przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 15 stycznia 2017

Konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle

Prezydent RP Andrzej Duda osobiście wręczył nagrodę i pogratulował Kamilowi Stochowi zwycięstwa w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. 
Sobota, 14 stycznia 2017

Śniadanie z Kadrą Narodową w skokach narciarskich

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w sobotę w Zamku w Wiśle na śniadaniu z Kadrą Narodową w skokach narciarskich. - Cieszę się, że przyjęliście moje zaproszenie przed pierwszą polską edycją Pucharu Świata - powiedział prezydent. 
Piątek, 6 stycznia 2017

Orszak Trzech Króli z udziałem Pary Prezydenckiej 

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w Orszaku Trzech Króli w Cieszynie. - Pokoju i dobra potrzebuje każdy człowiek, zadaniem nas - ludzi wierzących - jest, aby je nieść i sobie nawzajem okazywać - mówił Prezydent RP. 
Piątek, 16 grudnia 2016

35. rocznica pacyfikacji Kopalni „Wujek” 

Mszą w katowickim kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego rozpoczęły się w piątek po południu główne obchody 35. rocznicy pacyfikacji kopalni Wujek. W uroczystościach wziął udział prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 15 grudnia 2016

Żołnierska wigilia z udziałem Prezydenta RP

Dzięki waszej służbie ludzie w Polsce mogą spokojnie żyć i spokojnie pracować; chcę serdecznie za tą służbę żołnierską podziękować - mówił prezydent Andrzej Duda podczas czwartkowego spotkania z żołnierzami w 7. dywizjonie lotniczym w Nowym Glinniku. 
Poniedziałek, 5 grudnia 2016

"W najbliższym czasie podpiszę ustawę obniżającą wiek emerytalny"

Zasadniczy cel to doprowadzić Polskę do stanu, że Polakom bardziej będzie się opłacało zostać w kraju, niż emigrować w poszukiwaniu lepszych zarobków - powiedział prezydent w Łęcznej. Zapowiedział też, że podpisze ustawę obniżającą wiek emerytalny. 
Poniedziałek, 5 grudnia 2016

"Węgiel jest naszym strategicznym surowcem energetycznym"

Górnicy budują pomyślność naszej gospodarki i pomyślność polskiego państwa; wykonują ciężką pracę, wymagającą odwagi i poświęcenia - powiedział prezydent Andrzej Duda w poniedziałek na spotkaniu z górnikami z kopalni Bogdanka. 
Sobota, 3 grudnia 2016

Prezydent o Radiu Maryja: Dziękuję za wielkie dzieło wspólnoty

Prezydent Andrzej Duda złożył w sobotę wizytę w Toruniu, gdzie m.in. uczestniczył w uroczystościach z okazji 25. rocznicy powstania Radia Maryja. 
1234567  19
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.