przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 11 września 2016

Dożynki Prezydenckie w Spale 

Msza święta z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą odprawiona w Kaplicy Polowej AK w Spale rozpoczęła w niedzielę Dożynki Prezydenckie. Tradycja spalskiego święta plonów sięga 20-lecia międzywojennego. 
Niedziela, 11 września 2016

"Praca rolników jest niezwykle ważna dla polskiego państwa" 

Praca rolników jest niezwykle ważna dla polskiego państwa i społeczeństwa, wymaga wielkiego wysiłku i wiedzy - powiedział w niedzielę w Spale prezydent Andrzej Duda podczas Dożynek Prezydenckich. Podkreślił, że polska żywność jest powodem do dumy. 
Niedziela, 11 września 2016

Kwiaty przy kamieniu upamiętniającym Kamilę Skolimowską

Para Prezydencka razem z mistrzynią olimpijską z Rio de Janeiro Anitą Włodarczyk złożyli w Spale wiązanki kwiatów przy kamieniu upamiętniającym Kamilę Skolimowską - zmarłą przedwcześnie w 2009 r. polską lekkoatletkę i mistrzynię olimpijską. 
Sobota, 10 września 2016

"Jest w Polsce wola, by zmieniać sytuację ambitnych sportowców" 

Trzeba zmienić sytuację, w której sportowcy nie mają godnych miejsc do treningu – podkreślił prezydent Andrzej Duda, który w sobotę w Tomaszowie Mazowieckim wmurował akt erekcyjny pod budowę pierwszej w kraju krytej hali lodowej. 
Piątek, 9 września 2016

"Wzmocnienie gospodarcze Polski - wielkim zadaniem"

- Do zrealizowania są dwa wielkie zadania: gospodarcze wzmocnienie Polski i podniesienie poziomu życia Polaków; ich wykonywanie już się rozpoczęło - podkreślił w piątek w Pińczowie (Świętokrzyskie) prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami. 
Piątek, 9 września 2016

Prezydent na targach przemysłu obronnego: Bezpieczeństwo nie ma ceny 

- Modernizacja sił zbrojnych jest kosztowna, ale bezpieczeństwo nie ma ceny – powiedział w piątek na targach zbrojeniowych w Kielcach prezydent Andrzej Duda. Wyraził nadzieję, że większość podatników podziela to przekonanie. 
Niedziela, 4 września 2016

Dożynki Jasnogórskie z udziałem prezydenta 

W niedzielę w Częstochowie odbyły się Dożynki Jasnogórskie. - Przybyłem podziękować za kolejne plony - powiedział Andrzej Duda do rolników z całej Polski zgromadzonych na mszy św. odprawionej pod przewodnictwem prymasa Polski abp. Wojciecha Polaka. 
Czwartek, 1 września 2016

Prezydent: Nie można przymykać oka na odbieranie innym wolności

Nie można pozwolić na to, aby wracały w Europie ambicje i działania o charakterze imperialnym, nie można przymykać oczu na odbieranie innym wolności i przesuwanie siłą granic w Europie - mówił w czwartek rano prezydent Andrzej Duda na Westerplatte. 
1 POPRZEDNIA 24252627282930  41
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.