przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. // W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. //
| | |
A | A | A
Wtorek, 2 października 2018

Odznaczenia dla Mistrzów Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018

Prezydent wręczył odznaczenia państwowe reprezentantom Polski w piłce siatkowej mężczyzn, którzy w niedzielę zdobyli Mistrzostwo Świata. Odznaczeni zostali także członkowie sztabu szkoleniowego. 
Wtorek, 2 października 2018

Odznaczenia dla zasłużonych przedstawicieli International Paper

W imieniu Prezydenta Sekretarz Stanu w KPRP minister Andrzej Dera wręczył odznaczania państwowe zasłużonym przedstawicielom International Paper. 
Poniedziałek, 1 października 2018

Medale za Długoletnią Służbę dla zasłużonych pracowników Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Podczas dzisiejszej konferencji zatytułowanej „Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Z tradycją w przyszłość” minister Halina Szymańska, w imieniu Prezydenta, wręczyła 15 Medali za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom PIORiN. 
Piątek, 28 września 2018

Order Odrodzenia Polski przyznany pośmiertnie Krystynie Rybińskiej

Prezydent Andrzej Duda nadał pośmiertnie Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski wybitnej publicystce i dziennikarce Krystynie Rybińskiej. (Czytelnikom znanej głównie jako Krystyna Grzybowska) 
Czwartek, 27 września 2018

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych w działalności na rzecz ochrony zdrowia publicznego

Prezydent Andrzej Duda nadał odznaczenia państwowe zasłużonym pracownikom Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. 
Czwartek, 27 września 2018

Odznaczenia dla zasłużonych dla rozwoju polskiej energetyki

Prezydent RP Andrzej Duda nadał odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla rozwoju polskiej energetyki. Odznaczenia wręczyła Doradca Prezydenta RP Marta Gajęcka, podczas Gali „Polska Energia w 100-lecie Niepodległości”. 
Środa, 26 września 2018

Akty nadania pierwszego stopnia oficerskiego oraz odznaczenia dla osób zasłużonych w walce o suwerenność i niepodległość

Sekretarz Stanu w KPRP minister Andrzej Dera, w imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy, przekazał akty nadania pierwszego stopnia oficerskiego oraz odznaczył osoby wybitnie zasłużone w walce o suwerenność i niepodległość Państwa Polskiego. 
Piątek, 21 września 2018

Odznaczenia z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

Z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej Prezydent RP Andrzej Duda nadał odznaczenia za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i modernizacji administracji skarbowej. 
1 POPRZEDNIA 45678910  42
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.