przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 5 września 2017

Prezydent w Krynicy: Polacy są zwolennikami Unii "otwartych drzwi" 

- Dla większości Polaków być członkiem UE to wielka wartość - podkreślił Andrzej Duda podczas inauguracji Forum Ekonomicznego w Krynicy. - Polacy są zwolennikami UE otwartych drzwi - dodał. Jak jednak zaznaczył Unia potrzebuje rewizji polityki wewnętrznej 
Poniedziałek, 4 września 2017

„Nauczyciel to więcej niż praca, to powołanie”

Nauczyciel to jest ktoś, kto pracuje z zamiłowania - mówił prezydent Andrzej Duda podczas inauguracji roku szkolnego. Para Prezydencka uczestniczyła w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Marii Wójcik w Wilkowyi na Mazowszu. 
Piątek, 1 września 2017

"Potrzebna pamięć, przebaczenie i zadośćuczynienie" 

Westerplatte jest symbolem bohaterstwa polskiego żołnierza, Wieluń - symbolem niemieckiego bestialstwa - powiedział prezydent Andrzej Duda, który w piątek w Wieluniu wziął udział w obchodach 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej. 
Piątek, 1 września 2017

Prezydent: Wielton dowodem pięknego rozwoju Wielunia 

Wielton, jedna z najlepszych polskich firm, jest dowodem pięknego rozwoju Wielunia, miasta zburzonego w 75 proc. i odbudowanego siłą ducha mieszkańców - mówił w piątek prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w miejscowej fabryce. 
Czwartek, 31 sierpnia 2017

"Lubin krwią podpisał Porozumienia Sierpniowe"

Prezydent Andrzej Duda przybył w czwartek do Lubina na obchody 35. rocznicy Zbrodni Lubińskiej. 31 sierpnia 1982 r. ZOMO zastrzeliło w tym mieście trzech manifestantów podczas pokojowej manifestacji zorganizowanej z okazji Porozumień Sierpniowych. 
Sobota, 26 sierpnia 2017

Para Prezydencka na obchodach 300-lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornahauser-Dudą uczestniczyli w sobotę na Jasnej Górze w uroczystościach 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. 
Piątek, 25 sierpnia 2017

"Konstytucja musi realizować kierunki wskazane przez społeczeństwo" 

Z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyła się organizowana przez "Solidarność" konferencja "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit?", inaugurująca debatę dotyczącą zmian w konstytucji. 
Wtorek, 25 lipca 2017

Prezydent Andrzej Duda odwiedził obóz harcerski

We wtorkowy wieczór prezydent Andrzej Duda odwiedził harcerzy na obozie harcerskim nad jeziorem Sumino. Podczas gawędy ogniskowej prezydent wspominał swoje obozy harcerskie jako czas nawiązywania braterskich relacji. 
1 POPRZEDNIA 567891011  32
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.