przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Sobota, 30 lipca 2016

Prezydent wśród pielgrzymów w Brzegach

Prezydent Andrzej Duda przyjechał do Brzegów koło Wieliczki gdzie w sobotę odbywa się czuwanie młodych, a w niedzielę msza kończąca Światowe Dni Młodzieży.  
1 2 3 4

Aktualności

Sobota, 30 lipca 2016

Prezydent podpisał 8 ustaw

Prezydent Andrzej Duda dnia 30 lipca podpisał 8 ustaw, w tym m.in. ustawę o podatku od sprzedaży detalicznej; ustawę o ratyfikacji Protokołu do Traktatu Północnoatlantyckiego w sprawie akcesji Czarnogóry oraz o Trybunale Konstytucyjnym. 
Sobota, 30 lipca 2016

Odznaczenia państwowe w związku z 72. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego

W związku z 72. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe uczestnikom Powstania oraz osobom pielęgnującym pamięć o tamtym wydarzeniu. 
Piątek, 29 lipca 2016

Prezydenci Polski i Panamy rozmawiali o współpracy gospodarczej

Współpraca gospodarcza i sytuacja polityczna w regionie Ameryki Środkowej - to tematy piątkowej rozmowy prezydenta Panamy Juana Carlosa Vareli Rodrigueza z polskim prezydentem. Andrzej Duda potwierdził decyzję o ponownym otwarciu ambasady RP w Panamie. 
Piątek, 29 lipca 2016

Prezydent podpisał dwie ustawy

W dniu 29 lipca 2016 r. Prezydent podpisał ustawę z 6 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o sporcie oraz ustawę z 7 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o sporcie. 
Czwartek, 28 lipca 2016

Msza św. na Jasnej Górze z udziałem Papieża Franciszka

Z udziałem Papieża Franciszka na Jasnej Górze odbyła się w czwartek msza św. będąca dziękczynieniem za chrzest Polski, w przypadającą w tym roku 1050. rocznicę tego wydarzenia. We mszy uczestniczyła Para Prezydencka. 
Środa, 27 lipca 2016

"ŚDM to wydarzenie radości, wydarzenie serca, ale przede wszystkim wydarzenie ducha"

Jest to dla mnie niezwykły zaszczyt i radość, że mogę przywitać Ojca Świętego na tej wspaniałej, niebywałej uczcie duchowej, na święcie wielkiej radości, jaką są Światowe Dni Młodzieży - powiedział Prezydent RP Andrzej Duda w wystąpieniu na Wawelu. 
Prezydent.pl w YouTube

Wideo

Prezydent.pl na flickr

GaleriaOpuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.