przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 1 grudnia 2016

Spotkanie Prezydenta RP i Premiera Królestwa Szwecji

Cała moja wizyta w Królestwie Szwecji służy temu, żeby zacieśnić relacje między Polską a Szwecją, aby to strategiczne partnerstwo, co do którego oba państwa zgodziły się kilka lat temu, było faktycznie realizowane z całą mocą – powiedział Prezydent RP. 
Środa, 30 listopada 2016

"Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych górników"

Prezydent Andrzej Duda wyraził wyrazy współczucia rodzinom górników, którzy tragicznie zginęli w katastrofie w kopalni Rudna w Polkowicach. W czwartek po powrocie do kraju z wizyty w Szwecji, uda się do Polkowic; chce spotkać się z zarządem kopalni. 
Środa, 30 listopada 2016

Drugi dzień wizyty w Królestwie Szwecji

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą kontynuowali w środę wizytę w Szwecji. Para Prezydencka została przyjęta przez króla Karola XVI Gustawa i królową Sylwię. 
Wtorek, 29 listopada 2016

Para Prezydencka spotkała się ze szwedzką Polonią

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką rozpoczęli trzydniową oficjalną wizytę w Szwecji od spotkania z Polonią w Sztokholmie. Prezydent wręczył zasłużonym działaczom polonijnym odznaczenia państwowe i podziękował im za kultywowanie polskiej tradycji i historii 
Wtorek, 29 listopada 2016

Para Prezydencka z wizytą w Szwecji

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą rozpoczęli oficjalną wizytę w Szwecji. Para Prezydencka zostanie przyjęta przez króla Karola XVI Gustawa i królową Sylwię. Andrzej Duda spotka też z premierem Szwecji. 
Środa, 16 listopada 2016

"Przystąpienie do Rady Europy było dla nas znakiem wolności" 

Przystąpienie do Rady Europy było dla Polski znakiem wolności i powrotu do europejskiego kręgu kulturowego, do krajów Zachodu, ale przede wszystkim do krajów demokratycznych, wolnych - powiedział w środę w Strasburgu prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 15 listopada 2016

Prezydent odwiedził CERN 

Prezydent Andrzej Duda spotkał się we wtorek w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN pod Genewą z pracującymi tam polskimi naukowcami i inżynierami. Zwiedził część ośrodka naukowo-badawczego, w której znajduje się Wielki Zderzacz Hadronów (LHC). 
Poniedziałek, 14 listopada 2016

Para Prezydencka spotkała się z Polakami mieszkającymi w Szwajcarii 

- Zależy mi, by Muzeum Polskie pozostało na zamku w Rapperswilu – powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda w ambasadzie w Bernie podczas spotkania z Polakami mieszkającymi w Szwajcarii. 
1 POPRZEDNIA 18192021222324  38
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.