przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 23 czerwca 2016

Prezydent w Bieruniu podziękował Ślązakom za przywiązanie do wartości 

Prezydent podczas wizyty w Bieruniu podziękował Ślązakom za przywiązanie do rodziny, pracy i solidarności. W Dniu Ojca złożył życzenia wszystkim ojcom, podkreślając ciążącą na nich odpowiedzialność za rodzinę. 
Sobota, 18 czerwca 2016

Prezydent: Ten terminal to widomy znak budowania silnej Polski

Patronem terminala LNG w Świnoujściu jest od soboty prezydent Lech Kaczyński, który dekadę temu - w 2006 r. - przedstawił koncepcję budowy gazoportu. W uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej wziął udział Prezydent RP Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 13 czerwca 2016

"Anakonda-16 odpowiada na współczesne wyzwania" 

- Anakonda-16 odpowiada na wyzwania współczesnych czasów, na obecną architekturę bezpieczeństwa w Europie; ma służyć pokazaniu jedności sojuszniczej - powiedział prezydent Andrzej Duda, który w poniedziałek obserwował ćwiczenia. 
Poniedziałek, 13 czerwca 2016

PAD w Kwidzynie: Nie zapominam o swoich zobowiązaniach

Podczas spotkania z mieszkańcami Kwidzyna prezydent mówił, że pierwsze obietnice wyborcze są już realizowane. To program Rodzina 500 Plus, rozwiązania uprawniające osoby, które ukończyły 75. rok życia do darmowych leków, a także program mieszkanie Plus. 
Wtorek, 7 czerwca 2016

Prezydent: Owoce polskiego rozwoju mają trafiać do zwykłych ludzi

Prezydent Andrzej Duda złożył we wtorek wizytę w Busku-Zdroju, gdzie spotkał się z władzami miasta oraz z mieszkańcami na terenie Parku Zdrojowego. 
Środa, 1 czerwca 2016

Dzień Dziecka w Ełku z udziałem Pary Prezydenckiej 

W środę w Ełku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wziął udział w XI Ogólnopolskim Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. 
Wtorek, 31 maja 2016

Prezydent: Będę wspierał zmiany przyjazne zwykłym ludziom

- To jest Polska, która jest dla mnie bardzo ważna. Niektórzy mówią, że to jest Polska B. Nie, proszę państwa - to jest Polska A. Absolutnie Polska A - mówił we wtorek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Radzynia Podlaskiego. 
Poniedziałek, 30 maja 2016

"Cieszę się, że mamy taką drużynę" 

Prezydent Andrzej Duda, który w poniedziałek odwiedził w Arłamowie piłkarską reprezentację Polski, przygotowującą się do mistrzostw Europy we Francji, podkreślił, że jest dumny z naszego zespołu. - Cieszę się, że mamy taką drużynę – powiedział. 
1 POPRZEDNIA 27282930313233  41
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.