przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 9 kwietnia 2016

Pożegnanie i pośmiertne odznaczenie Artura Górskiego

Prezydent Andrzej Duda odznaczył pośmiertnie Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Artura Górskiego. Prezydent przekazał Order Rodzinie Zmarłego podczas mszy św. pogrzebowej. 
Czwartek, 7 kwietnia 2016

Wręczenie odznaczeń państwowych na uroczystości w Mistrzejowicach

Minister Wojciech Kolarski, podczas uroczystości w Kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie-Mistrzejowicach, wręczył w imieniu Prezydenta RP Ordery Odrodzenia Polski oraz Krzyże Wolności i Solidarności działaczom opozycji demokratycznej. 
Czwartek, 31 marca 2016

Wręczenie odznaczeń państwowych podczas uroczystości w SGGW

W czwartek w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów doktorom habilitowanym i promocji doktorów. Uczestniczył w niej minister Andrzej Dera, który wręczył odznaczenia państwowe. 
Wtorek, 22 marca 2016

Odznaczenia na Politechnice Warszawskiej

Minister Andrzej Dera podczas uroczystości promocji doktorskich i habilitacyjnych w Małej Auli Politechniki Warszawskiej wręczył odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta RP zasłużonym pracownikom uczelni. 
Piątek, 18 marca 2016

Prezydent odznaczył Polonię na Węgrzech 

W Ambasadzie RP w Budapeszcie, Prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe działaczom polonijnym wyróżnionym za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowiska węgierskiej Polonii. 
Czwartek, 17 marca 2016

Odznaczenia za bohaterską postawę w ratowaniu Żydów

Podczas wizyty w Muzeum Zamku w Łańcucie Prezydent RP Andrzej Duda wręczył odznaczenia za bohaterską postawę i niezwykłą odwagę wykazaną w ratowaniu życia Żydom podczas II wojny światowej oraz za zasługi w pielęgnowaniu pamięci. 
Czwartek, 10 marca 2016

Krzyż Komandorski Orderu Zasługi RP dla Adama Kiernika

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał Krzyż Komandorski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej Adamowi Kiernikowi, za wybitne zasługi na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za działalność na rzecz zachowania polskiego dziedzictwa narodowego. 
Wtorek, 1 marca 2016

Nominacje i odznaczenia w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda wręczył nominacje oficerskie oraz odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej oraz w pielęgnowaniu pamięci o Żołnierzach Wyklętych. 
1 POPRZEDNIA 20212223242526  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.