przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 7 maja 2017

Polska pomoc dla etiopskiej szkoły

Podczas pobytu w Etiopii Para Prezydencka odwiedziła szkołę prowadzoną przez polskie misjonarki w Alemtenie. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej. 
Niedziela, 7 maja 2017

Pierwszy dzień wizyty Pary Prezydenckiej w Etiopii 

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą rozpoczęli w niedzielę wizytę w Etiopii. Zaplanowano spotkania głowy państwa z przedstawicielami polskich firm inwestujących w tym kraju. W Adamie Para Prezydencka zwiedziła montownię Ursusa. 
Sobota, 6 maja 2017

Para Prezydencka udaje się z wizytą do Etiopii 

Prezydent RP Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą rozpoczynają w niedzielę wizytę w Etiopii. Prezydent spotka się z przedstawicielami polskich firm inwestujących w tym kraju. Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski zapowiada wizytę. 
Wtorek, 25 kwietnia 2017

Otwarcie Biura PAIH i uroczyste posiedzenie Senatu. Ostatni dzień wizyty w Meksyku [PL/ENG]

Prezydent RP wziął udział w otwarciu Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Meksyku. Zabrał także głos podczas uroczystej sesji Senatu. 
Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Drugi dzień wizyty w Meksyku [PL/ENG] 

Spotkanie z Prezydentem Enrique Peña Nieto oraz podpisanie umów gospodarczych między Polską a Meksykiem. Andrzej Duda odebrał też klucze do Miasta Meksyk oraz wziął udział w zamknięciu Forum Ekonomicznego. 
Niedziela, 23 kwietnia 2017

Pierwszy dzień wizyty Pary Prezydenckiej w Meksyku [PL/ENG]

Od odwiedzenia parafii pallotyńskiej prowadzonej przez polskich księży w miejscowości Tenango del Aire Para Prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda rozpoczęła w niedzielę trzydniową wizytę w Meksyku. 
Sobota, 22 kwietnia 2017

Wizyta Pary Prezydenckiej w Meksyku 

Wsparcie polskich marek i poszukiwanie partnerów dla polskiego biznesu to jeden z celów rozpoczynającej się w sobotę wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Meksyku. 
Poniedziałek, 27 marca 2017

Wizyta Pary Prezydenckiej w Słowenii 

W poniedziałek, od ceremonii oficjalnego powitania Andrzeja Dudy i Małżonki przez Prezydenta Słowenii Boruta Pahora i Tanję Pečar rozpoczęła się oficjalna część wizyty Pary Prezydenckiej w Słowenii. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  30
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.