przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

W skrócie

Z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczęły się we wtorek nad ranem na gdańskim Westerplatte obchody 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczęły się we wtorek nad ranem na gdańskim Westerplatte obchody 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Prezydent: Nie ma przyszłości bez solidarności

Przemawiając w Sali BHP Stoczni Gdańskiej, gdzie 35 lat temu podpisano historyczne Porozumienia Sierpniowe, prezydent gratulował „Solidarności” zwycięstwa nad komunizmem. – Nie podniesiono broni przeciwko władzy, a jednak zwyciężono – podkreślał.  
1 2 3 4

Aktualności

Wtorek, 1 września 2015

Prezydent: Polska zawsze stała po właściwej stronie

To miejsce jest i pozostanie na wieki symbolem bohaterstwa polskiego – mówił we wtorek nad ranem na gdańskim Westerplatte Prezydent RP Andrzej Duda podczas obchodów 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej. 
Poniedziałek, 31 sierpnia 2015

"Podniesienie jakości życia społeczeństwa priorytetem"

Beneficjentami rozwoju Polski, który w wielu obszarach nastąpił nie stali się równo wszyscy obywatele - powiedział prezydent Andrzej Duda w audycji "Rozmowy pod krawatem" w Radiu Szczecin. 
Niedziela, 30 sierpnia 2015

Minister Łopiński na uroczystości odsłonięcia pomnika "Inki"

Minister Łopiński na uroczystości odsłonięcia pomnika Pomnik Danuty Siedzikówny zamordowanej w 1946 r. w wieku 17 lat przez komunistyczny aparat bezpieczeństwa odsłonięto w niedzielę w Gdańsku. W uroczystości uczestniczył Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Maciej Łopiński. 

Galeria

Prezydent.pl w YouTube

WideoOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.