przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 15 października 2017

"Kościuszko jest bliski sercom wszystkich harcerzy" 

- Tadeusz Kościuszko dla nas, harcerzy, jest postacią szczególną: niezłomnej walki o suwerenną i niepodległą Rzeczpospolitą, o wolną Polskę - nie tylko dla elit, ale wolną dla wszystkich - mówił w niedzielę w Krakowie prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 9 października 2017

Wizyta Prezydenta RP w Wodzisławiu Śląskim 

W ciągu ostatnich 30 lat na Śląsku nie zawsze wiodło się dobrze i nie we wszystkich miejscach, zwłaszcza Górnego Śląska, polityka była prowadzona w sposób prawidłowy; są ogromne rachunki krzywd - mówił w poniedziałek w Wodzisławiu Śląskim Prezydent RP. 
Sobota, 30 września 2017

Para Prezydencka obejrzała wystawę „Fotoreporterzy”

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda odwiedzili w weekend drugą, nową siedzibę Muzeum Fotografii w Krakowie. Obecnie można tam obejrzeć wystawę „Fotoreporterzy”. 
Środa, 27 września 2017

Wizyta w Jezioranach

Dzięki programowi 500 plus, ubóstwo wśród dzieci w naszym kraju spadło o 93 proc., to wynik spektakularny w skali światowej. Cieszę się, że jestem w ekipie, która takie rozwiązania wspiera i realizuje - mówił w środę prezydent Andrzej Duda w Jezioranach 
Wtorek, 26 września 2017

Ćwiczenia Dragon-17. Prezydent: Jesteśmy przygotowani do obrony państw NATO 

Prezydent na poligonie w Drawsku Pomorskim złożył wizytę na największym tegorocznym ćwiczeniu Sił Zbrojonych RP Dragon-17. - Jesteśmy przygotowani do obrony państw Sojuszu Północnoatlantyckiego - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 26 września 2017

Prezydent: Zadaniem Polski jest obrona wspólnoty wolnych narodów i równych państw 

Czy wszyscy przyjęli do wiadomości, że Europa jest jedna i wspólna, bez podziału na Zachód i Wschód oraz, że każde państwo ma w niej równe prawa? - zastanawiał się prezydent Andrzej Duda, otwierając w Szczecinie II Ogólnopolski Kongres Europeistyki. 
Niedziela, 17 września 2017

Spotkanie Pary Prezydenckiej z Zofią Czekalską ps. „Sosenka”

17 września br. podczas Dożynek Prezydenckich w Spale Para Prezydencka spotkała się z 94-letnią, urodzoną w Tomaszowie Mazowieckim harcerką, łączniczką w czasie Powstania Warszawskiego z oddziału „Chrobry II” - Zofią Czekalską ps. „Sosenka”. 
Niedziela, 17 września 2017

Dożynki Prezydenckie w Spale 

- Praca rolnika to także obrona Rzeczpospolitej przez zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego; nigdy w historii polski rolnik nie odmawiał trudu i poświęcenia dla ojczyzny - mówił prezydent Andrzej Duda podczas Dożynek Prezydenckich w Spale. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  35
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.