przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 20 maja 2016

Wręczenie odznaczeń państwowych podczas uroczystej gali z okazji 200-lecia SGGW

Szef Kancelarii Prezydenta RP Minister Małgorzata Sadurska, wręczyła w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odznaczenia państwowe wybitnym naukowcom zasłużonym dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 
Piątek, 13 maja 2016

Odznaczenia w 35. rocznicę powstania NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność"

Z okazji 35-lecia powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność Rolników Indywidualnych Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda nadał ordery i odznaczenia zasłużonym działaczom Związku. 
Poniedziałek, 9 maja 2016

Odznaczenia podczas XXVI Jubileuszowego Kongresu Sekretariatu Metalowców w Katowicach

Prezydent Andrzej Duda przyznał odznaczenia państwowe zasłużonym działaczom opozycji demokratycznej i związkowcom. W imieniu Prezydenta RP odznaczenia wręczyła Pani Agnieszka Lenartowicz-Łysik. 
Wtorek, 3 maja 2016

Sześcioro zasłużonych w służbie państwu i społeczeństwu 

Irena Szewińska, Michał Kleiber, Michał Lorenc, Wanda Półtawska, Zofia Romaszewska i Bronisław Wildstein odebrali z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy Ordery Orła Białego. Uroczystość odbywa się na Zamku Królewskim w Warszawie 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Prezydent odznaczył przedstawicieli środowisk polonijnych

Odznaczenia za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowisk polonijnych, za krzewienie polskiej kultury i tradycji narodowych wręczył w Dniu Polonii i Polaków za Granicą prezydent Andrzej Duda. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu Belwederu. 
Niedziela, 17 kwietnia 2016

Prezydent odznaczył Polonię w Bułgarii

W Ambasadzie RP w Sofii, Prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe działaczom polonijnym za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowiska polonijnego i za promowanie polskiej kultury. 
Poniedziałek, 11 kwietnia 2016

"Żegnamy osobę absolutnie nietuzinkową" 

- Żegnamy osobę absolutnie nietuzinkową - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda w Świdniku podczas uroczystości pogrzebowych prof. Zyty Gilowskiej. 
Sobota, 9 kwietnia 2016

Pożegnanie i pośmiertne odznaczenie Artura Górskiego

Prezydent Andrzej Duda odznaczył pośmiertnie Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Artura Górskiego. Prezydent przekazał Order Rodzinie Zmarłego podczas mszy św. pogrzebowej. 
1 POPRZEDNIA 23242526272829  31
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.