przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 16 maja 2018

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych Funkcjonariuszy Służby Granicznej

Szef Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej minister Halina Szymańska w imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy wręczyła odznaczenia zasłużonym funkcjonariuszom podczas obchodów Święta Straży Granicznej. 
Środa, 16 maja 2018

Odznaczenia państwowe dla rodziców zastępczych

Odznaczenia państwowe, za zasługi w działalności na rzecz dzieci i za promowanie idei rodzicielstwa zastępczego, wręczył w imieniu Prezydenta minister Andrzej Dera podczas VI Kongresu Rodzicielstwa Zastępczego – „Dziecko jest najważniejsze”. 
Wtorek, 15 maja 2018

Ambasador Republiki Argentyńskiej w Polsce odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP

Ambasador Republiki Argentyńskiej Patricia Beatriz Salas, która kończy misję dyplomatyczną w Polsce, została odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP. W imieniu Andrzeja Dudy medal wręczył Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Sobota, 5 maja 2018

Order Orła Białego dla ks. arcybiskupa Szczepana Wesołego

Order Orła Białego wręczono w sobotę w Rzymie arcybiskupowi Szczepanowi Wesołemu, byłemu wieloletniemu delegatowi prymasa Polski ds. duszpasterstwa emigracji. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej aktu dekoracji dokonał minister Adam Kwiatkowski. 
Środa, 2 maja 2018

Odznaczenia państwowe i flagi z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą nadał Ordery Odrodzenia Polski i Ordery Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej osobom zasłużonym w działalności na rzecz środowisk polonijnych. Wręczył także flagi państwowe. 
Środa, 25 kwietnia 2018

Order Odrodzenia Polski został przekazany rodzinie śp. Zbigniewa Wodeckiego

25 kwietnia br. w siedzibie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie odbyła się uroczystość przekazania Orderu Odrodzenia Polski - nadanego pośmiertnie śp. Zbigniewowi Wodeckiemu na ręce najbliższej rodziny artysty. 
Wtorek, 24 kwietnia 2018

Prezydent wręczył bratu bł. ks. Popiełuszki i jego żonie medal za 50 lat pożycia małżeńskiego

- Z całego serca Państwu gratulujemy tego wspaniałego jubileuszu i życzymy następnych 50 lat - powiedział Prezydent Andrzej Duda, wręczając dziś Alfredzie i Józefowi Popiełuszkom medale za 50 lat pożycia małżeńskiego. 
Piątek, 13 kwietnia 2018

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych dla rozwoju ruchu harcerskiego

Odznaczenia w imieniu Prezydenta wręczył minister Wojciech Kolarski podczas XVI Zjazdu Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, który odbywa się w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. 
1 POPRZEDNIA 567891011  37
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.