przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 25 kwietnia 2017

Otwarcie Biura PAIH i uroczyste posiedzenie Senatu. Ostatni dzień wizyty w Meksyku [PL/ENG]

Prezydent RP wziął udział w otwarciu Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Meksyku. Zabrał także głos podczas uroczystej sesji Senatu. 
Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Drugi dzień wizyty w Meksyku [PL/ENG]

Spotkanie z Prezydentem Enrique Peña Nieto oraz podpisanie umów gospodarczych między Polską a Meksykiem. Andrzej Duda odebrał też klucze do Miasta Meksyk oraz wziął udział w zamknięciu Forum Ekonomicznego. 
Niedziela, 23 kwietnia 2017

Pierwszy dzień wizyty Pary Prezydenckiej w Meksyku [PL/ENG]

Od odwiedzenia parafii pallotyńskiej prowadzonej przez polskich księży w miejscowości Tenango del Aire Para Prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda rozpoczęła w niedzielę trzydniową wizytę w Meksyku. 
Sobota, 22 kwietnia 2017

Wizyta Pary Prezydenckiej w Meksyku 

Wsparcie polskich marek i poszukiwanie partnerów dla polskiego biznesu to jeden z celów rozpoczynającej się w sobotę wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Meksyku. 
Poniedziałek, 27 marca 2017

Wizyta Pary Prezydenckiej w Słowenii 

W poniedziałek, od ceremonii oficjalnego powitania Andrzeja Dudy i Małżonki przez Prezydenta Słowenii Boruta Pahora i Tanję Pečar rozpoczęła się oficjalna część wizyty Pary Prezydenckiej w Słowenii. 
Niedziela, 26 marca 2017

"Polska wspiera ambicje Bośni dotyczące członkostwa w UE" 

W Słowenii Prezydent Andrzej Duda spotkał się z Prezydentem Borutem Pahorem i Przewodniczącym Prezydium Bośni i Hercegowiny Mladenem Ivaniciem. 
Sobota, 18 lutego 2017

"Czekamy na pierwsze działania prezydenta Trumpa" PL/ENG 

- Jestem przekonany, że będzie to polityka wyważona - taka, jaką polityka Stanów Zjednoczonych - postrzeganych jako strażnik ładu i porządku na świecie - przez dziesięciolecia była - mówił w Monachium prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 17 lutego 2017

53. Monachijska Konferencja Bezpieczeństwa 

W piątek prezydent Andrzej Duda wziął udział w panelu nt. kondycji Zachodu. Odbył także rozmowy dwustronne m.in. senatorem USA Johnem McCainem, prezydentem Słowenii Borutem Pahorem oraz z prezydent Chorwacji Kolindą Grabar-Kitarović. 
1234567  20
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.