przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 4 czerwca 2017

Prezydent: Rodzina stanowi największą wartość 

Rodzina stanowi największą wartość; w swojej służbie prezydenckiej będę się nadal starał ze wszystkich sił, aby rodzina otrzymywała wszechstronne wsparcie ze strony Rzeczypospolitej - zadeklarował w niedzielę w Nowym Mieście nad Pilicą Prezydent RP. 
Niedziela, 28 maja 2017

Pielgrzymka Mężczyzn do Piekar Śląskich

Prezydent wziął udział w Pielgrzymce Mężczyzn i Młodzieńców do Sanktuarium w Piekarach Śląskich. 
Wtorek, 16 maja 2017

"Realizowane są zmiany z nastawieniem na dobro zwykłego obywatela" 

- Dzisiaj w Polsce dokonywane są zmiany, które dzieją się z decyzji obywateli, dokonuje ich władza wybrana w demokratycznych wyborach - powiedział we wtorek w Parczewie prezydent Andrzej Duda. Podkreślił, że nie zgadza się z podziałem na Polskę "A" i "B". 
Wtorek, 16 maja 2017

Zamość. Obchody święta Straży Granicznej 

- Dzielnie bronicie naszych granic w czasach tak trudnych dla Europy, w czasach niezwykłej presji migracyjnej - powiedział prezydent Andrzej Duda zwracając się do funkcjonariuszy Straży Granicznej. 
Sobota, 13 maja 2017

40. rocznica utworzenia Studenckiego Komitetu Solidarności 

-W Krakowie narodził się niezależny ruch studencki, dzięki temu mógł później powstać NZS, dzięki temu mogła później powstać Solidarność. Dzięki temu jesteśmy dzisiaj wolni - mówił prezydent. 
Sobota, 29 kwietnia 2017

"Nie wolno dzielić tych, którzy za ojczyznę polegli" 

- Krew przelana za ojczyznę jest jedna, krwi przelanej za ojczyznę nie wolno w żaden sposób dzielić – mówił Prezydent RP w Starych Łysogórkach, w czasie uroczystości z okazji 72. rocznicy forsowania Odry przez 1. Armię Wojska Polskiego. 
Środa, 19 kwietnia 2017

Prezydent: Moją ambicją jest, aby tzw. Polska B stała się Polską A 

Moją wielką ambicją jest, aby Polska zwana "Polską B" stała się "Polską A", żeby rozwój naszego kraju się wyrównał - powiedział prezydent Andrzej Duda w Wałczu. W Obornikach zaś prezydent podkreślał, że wreszcie "lukę VAT udało się zmniejszyć o 40 proc." 
Środa, 19 kwietnia 2017

Wizyta w 12. Bazie Bezzałogowych Statków Powietrznych

Podczas wizyty w Mirosławcu Prezydent Andrzej Duda złożył wieniec przed pomnikiem poświęconym ofiarom katastrofy samolotu CASA oraz odwiedził 12. Bazę Bezzałogowych Statków Powietrznych gdzie obejrzał BSP Orbiter. 
1 POPRZEDNIA 3456789  27
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.