przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. // W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. //
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 20 marca 2017

"Historia nie milczy już głucho o Żołnierzach Wyklętych"

Prezydent odznaczył Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski pośmiertnie Żołnierzy Niezłomnych: Kazimierza Dyksińskiego, Leona Malickiego i Stanisława Żurawskiego. 
Niedziela, 19 marca 2017

Odznaczenia dla zasłużonych w działalności społecznej i związkowej

W niedzielę w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się uroczystość, podczas której Szefowa KPRP wręczyła odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności społecznej i związkowej. 
Wtorek, 14 marca 2017

Prof. Andrzej Hundziak odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Prezydent Andrzej Duda nadał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski profesorowi Andrzejowi Hundziakowi za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej kultury, za osiągnięcia w działalności artystycznej i twórczej. 
Poniedziałek, 13 marca 2017

Order Orła Białego dla kardynała Mariana Jaworskiego 

Prezydent Andrzej Duda wręczył Order Orła Białego arcybiskupowi seniorowi archidiecezji lwowskiej kardynałowi Marianowi Jaworskiemu. - Ksiądz kardynał jest częścią wielkiej opowieści o Rzeczypospolitej – mówił Prezydent RP o odznaczonym. 
Piątek, 10 marca 2017

Odznaczenia za ochronę praw konsumentów

Prezydent Andrzej Duda przyznał odznaczenia osobom zasłużonym w działalności na rzecz ochrony praw konsumentów. Krzyże Zasługi wręczyła minister Małgorzata Sadurska, Szef Kancelarii Prezydenta RP. 
Piątek, 3 marca 2017

Odznaczenia państwowe podczas Gali 25-lecia Euroregionu Nysa

Pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, odbyła się Gala 25-lecia Euroregionu Nysa, podczas której m.in. wręczono odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności na rzecz rozwoju regionu i współpracy transgranicznej. 
Czwartek, 2 marca 2017

Odznaczenia państwowe w SGGW

W Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów doktorom habilitowanym i promocji doktorów podczas której wręczono również odznaczenia państwowe. 
Środa, 1 marca 2017

Odznaczenia dla zasłużonych na rzecz rozwoju onkologii

W Centrum Konferencyjno-Edukacyjnym im Prof. Tadeusza Koszarowskiego w Warszawie odbyła się III Warszawska Konferencja Onkologiczna, podczas której m.in. wręczono odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności na rzecz rozwoju onkologii. 
1 POPRZEDNIA 22232425262728  42
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.