przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 11 listopada 2017

Prezydent wręczył Ordery Orła Białego

Prezydent uhonorował najwyższym odznaczeniem państwowym Księdza Prałata Bernarda Czerneckiego, aktora Franciszka Pieczkę i rzeźbiarza Andrzeja Pityńskiego. 
Sobota, 11 listopada 2017

Odznaczenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu. 
Sobota, 28 października 2017

Ks. Stanisław Bogdanowicz uhonorowany pośmiertnie Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski

„Jego pełne poświęcenia życie wypełniły szczególne zasługi dla Kościoła i Rzeczpospolitej" - napisał w liście prezydent Andrzej Duda, wspominając śp. ks. Stanisława Bogdanowicza. Prezydent nadał kapłanowi pośmiertnie Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski. 
Środa, 25 października 2017

Prezydent podziękował Polonii w Finlandii za podtrzymywanie polskości 

- Cieszę się, że mogłem uhonorować państwa przedstawicieli odznaczeniami państwowymi, które są pewnym symbolem podziękowania i pamięci - mówił prezydent podczas spotkania z Polonią w Ambasadzie RP w Finlandii. 
Wtorek, 24 października 2017

Ordery dla zasłużonych w obronie suwerenności i niepodległości państwa

Odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w obronie suwerenności i niepodległości Państwa Polskiego, za działalność kombatancką i społeczną oraz za zasługi w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii Polski wręczył we wtorek minister Wojciech Kolarski. 
Środa, 18 października 2017

Odznaczenia dla zasłużonych nauczycieli szkół artystycznych

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Minister Wojciech Kolarski wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym nauczycielom szkół artystycznych. 
Wtorek, 17 października 2017

Odznaczenia dla działaczy Fundacji Szansa dla Niewidomych

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej minister Andrzej Dera wręczył we wtorek odznaczenia państwowe zasłużonym działaczom Fundacji Szansa dla Niewidomych. 
Piątek, 13 października 2017

Odznaczenia dla zasłużonych w służbie państwu

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej minister Andrzej Dera wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu. Uroczystość odbyła się w piątek w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. 
1 POPRZEDNIA 45678910  30
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.