przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 17 czerwca 2017

Prezydent do klubów "Gazety Polskiej": Jesteście społeczeństwem obywatelskim

- To państwo jesteście społeczeństwem obywatelskim, za to ogromnie dziękuję - zwrócił się do uczestników Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" w Spale prezydent Andrzej Duda. W wystąpieniu mówił o zmianie konstytucji i problemie uchodźców. 
Piątek, 16 czerwca 2017

Prezydent Duda wziął udział w ceremonii otwarcia mistrzostw Europy do lat 21

Prezydent Andrzej Duda w piątek wziął udział w ceremonii otwarcia turnieju mistrzostw Europy do lat 21 w piłce nożnej, która odbyła się na Stadionie Arena Lublin. 
Piątek, 9 czerwca 2017

Prezydent z wizytą w Wielkopolsce 

W piątek prezydent Andrzej Duda odwiedził województwo wielkopolskie. Złożył wizytę w Wągrowcu, a wieczorem udał się do Murowanej Gośliny, gdzie wziął udział w jubileuszu Enei. 
Środa, 7 czerwca 2017

Prezydent: Potrzebujemy jeszcze lepszej konstytucji 

Potrzebujemy jeszcze lepszej konstytucji, tak by dawała jeszcze większe szanse rozwoju, by dawała możliwość jak najlepszego rozwoju właśnie wspólnotom lokalnym – podkreślał prezydent Andrzej Duda w czasie spotkania z mieszkańcami Gliwic. 
Środa, 7 czerwca 2017

Wizyta w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu 

Jestem państwu ogromnie wdzięczny, że wyprowadziliście polską kardiologię na zachodnioeuropejski poziom - mówił prezydent Andrzej Duda w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, które świętuje jubileusz 30-lecia inwazyjnego modelu leczenia zawału serca. 
Wtorek, 6 czerwca 2017

Uroczystości w związku z 100. rocznicą objawień fatimskich

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej z okazji jubileuszu 100. rocznicy objawień fatimskich 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

200-lecie Ossolineum

Dziękuję wszystkim tym, którzy tworzyli Zakład Narodowy im. Ossolińskich, i wszystkim tym, którzy się dla niego poświęcali - powiedział podczas poniedziałkowej gali jubileuszowej z okazji 200-lecia Ossolineum we Wrocławiu prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

"Nie ma nowoczesnej gospodarki bez innowacyjności" 

Od zwiedzania Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ prezydent Andrzej Duda rozpoczął w poniedziałek wizytę we Wrocławiu. Prezydent spotkał się z przedstawicielami nauki, startup-ów oraz innowacyjnych firm pt. „Nauka i Biznes. Partnerstwo dla innowacyjności”. 
1 POPRZEDNIA 2345678  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.