przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 1 lipca 2017

Uroczystości pogrzebowe Helmuta Kohla w Strasburgu

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w uroczystościach żałobnych byłego kanclerza Niemiec Helmuta Kohla w Strasburgu. Po uroczystościach prezydent rozmawiał z kanclerz RFN Angelą Merkel, prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką i innymi przywódcami państw. 
Środa, 14 czerwca 2017

Prezydent: Chcemy budować bezpieczeństwo energetyczne w ramach inicjatywy Trójmorza PL/ENG 

Chcemy, by do idei Trójmorza Polska dokładała budowanie bezpieczeństwa energetycznego - mówił Prezydent RP podczas spotkania z przedstawicielami biznesu w Zagrzebiu. 
Wtorek, 13 czerwca 2017

Obecność Prezydenta USA na szczycie Trójmorza to wspólny sukces Polski i Chorwacji PL/ENG 

Szczyt państw Trójmorza odbędzie się w lipcu w Warszawie - zapowiedział prezydent Andrzej Duda na wspólnej konferencji z prezydent Chorwacji Kolindą Grabar-Kitarović. 
Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Para Prezydencka z wizytą w Chorwacji

Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser -Dudą przybyli w poniedziałek z wizytą do Chorwacji. Głównym tematem rozmów głowy państwa polskiego z prezydentem i premierem Chorwacji będą kwestie związane z inicjatywą Trójmorza. 
Środa, 31 maja 2017

II dzień wizyty w Gruzji. Otwarcie Alei J. Piłsudskiego w Tbilisi 

Drugiego dnia pobytu w Gruzji Para Prezydencka więzła m.in. udział w otwarciu Alei Józefa Piłsudskiego w stolicy Gruzji Tbilisi. 
Wtorek, 30 maja 2017

Prezydenci Polski i Gruzji podpisali deklarację o pogłębieniu współpracy

Znaczenie polityki otwartych drzwi w NATO i potrzebę zrobienia kolejnego kroku w dążeniu Gruzji do członkostwa w Sojuszu podkreślili prezydenci Polski i Gruzji, Andrzej Duda i Giorgi Margwelaszwili, w deklaracji przyjętej we wtorek w Tbilisi. 
Wtorek, 30 maja 2017

Prezydent: Jestem rzecznikiem członkostwa Gruzji w NATO PL/ENG

Drzwi do Sojuszu Północnoatlantyckiego, do UE muszą pozostawać otwarte - zadeklarował prezydent Andrzej Duda po rozmowach z prezydentem Giorgim Margwelaszwilim w Pałacu Prezydenckim w Tbilisi. 
Piątek, 26 maja 2017

Prezydent Duda na konferencji GLOBSEC w Bratysławie 

- Bardzo ważnym zadaniem Europy Środkowej jest być adwokatem polityki "otwartych drzwi" do UE i NATO – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas forum GLOBSEC. Dodał, że Polsce zależy na tym, by zarówno NATO, jak i UE pozostały jednością. 
1234567  22
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.