przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 7 czerwca 2017

Wizyta w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu 

Jestem państwu ogromnie wdzięczny, że wyprowadziliście polską kardiologię na zachodnioeuropejski poziom - mówił prezydent Andrzej Duda w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, które świętuje jubileusz 30-lecia inwazyjnego modelu leczenia zawału serca. 
Wtorek, 6 czerwca 2017

Uroczystości w związku z 100. rocznicą objawień fatimskich

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej z okazji jubileuszu 100. rocznicy objawień fatimskich 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

200-lecie Ossolineum

Dziękuję wszystkim tym, którzy tworzyli Zakład Narodowy im. Ossolińskich, i wszystkim tym, którzy się dla niego poświęcali - powiedział podczas poniedziałkowej gali jubileuszowej z okazji 200-lecia Ossolineum we Wrocławiu prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

"Nie ma nowoczesnej gospodarki bez innowacyjności" 

Od zwiedzania Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ prezydent Andrzej Duda rozpoczął w poniedziałek wizytę we Wrocławiu. Prezydent spotkał się z przedstawicielami nauki, startup-ów oraz innowacyjnych firm pt. „Nauka i Biznes. Partnerstwo dla innowacyjności”. 
Niedziela, 4 czerwca 2017

Prezydent: Rodzina stanowi największą wartość 

Rodzina stanowi największą wartość; w swojej służbie prezydenckiej będę się nadal starał ze wszystkich sił, aby rodzina otrzymywała wszechstronne wsparcie ze strony Rzeczypospolitej - zadeklarował w niedzielę w Nowym Mieście nad Pilicą Prezydent RP. 
Niedziela, 28 maja 2017

Pielgrzymka Mężczyzn do Piekar Śląskich

Prezydent wziął udział w Pielgrzymce Mężczyzn i Młodzieńców do Sanktuarium w Piekarach Śląskich. 
Wtorek, 16 maja 2017

"Realizowane są zmiany z nastawieniem na dobro zwykłego obywatela" 

- Dzisiaj w Polsce dokonywane są zmiany, które dzieją się z decyzji obywateli, dokonuje ich władza wybrana w demokratycznych wyborach - powiedział we wtorek w Parczewie prezydent Andrzej Duda. Podkreślił, że nie zgadza się z podziałem na Polskę "A" i "B". 
Wtorek, 16 maja 2017

Zamość. Obchody święta Straży Granicznej 

- Dzielnie bronicie naszych granic w czasach tak trudnych dla Europy, w czasach niezwykłej presji migracyjnej - powiedział prezydent Andrzej Duda zwracając się do funkcjonariuszy Straży Granicznej. 
1 POPRZEDNIA 567891011  30
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.