przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 9 maja 2016

Odznaczenia podczas XXVI Jubileuszowego Kongresu Sekretariatu Metalowców w Katowicach

Prezydent Andrzej Duda przyznał odznaczenia państwowe zasłużonym działaczom opozycji demokratycznej i związkowcom. W imieniu Prezydenta RP odznaczenia wręczyła Pani Agnieszka Lenartowicz-Łysik. 
Wtorek, 3 maja 2016

Sześcioro zasłużonych w służbie państwu i społeczeństwu 

Irena Szewińska, Michał Kleiber, Michał Lorenc, Wanda Półtawska, Zofia Romaszewska i Bronisław Wildstein odebrali z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy Ordery Orła Białego. Uroczystość odbywa się na Zamku Królewskim w Warszawie 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Prezydent odznaczył przedstawicieli środowisk polonijnych

Odznaczenia za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowisk polonijnych, za krzewienie polskiej kultury i tradycji narodowych wręczył w Dniu Polonii i Polaków za Granicą prezydent Andrzej Duda. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu Belwederu. 
Niedziela, 17 kwietnia 2016

Prezydent odznaczył Polonię w Bułgarii

W Ambasadzie RP w Sofii, Prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe działaczom polonijnym za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowiska polonijnego i za promowanie polskiej kultury. 
Poniedziałek, 11 kwietnia 2016

"Żegnamy osobę absolutnie nietuzinkową" 

- Żegnamy osobę absolutnie nietuzinkową - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda w Świdniku podczas uroczystości pogrzebowych prof. Zyty Gilowskiej. 
Sobota, 9 kwietnia 2016

Pożegnanie i pośmiertne odznaczenie Artura Górskiego

Prezydent Andrzej Duda odznaczył pośmiertnie Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Artura Górskiego. Prezydent przekazał Order Rodzinie Zmarłego podczas mszy św. pogrzebowej. 
Czwartek, 7 kwietnia 2016

Wręczenie odznaczeń państwowych na uroczystości w Mistrzejowicach

Minister Wojciech Kolarski, podczas uroczystości w Kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie-Mistrzejowicach, wręczył w imieniu Prezydenta RP Ordery Odrodzenia Polski oraz Krzyże Wolności i Solidarności działaczom opozycji demokratycznej. 
Czwartek, 31 marca 2016

Wręczenie odznaczeń państwowych podczas uroczystości w SGGW

W czwartek w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów doktorom habilitowanym i promocji doktorów. Uczestniczył w niej minister Andrzej Dera, który wręczył odznaczenia państwowe. 
1 POPRZEDNIA 22232425262728  30
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.