przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 8 marca 2016

Prezydent w Narodowym Centrum Badań Jądrowych

Prezydent Andrzej Duda zwiedził we wtorek Narodowe Centrum Badań Jądrowych, które jest jednym z największych instytutów naukowych w Polsce. 
Sobota, 5 marca 2016

Prezydent z młodymi narciarzami na stoku w Istebnej   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CXQMjeTbCEM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent wraz z małżonką odwiedził w sobotę Beskid Śląski. Andrzej Duda razem z podopiecznymi fundacji „Dorastaj z nami” zjeżdżał na nartach w ośrodku Złoty Groń w Istebnej, wręczył też medale młodym zwycięzcom zawodów narciarskich. 
Piątek, 4 marca 2016

Prezydent na Mistrzostwach Polski Parlamentarzystów i Samorządowców w Narciarstwie Alpejskim

Prezydent Andrzej Duda otworzył w piątek w Karpaczu Mistrzostwa Polski Parlamentarzystów i Samorządowców w Narciarskie Alpejskim. Impreza odbyła się na kompleksie narciarskim Śnieżka. 
Sobota, 27 lutego 2016

"Swobodne przekraczanie granic to wielki dorobek zjednoczonej Europy"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/rqbML6_B6Xg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda otworzył w sobotę VII bieg „Szlak bez Granic” Witów–Oravice. Na górnej stacji narciarskiej spotkał się z uczestnikami biegu. Prezydent zaznaczył, że swobodne przekraczanie granic to wielki dorobek zjednoczonej Europy. 
Czwartek, 18 lutego 2016

Prezydent wziął udział w narciarskim Memoriale Marii Kaczyńskiej    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/F7Fgu-ksUKs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda wziął w czwartek udział w narciarskim IV Memoriale Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju. - Memoriał to najpiękniejszy pomnik, jaki można budować pani prezydentowej - powiedział. 
Środa, 10 lutego 2016

Prezydent na 90-leciu Miasta Gdyni: Tu zawsze mieszkali ludzie wolni 

90 lat w państwie, które istnieje od 1050 lat to rzeczywiście krótka historia, i to zasługuje na szczególne zaakcentowanie – powiedział prezydent Andrzej Duda na obchodach 90. rocznicy nadania Gdyni praw miejskich. 
Środa, 10 lutego 2016

"Bałtyk jest naszym oknem na świat"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/txuBhuOk0_k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

– Bałtyk stwarza nam ogromne szanse rozwojowe – mówił prezydent podczas 96. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem. Jak dodał, perspektywy na rozwój przemysłu rysują się we współpracy w ramach tzw. trójkąta ABC (Adriatyk, Morze Bałtyckie, Morze Czarne). 
Czwartek, 4 lutego 2016

"Wasza kultura regionalna jest częścią wielkiej kultury narodowej"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/MyfRE5lX9-w?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką uczestniczył w czwartek w Zakopanem w koncercie dudziarzy. Górale nieprzypadkowo zaprosili prezydenta na Dudaski Tłusty Czwartek. - To, co kontynuujecie, to nie tylko kultura, ale i dziedzictwo narodowe - mówił prezydent. 
1 POPRZEDNIA 27282930313233  38
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.