przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 31 marca 2016

Prezydent obejrzał kolekcję życzeń Polaków dla Amerykanów z 1926 roku

Prezydent Andrzej Duda obejrzał w czwartek w Bibliotece Kongresu USA kolekcję życzeń Polaków dla Amerykanów z 1926 roku. Spotkał się także z kierownictwem Instytutu Polityki Światowej oraz z Przewodniczącym Komisji Helsińskiej. 
Środa, 30 marca 2016

Andrzej Duda podziękował Polonii w USA za dbanie o dobre imię Polski 

Prezydent Andrzej Duda podziękował Polonii w USA m.in. za "spokojne i rzeczowe" tłumaczenie elitom w Stanach Zjednoczonych rzeczywistego obrazu ostatnich zmian w naszym kraju. 
Środa, 30 marca 2016

"USA wysyłają brygadę pancerną do Europy Wschodniej" 

- Amerykanie poinformowali, że do Europy Środkowo-Wschodniej zostanie wysłana pancerna brygada wojsk amerykańskich uzbrojona w najnowocześniejszy sprzęt – powiedział w środę w Waszyngtonie prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 30 marca 2016

Andrzej Duda w USA o Trybunale Konstytucyjnym

Prezydent, w ramach spotkania w National Press Club w Waszyngtonie uczestniczył w debacie w gronie ekspertów waszyngtońskich think tanków oraz polskich i amerykańskich dyplomatów, prowadzonej przez dwoje dziennikarzy popularnego programu Morning Joe. 
Środa, 30 marca 2016

"Polska jest adwokatem euroatlantyckiej jedności"

"Prawdziwe odstraszanie oznacza prawdziwą obecność" - powiedział w Waszyngtonie prezydent Duda, mówiąc o konieczności wzmocnienia obecności NATO w Europie Środkowej i Wschodniej. 
Sobota, 19 marca 2016

"Polacy i Węgrzy zachowali dobre wartości" 

Polacy i Węgrzy zachowali dobre wartości; misją naszych narodów jest to, aby te nasze wartości nieść do Europy i ich zdecydowanie bronić - powiedział w sobotę prezydent Duda w Budapeszcie, podczas inauguracji obchodów Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. 
Piątek, 18 marca 2016

"Kryzys imigracyjny to najpoważniejszy problem UE"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/DL2VS54AYSE?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Kryzys imigracyjny, to najpoważniejszy problem, z jakim styka się dzisiaj Unia Europejska; mam nadzieję, że Europa wreszcie podejdzie na poważnie do kwestii rozwiązania tego kryzysu - powiedział w piątek w Budapeszcie prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 17 marca 2016

Prezydent rozpoczął wizytę na Węgrzech

Od złożenia wieńca przy Pomniku Katyńskim w Budapeszcie prezydent Andrzej Duda rozpoczął w czwartek trzydniową wizytę na Węgrzech. W piątek spotka się z prezydentem Węgier Janosem Áderem, a w sobotę z węgierskim premierem. 
1 POPRZEDNIA 27282930313233  37
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.