przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 14 listopada 2016

Spotkanie z Prezydentem Szwajcarii 

Zwróciłem się z postulatem bliższej współpracy Narodowego Banku Polskiego i Szwajcarskiego Banku Narodowego ws. kursów franka szwajcarskiego - powiedział prezydent Andrzej Duda w Kehrsatz po spotkaniu z prezydentem Johannem Schneiderem-Ammannem. 
Poniedziałek, 14 listopada 2016

Start-upy po raz pierwszy na prezydenckiej misji gospodarczej

Zgodnie z obietnicą, Prezydentowi Andrzejowi Dudzie podczas wizyty w Szwajcarii towarzyszą przedstawiciele pięciu start-upów, którzy otrzymali paszport prezydencki podczas gali "Start-upy w Pałacu". 
Poniedziałek, 14 listopada 2016

„Ze spokojem czekam na przedstawienie przez Donalda Trumpa deklaracji dot. polityki bezpieczeństwa i NATO”

Prezydent Andrzej Duda oświadczył w poniedziałek, że ze spokojem czeka na przedstawienie przez zwycięzcę wyborów prezydenckich w USA Donalda Trumpa deklaracji dotyczących polityki bezpieczeństwa i NATO. 
Poniedziałek, 14 listopada 2016

Para Prezydencka spotkała się z Polakami mieszkającymi w Szwajcarii 

- Zależy mi, by Muzeum Polskie pozostało na zamku w Rapperswilu – powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda w ambasadzie w Bernie podczas spotkania z Polakami mieszkającymi w Szwajcarii. 
Niedziela, 13 listopada 2016

Para Prezydencka zwiedziła Muzeum Polskie w Rapperswilu

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą trzydniową wizytę w Szwajcarii rozpoczęli w niedzielę wieczorem od zwiedzenia Muzeum Polskiego na zamku w Rapperswilu. Przywitała ich grupa Polaków mieszkających w Szwajcarii oraz miejscowe władze. 
Poniedziałek, 7 listopada 2016

"Są wstępne ustalenia dotyczące współpracy z Jordanią" 

- Są wstępne ustalenia dotyczące wzajemnej współpracy z Jordanią w zakresie rozwoju przemysłu zbrojeniowego - poinformował w poniedziałek prezydent Andrzej Duda w Az-Zarce koło Ammanu. 
Poniedziałek, 7 listopada 2016

Para prezydencka przekazała dary uchodźcom

Para prezydencka, Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda, w poniedziałek w siedzibie jordańskiego Caritasu w Ammanie przekazała dary - koce i śpiwory, które trafią do uchodźców z Iraku i Syrii przebywających w Jordanii. 
Niedziela, 6 listopada 2016

Wizyta Pary Prezydenckiej w Jordanii

Podczas trzydniowej wizyty w Jordanii Para Prezydencka spotkała się m.in. z Parą Królewską oraz hierarchami jordańskich kościołów. Prezydent wziął udział w seminarium dot. współpracy przemysłów zbrojeniowych, a także zwiedził park przemysłowy KADDB. 
1 POPRZEDNIA 19202122232425  38
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.