przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 22 czerwca 2017

Otwarcie wystawy #dziedzictwo w Muzeum Narodowym w Krakowie

22 czerwca 2017 r. Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w uroczystym wernisażu wystawy #dziedzictwo w Muzeum Narodowym w Krakowie. 
Środa, 21 czerwca 2017

Prezydent odwiedził były niemiecki obóz koncentracyjny Stutthof

Muzeum podkreśliło w komunikacie, że Andrzej Duda to pierwszy prezydent RP, który odwiedził KL Stutthof - pierwszy niemiecki obóz, który powstał na terenie obecnej Polski. 
Środa, 21 czerwca 2017

"Chcę, żeby Polacy mieli poczucie, że konstytucja jest ich" 

Chcę, żeby Polacy mieli poczucie, że konstytucja jest ich, że została stworzona według wzoru, który oni podyktowali - powiedział w środę w Nowym Dworze Gdańskim prezydent Andrzej Duda, apelując o udział w referendum konsultacyjnym. 
Sobota, 17 czerwca 2017

Prezydent do klubów "Gazety Polskiej": Jesteście społeczeństwem obywatelskim

- To państwo jesteście społeczeństwem obywatelskim, za to ogromnie dziękuję - zwrócił się do uczestników Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" w Spale prezydent Andrzej Duda. W wystąpieniu mówił o zmianie konstytucji i problemie uchodźców. 
Piątek, 16 czerwca 2017

Prezydent Duda wziął udział w ceremonii otwarcia mistrzostw Europy do lat 21

Prezydent Andrzej Duda w piątek wziął udział w ceremonii otwarcia turnieju mistrzostw Europy do lat 21 w piłce nożnej, która odbyła się na Stadionie Arena Lublin. 
Piątek, 9 czerwca 2017

Prezydent z wizytą w Wielkopolsce 

W piątek prezydent Andrzej Duda odwiedził województwo wielkopolskie. Złożył wizytę w Wągrowcu, a wieczorem udał się do Murowanej Gośliny, gdzie wziął udział w jubileuszu Enei. 
Środa, 7 czerwca 2017

Prezydent: Potrzebujemy jeszcze lepszej konstytucji 

Potrzebujemy jeszcze lepszej konstytucji, tak by dawała jeszcze większe szanse rozwoju, by dawała możliwość jak najlepszego rozwoju właśnie wspólnotom lokalnym – podkreślał prezydent Andrzej Duda w czasie spotkania z mieszkańcami Gliwic. 
Środa, 7 czerwca 2017

Wizyta w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu 

Jestem państwu ogromnie wdzięczny, że wyprowadziliście polską kardiologię na zachodnioeuropejski poziom - mówił prezydent Andrzej Duda w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, które świętuje jubileusz 30-lecia inwazyjnego modelu leczenia zawału serca. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  33
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.