przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 7 maja 2017

Polska pomoc dla etiopskiej szkoły

  |   Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej Wizyta Pary Prezydenckiej w etiopskiej szkole prowadzonej przez polskie misjonarki. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej
Siostry Misjonarki Służebnice Ducha Świętego pracują w Alemtenie od 20 lat. Do prowadzonego przez nie przedszkola i szkoły podstawowej chodzi około czterystu dzieci z miasteczka oraz okolicznych wsi.
Zobacz także: Pierwszy dzień wizyty Pary Prezydenckiej w Etiopii Prezydent na forum UA: Jesteśmy otwarci na przyjazną i partnerską współpracę [PL/ENG] Ostatni dzień wizyty w Etiopii Wizyta w Fundacji Together W 2016 roku polska pomoc rozwojowa na rzecz Etiopii koncentrowała się na dwóch priorytetach: kapitale ludzkim i ochronie środowiska. Zrealizowane zostały 2 przedsięwzięcia wdrożone przez polskie organizacje pozarządowe (Polskie Centrum Pomocy Rozwojowej) na kwotę przekraczającą roku 1,7 mln PLN: to „Wsparcie edukacji w Południowej Etiopii poprzez oświetlenie szkół podstawowych oraz wyposażenie bibliotek szkolnych” oraz "Szkolenie i doposażenie służb ratunkowych w Kenii i Etiopii”.
 

Program polskiej współpracy rozwojowej „polska pomoc” to całokształt koordynowanych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP działań adresowanych do krajów rozwijających się i ich społeczeństw, których nadrzędnym celem jest tworzenie warunków dla ich zrównoważonego rozwoju.
 
 
 
 

Lokalizacja

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.