przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. // W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. //
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 19 listopada 2018

Odznaczenia państwowe z okazji Święta Kolejarza

Podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie Prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe z okazji Święta Kolejarza. 
Wtorek, 13 listopada 2018

Odznaczenie dla kończącego misję w Polsce Ambasadora Brazylii

Minister Krzysztof Szczerski wręczył, w imieniu Prezydenta RP, Krzyż Komandorski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej J.E. Alfredo Martinho Leoni – Ambasadorowi Nadzwyczajnemu i Pełnomocnemu Brazylii, kończącemu misję dyplomatyczną w Polsce. 
Niedziela, 11 listopada 2018

Ordery Orła Białego przyznane pośmiertnie 25 wybitnym Polakom 

W związku z jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Prezydent Andrzej Duda nadał Ordery Orła Białego 25 wybitnym Polakom, jako wyraz najwyższego szacunku wobec ich znamienitych zasług poniesionych dla chwały, dobra i pożytku Polski. 
Piątek, 9 listopada 2018

Wybitni. Bohaterscy. Niezłomni. 

Order Orła Białego to najstarsze i najważniejsze odznaczenie RP. W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości Prezydent RP i Kapituła Orderu pośmiertnie uhonorowali 25 osób. Zobacz ich biogramy. 
Wtorek, 6 listopada 2018

Odznaczenie dla Ambasadora Nadzwyczajnego Republiki Litewskiej

W imieniu Prezydenta minister Krzysztof Szczerski wręczył odznaczenie państwowe Ambasadorowi Nadzwyczajnemu i Pełnomocnemu Republiki Litewskiej Šarūnasowi Adomavičiusowi, który kończy misję dyplomatyczną w Polsce. 
Wtorek, 30 października 2018

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych pracowników Biura Rzecznika Praw Pacjenta

Podczas dzisiejszej uroczystości w Belwederze w imieniu Prezydenta minister Andrzej Dera wręczył zasłużonym pracownikom Biura Rzecznika Praw Pacjenta odznaczenia za wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. 
Piątek, 26 października 2018

Odznaczenia państwowe z okazji 100-lecia piłki ręcznej w Polsce 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Duda wręczył w piątek odznaczenia państwowe z okazji 100-lecia piłki ręcznej w Polsce. Odznaczeni zostali zasłużeni działacze, trenerzy, sędziowie sportowi, nauczyciele i organizatorzy kadr piłki ręcznej. 
Niedziela, 21 października 2018

Odznaczenia dla pracowników Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2018/2019 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Podczas inauguracji Prezydent wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom uczelni. 
1 POPRZEDNIA 2345678  42
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.