOCH 
 

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI 

 
Agnieszka GOLEC 
Jolanta JASKULSKA 
Zbigniew KRAJEWSKI 
Mirosław KRÓLEWSKI 
Bogusław LASOTA 

Agnieszka LEO-SIELICKA 

Robert LIDKE 
Waldemar LISTOWSKI 
Jerzy  TOMASZEWSKI

Marek  ZWYRZYKOWSKI

 

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI 

 
Jan  IWASZKO
Stefan KARPISZ 
Aldona KOŁODZIEJSKA

Krystyna KURCZYŃSKA 

Lidia KWIL 

Elżbieta MAMOS-GAWRYŚ 

Piotr MARZEC
Ewa MIZERA 

Krzysztof  PNIEWSKI

Andrzej SKOMOROWSKI 

Jacek  STANISŁAWIAK

Joanna  SZWEDOWSKA
Józef  WACNIK
Jan WARENYCIA

Elżbieta WOJCIECHOWSKA 

Cecylia WOJDALIŃSKA 

 

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI 

 
Barbara KOWALSKA 

Elżbieta KRUSZEWSKA 

Paweł  KWIECIŃSKI
Jolanta ŚMIAŁOWSKA 

Natalia WOROSZYLSKA 

 

Pan Minister wręczył także 32 Medale za Długoletnią Służbę ( 30 Złotych i 2 Srebrne) nadanych  za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.