przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 20 października 2016

Prezydent Duda: Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze 

- Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze; Polskie sprawy są wreszcie prowadzone w dobrym kierunku. Zapewniam Państwa o tym - podkreślił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Pleszewa. 
Sobota, 15 października 2016

"Wszyscy chcemy Europy Ojczyzn, ale nie wyobrażamy sobie swoich Ojczyzn bez Europy" 

- Pragniemy zachowania naszych wartości, ale i tworzenia wspólnoty europejskiej – powiedział Andrzej Duda podsumowując Szczyt Prezydentów Państw V4. 
Piątek, 14 października 2016

"Grupa Wyszehradzka razem może więcej" 

Razem możemy więcej - to podstawowe przesłanie, które płynie z 25-letniej współpracy Polski, Czech, Słowacji i Węgier w ramach Grupy Wyszehradzkiej - powiedział prezydent Andrzej Duda, rozpoczynając w piątek spotkanie prezydentów państw V4 w Łańcucie. 
Piątek, 14 października 2016

Prezydenci państw Grupy Wyszehradzkiej odwiedzili Muzeum Ulmów

Prezydent Andrzej Duda wraz z prezydentami państw Grupy Wyszehradzkiej (V4) odwiedzili w piątek w Markowej k. Łańcuta Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów. 
Poniedziałek, 10 października 2016

Wizyta w Strzelcach Krajeńskich 

Strzelce Krajeńskie mają swoje bolączki takie jak m.in. bezrobocie czy budowa obwodnicy - mówił w poniedziałek prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami tego miasta. Zapewnił, że będzie wspierał projekt obwodnicy. 
Wtorek, 4 października 2016

Inauguracja roku akademickiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym 

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w inauguracji roku akademickiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. - W nauce najistotniejsza jest uczciwa debata - mówił prezydent. 
Wtorek, 4 października 2016

Wizyta Prezydenta w województwie zachodniopomorskim 

Prezydent uczestniczył w inauguracji roku akademickiego na PUM, odwiedził Polską Bazę Genetyczną Ofiar Totalitaryzmów, a w Policach - Zakłady Chemiczne Police należące do Grupy Azoty. Na koniec spotkał się z mieszkańcami Łobza. 
Wtorek, 27 września 2016

"Najważniejszym zadaniem władz jest podniesienie poziomu życia w Polsce" 

Zadaniem władz jest dzisiaj dążenie do tego, by podnieść jakość życia w naszym kraju; to jest sprawa absolutnie podstawowa - mówił we wtorek w Strzelcach Opolskich prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 23242526272829  41
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.