przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 1 września 2017

Prezydent: Wielton dowodem pięknego rozwoju Wielunia 

Wielton, jedna z najlepszych polskich firm, jest dowodem pięknego rozwoju Wielunia, miasta zburzonego w 75 proc. i odbudowanego siłą ducha mieszkańców - mówił w piątek prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w miejscowej fabryce. 
Czwartek, 31 sierpnia 2017

"Lubin krwią podpisał Porozumienia Sierpniowe"

Prezydent Andrzej Duda przybył w czwartek do Lubina na obchody 35. rocznicy Zbrodni Lubińskiej. 31 sierpnia 1982 r. ZOMO zastrzeliło w tym mieście trzech manifestantów podczas pokojowej manifestacji zorganizowanej z okazji Porozumień Sierpniowych. 
Sobota, 26 sierpnia 2017

Para Prezydencka na obchodach 300-lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornahauser-Dudą uczestniczyli w sobotę na Jasnej Górze w uroczystościach 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. 
Piątek, 25 sierpnia 2017

"Konstytucja musi realizować kierunki wskazane przez społeczeństwo" 

Z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyła się organizowana przez "Solidarność" konferencja "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit?", inaugurująca debatę dotyczącą zmian w konstytucji. 
Wtorek, 25 lipca 2017

Prezydent Andrzej Duda odwiedził obóz harcerski

We wtorkowy wieczór prezydent Andrzej Duda odwiedził harcerzy na obozie harcerskim nad jeziorem Sumino. Podczas gawędy ogniskowej prezydent wspominał swoje obozy harcerskie jako czas nawiązywania braterskich relacji. 
Niedziela, 23 lipca 2017

Prezydent: To służba absolutnie niezwykłej wagi dla Rzeczypospolitej 

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wziął udział w Święcie Policji. Prezydent wręczył nominacje generalskie dwóm oficerom policji. 
Wtorek, 11 lipca 2017

Prezydent: Musimy pamiętać o ludobójstwie na Wołyniu i o nim przypominać PL/ENG

Prezydent Andrzej Duda oddał we wtorek hołd i złożył wieniec w Gdańsku przy pomniku Pamięci Ofiar Eksterminacji Ludności Polskiej na Wołyniu. - Jako naród, jako społeczeństwo, musimy o nich pamiętać i musimy zawsze o tym przypominać - powiedział. 
Niedziela, 2 lipca 2017

Prezydent: Kraków wiele zawdzięcza UNESCO

Kraków bardzo wiele zawdzięcza UNESCO - powiedział w niedzielę w Krakowie prezydent Andrzej Duda otwierając sesję Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dziękował Komitetowi za to, że zaangażował się w latach 70. w sprawę Krakowa. 
1 POPRZEDNIA 3456789  30
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.