przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Niedziela, 17 września 2017

Dożynki Prezydenckie w Spale

- Praca rolnika to także obrona Rzeczpospolitej przez zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego; nigdy w historii polski rolnik nie odmawiał trudu i poświęcenia dla ojczyzny - mówił prezydent Andrzej Duda podczas Dożynek Prezydenckich w Spale.  
1 2 3 4 5

Aktualności

Wtorek, 19 września 2017

List prezydenta z okazji urodzin Janusza Zaorskiego

Pana kino stanowi ważną przestrzeń dyskusji o polskiej historii, o patriotyzmie wpisanym w ludzki los. W interesujący sposób prowadzi Pan dialog z przeszłością - napisał prezydent Andrzej Duda w liście z okazji urodzin reżysera. 
Wtorek, 19 września 2017

Prezydent Andrzej Duda przybył do Nowego Jorku

Prezydent Andrzej Duda rozpoczął wizytę w Nowym Jorku, gdzie weźmie dziś udział w debacie generalnej 72. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. 
Poniedziałek, 18 września 2017

Minister Szczerski: Prezydent Duda w USA m.in. o polskim członkostwie w RB ONZ [PL/ENG]

Wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy podczas Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych w USA, będzie "budowane" m.in. wokół naszego przyszłego członkostwa w Radzie Bezpieczeństwa ONZ - powiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. 
Poniedziałek, 18 września 2017

Spokojnie i merytorycznie o Konstytucji w Rzeszowie. Początek społecznej debaty konsultacyjnej

Cykl regionalnych spotkań w ramach kampanii społeczno-informacyjnej dotyczącej referendum konsultacyjnego w sprawie Konstytucji RP rozpoczął się 18 września 2017 roku w Rzeszowie. 
Poniedziałek, 18 września 2017

Prezydent RP przyjął ślubowanie od nowego sędziego TK

Prezydent Andrzej Duda przyjął w poniedziałek ślubowanie od nowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego Justyna Piskorskiego. - Cieszę się że przychodzi specjalista, który ma rozeznanie w tej materii – podkreślił prezydent. 
Poniedziałek, 18 września 2017

Wystawa „Tadeusz Kościuszko – Człowiek Idei”

„Tadeusz Kościuszko – Człowiek Idei” – taki tytuł nosi ekspozycja plenerowa przygotowana przez Muzeum Historii Polski z okazji obchodzonego Roku Kościuszkowskiego. 
Poniedziałek, 18 września 2017

8. edycja polsko-izraelskich spotkań młodzieży „Jesteśmy razem”

W poniedziałek, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski wziął udział w ósmej edycji spotkań młodzieży polskiej i izraelskiej „Jesteśmy razem”. 
Poniedziałek, 18 września 2017

"Prezentacja projektów ustaw o SN i KRS planowana na 25 września"

Termin prezentacji 25 września prezydenckich projektów ustaw o SN i KRS nie wydaje się zagrożony - powiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski. Jak dodał, prezydent chce merytorycznej pracy nad swoimi propozycjami. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.