przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 23 lipca 2017

Prezydent: To służba absolutnie niezwykłej wagi dla Rzeczypospolitej 

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wziął udział w Święcie Policji. Prezydent wręczył nominacje generalskie dwóm oficerom policji. 
Wtorek, 11 lipca 2017

Prezydent: Musimy pamiętać o ludobójstwie na Wołyniu i o nim przypominać PL/ENG

Prezydent Andrzej Duda oddał we wtorek hołd i złożył wieniec w Gdańsku przy pomniku Pamięci Ofiar Eksterminacji Ludności Polskiej na Wołyniu. - Jako naród, jako społeczeństwo, musimy o nich pamiętać i musimy zawsze o tym przypominać - powiedział. 
Niedziela, 2 lipca 2017

Prezydent: Kraków wiele zawdzięcza UNESCO

Kraków bardzo wiele zawdzięcza UNESCO - powiedział w niedzielę w Krakowie prezydent Andrzej Duda otwierając sesję Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dziękował Komitetowi za to, że zaangażował się w latach 70. w sprawę Krakowa. 
Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wizyta prezydenta w Wielkopolsce 

Polacy będą mieli poczucie, że nowa konstytucja jest naszą konstytucją, bo została napisana według wskazówek obywateli – mówił prezydent Andrzej Duda w Kępnie. W Ostrzeszowie podkreślał, że to będzie konstytucja dla nowego pokolenia. 
Czwartek, 22 czerwca 2017

Otwarcie wystawy #dziedzictwo w Muzeum Narodowym w Krakowie

22 czerwca 2017 r. Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w uroczystym wernisażu wystawy #dziedzictwo w Muzeum Narodowym w Krakowie. 
Środa, 21 czerwca 2017

Prezydent odwiedził były niemiecki obóz koncentracyjny Stutthof

Muzeum podkreśliło w komunikacie, że Andrzej Duda to pierwszy prezydent RP, który odwiedził KL Stutthof - pierwszy niemiecki obóz, który powstał na terenie obecnej Polski. 
Środa, 21 czerwca 2017

"Chcę, żeby Polacy mieli poczucie, że konstytucja jest ich" 

Chcę, żeby Polacy mieli poczucie, że konstytucja jest ich, że została stworzona według wzoru, który oni podyktowali - powiedział w środę w Nowym Dworze Gdańskim prezydent Andrzej Duda, apelując o udział w referendum konsultacyjnym. 
Sobota, 17 czerwca 2017

Prezydent do klubów "Gazety Polskiej": Jesteście społeczeństwem obywatelskim

- To państwo jesteście społeczeństwem obywatelskim, za to ogromnie dziękuję - zwrócił się do uczestników Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" w Spale prezydent Andrzej Duda. W wystąpieniu mówił o zmianie konstytucji i problemie uchodźców. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  32
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.