przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. // W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. //
| | |
A | A | A
Piątek, 18 listopada 2016

II dzień Kongresu 590. "Bitwa start-upów" i prezentacja „Konstytucji biznesu"

Andrzej Duda uczestniczy w drugim dniu Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa. Prezydent wziął udział w prezentacji „Konstytucji biznesu” przez wicepremiera Mateusza Morawieckiego oraz odwiedził stoiska czołowych polskich start-upów. 
Czwartek, 17 listopada 2016

Prezydent nagrodził najlepszych polskich przedsiębiorców 

Prezydent Andrzej Duda w czwartek, podczas Kongresu 590, przyznał sześciu firmom Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP. Nagrodą indywidualną za szczególne zasługi dla polskiej przedsiębiorczości prezydent wyróżnił prof. Janusza Filipiaka z firmy Comarch. 
Czwartek, 17 listopada 2016

Prezydent: Chcemy promować polską przedsiębiorczość 

Tylko przez budowę sprawnej, konkurencyjnej, innowacyjnej, ale i etycznej gospodarki, jesteśmy w stanie zbudować potencjał, który przełoży się na życie każdego Polaka - mówił Andrzej Duda, otwierając Kongres 590. 
Piątek, 11 listopada 2016

"Wspólnie śpiewając, wspólnie świętujemy"

Prezydent Andrzej Duda uczestniczył w piątek wieczorem w Świdniku we wspólnym śpiewaniu patriotycznych pieśni, na placu w centrum miasta. Śpiewano m.in. „Wojenko, wojenko”, „Pierwszą Brygadę”, „Pierwszą kadrową”, „Piechotę”, „Serce w plecaku”. 
Środa, 9 listopada 2016

Prezydent: Dobro Ojczyzny musi być najważniejsze

- Dobro Ojczyzny musi być dla nas najważniejsze; "Bóg, Honor, Ojczyzna", a dopiero później sojusze i sąsiedzi - powiedział w prezydent Andrzej Duda w Sulejówku podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod muzeum im. Józefa Piłsudskiego. 
Sobota, 29 października 2016

Prezydent honorowym obywatelem Starego Sącza 

Prezydent Andrzej Duda odebrał w sobotę tytuł honorowego obywatela Starego Sącza. Oświadczył, że to miasto, z którym związany jest rodzinnie, w dużym stopniu go ukształtowało. Następnie na lokalnym rynku prezydent spotkał się z mieszkańcami. 
Wtorek, 25 października 2016

Prezydent w województwie podlaskim 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złożył we wtorek wizytę w województwie podlaskim. Spotkał się z mieszkańcami Hajnówki i Siemiatycz. Wcześniej prezydent odwiedził Sobór Świętej Trójcy w Hajnówce. 
Czwartek, 20 października 2016

Prezydent Duda: Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze 

- Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze; Polskie sprawy są wreszcie prowadzone w dobrym kierunku. Zapewniam Państwa o tym - podkreślił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Pleszewa. 
1 POPRZEDNIA 22232425262728  41
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.