przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 27 września 2017

Wizyta w Jezioranach

Dzięki programowi 500 plus, ubóstwo wśród dzieci w naszym kraju spadło o 93 proc., to wynik spektakularny w skali światowej. Cieszę się, że jestem w ekipie, która takie rozwiązania wspiera i realizuje - mówił w środę prezydent Andrzej Duda w Jezioranach 
Wtorek, 26 września 2017

Ćwiczenia Dragon-17. Prezydent: Jesteśmy przygotowani do obrony państw NATO 

Prezydent na poligonie w Drawsku Pomorskim złożył wizytę na największym tegorocznym ćwiczeniu Sił Zbrojonych RP Dragon-17. - Jesteśmy przygotowani do obrony państw Sojuszu Północnoatlantyckiego - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 26 września 2017

Prezydent: Zadaniem Polski jest obrona wspólnoty wolnych narodów i równych państw 

Czy wszyscy przyjęli do wiadomości, że Europa jest jedna i wspólna, bez podziału na Zachód i Wschód oraz, że każde państwo ma w niej równe prawa? - zastanawiał się prezydent Andrzej Duda, otwierając w Szczecinie II Ogólnopolski Kongres Europeistyki. 
Niedziela, 17 września 2017

Spotkanie Pary Prezydenckiej z Zofią Czekalską ps. „Sosenka”

17 września br. podczas Dożynek Prezydenckich w Spale Para Prezydencka spotkała się z 94-letnią, urodzoną w Tomaszowie Mazowieckim harcerką, łączniczką w czasie Powstania Warszawskiego z oddziału „Chrobry II” - Zofią Czekalską ps. „Sosenka”. 
Niedziela, 17 września 2017

Dożynki Prezydenckie w Spale 

- Praca rolnika to także obrona Rzeczpospolitej przez zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego; nigdy w historii polski rolnik nie odmawiał trudu i poświęcenia dla ojczyzny - mówił prezydent Andrzej Duda podczas Dożynek Prezydenckich w Spale. 
Wtorek, 5 września 2017

Prezydent w Krynicy: Polacy są zwolennikami Unii "otwartych drzwi" 

- Dla większości Polaków być członkiem UE to wielka wartość - podkreślił Andrzej Duda podczas inauguracji Forum Ekonomicznego w Krynicy. - Polacy są zwolennikami UE otwartych drzwi - dodał. Jak jednak zaznaczył Unia potrzebuje rewizji polityki wewnętrznej 
Poniedziałek, 4 września 2017

„Nauczyciel to więcej niż praca, to powołanie”

Nauczyciel to jest ktoś, kto pracuje z zamiłowania - mówił prezydent Andrzej Duda podczas inauguracji roku szkolnego. Para Prezydencka uczestniczyła w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Marii Wójcik w Wilkowyi na Mazowszu. 
Piątek, 1 września 2017

"Potrzebna pamięć, przebaczenie i zadośćuczynienie" 

Westerplatte jest symbolem bohaterstwa polskiego żołnierza, Wieluń - symbolem niemieckiego bestialstwa - powiedział prezydent Andrzej Duda, który w piątek w Wieluniu wziął udział w obchodach 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. 
1 POPRZEDNIA 2345678  30
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.