przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. // W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. //
| | |
A | A | A
Wtorek, 18 września 2018

Odznaczenia i medale z okazji XXV-lecia Regionalnych Izb Obrachunkowych

W dniu 18 września 2018 r. w Sali Kolumnowej Sejmu RP odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu XXV-lecia Regionalnych Izb Obrachunkowych, podczas której zostały wręczone odznaczenia państwowe. 
Piątek, 14 września 2018

Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski dla Roberta Brylewskiego

Prezydent Andrzej Duda nadał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski pośmiertnie Robertowi Brylewskiemu za wybitne zasługi dla rozwoju kultury. Order przekazał rodzinie Podsekretarz Stanu w KPRP minister Wojciech Kolarski. 
Wtorek, 11 września 2018

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej

Prezydent Andrzej Duda nadał odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Ordery w imieniu Prezydenta przekazała rodzinom odznaczonych Szef KPRP minister Halina Szymańska. 
Piątek, 7 września 2018

Odznaczenia dla zasłużonych pracowników Zespołu Elektrowni Dolna Odra

Z okazji Dnia Energetyka odbyła się uroczystość, podczas której minister Paweł Mucha wręczył Medale za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom Zespołu Elektrowni Dolna Odra, nadane za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków. 
Piątek, 7 września 2018

Odznaczenia dla zasłużonych w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii

Prezydent Andrzej Duda nadał ordery i odznaczenia osobom zasłużonym w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii Polski oraz w działalności na rzecz środowisk sybirackich. Odznaczenia wręczył minister Andrzej Dera. 
Niedziela, 2 września 2018

Odznaczenia dla zasłużonych działaczy niepodległościowych i związkowych

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, w związku z obchodami 30. rocznicy strajków „Solidarności” w Hucie Stalowa Wola, nadał ordery i odznaczenia zasłużonym działaczom niepodległościowym i związkowym, w tym uczestnikom tamtych wydarzeń. 
Czwartek, 30 sierpnia 2018

Odznaczenia z okazji 30. rocznicy zakończenia strajków szczecińskich oraz 38. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych

Prezydent, w związku z obchodami 30. rocznicy zakończenia strajków szczecińskich oraz 38. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych, nadał ordery i odznaczenia zasłużonym działaczom niepodległościowym i związkowym, w tym uczestnikom tamtych wydarzeń. 
Wtorek, 28 sierpnia 2018

Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski dla ks. Sławomira Śledziewskiego

Prezydent Andrzej Duda wręczył dziś Księdzu Sławomirowi Śledziewskiemu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, za wybitne zasługi dla polskiego Kościoła za osiągnięcia w pracy naukowej i dydaktycznej. 
1 POPRZEDNIA 567891011  42
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.