przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 23 listopada 2015

"Chcemy współpracować z Chinami dla rozwoju Polski i Europy"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2pvDG7SLWIs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mam nadzieję, że to kolejne spotkanie da kolejny impuls do współpracy między Chinami a Polską, współpracy nie tylko gospodarczej, ale także kulturalnej czy naukowej - powiedział prezydent w Szanghaju, gdzie otworzył Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze. 
Niedziela, 22 listopada 2015

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Chinach

Udział w forum gospodarczym państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin oraz spotkania z najwyższymi przedstawicielami władz Państwa Środka zaplanowano podczas rozpoczynającej się w poniedziałek wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Chinach. 
Poniedziałek, 9 listopada 2015

"Sprawy kontaktów z Polakami za granicą są dla mnie bardzo ważne" 

Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z włoską Polonią w Ambasadzie RP w Rzymie w poniedziałek mówił, że będzie zachęcał nowy rząd, by wykorzystywać potencjał Polaków mieszkających za granicą. 
Poniedziałek, 9 listopada 2015

„Udział premier w szczycie na Malcie to kwestia dobrej woli”

Przebywający z wizytą w Watykanie prezydent Andrzej Duda mówił w rozmowie z dziennikarzami, że w czasie ustalania daty pierwszego posiedzenia Sejmu ani Kancelaria Prezydenta, ani on bezpośrednio, nie miał żadnej informacji od MSZ na temat terminu szczytu. 
Poniedziałek, 9 listopada 2015

Prezydent Andrzej Duda na audiencji u papieża Franciszka    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/kmTPJdfWkUw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ponad 20 minut trwała w poniedziałek przed południem rozmowa w cztery oczy prezydenta z papieżem Franciszkiem. - Niech Matka Boska opiekuje się Ojcem Świętym - powiedział Andrzej Duda do papieża, prosząc o modlitwę. 
Niedziela, 8 listopada 2015

Wizyta Pary Prezydenckiej w Watykanie    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/WJJPis-E-BY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką rozpoczął w niedzielę po południu wizytę w Watykanie. Jej pierwszym punktem była msza święta w Bazylice św. Piotra przy grobie świętego Jana Pawła II. 
Środa, 4 listopada 2015

Prezydent do Polonii: Musimy wzmacniać nasze więzi 

Musimy budować jedność, wzmacniać nasze więzi - mówił prezydent Andrzej Duda podczas środowego spotkania z Polonią w polskiej ambasadzie w Bukareszcie. Wcześniej prezydent Duda złożył kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego w Bukareszcie. 
Środa, 4 listopada 2015

Spotkanie prezydenta z polskimi przedsiębiorcami w Bukareszcie

Podczas wizyty w Bukareszcie prezydent spotkał się z przedstawicielami polskich firm inwestujących w Rumunii, którzy podkreślali, że rynek ten jest niezwykle atrakcyjny, a możliwości nadal nie są w pełni wykorzystywane. 
1 POPRZEDNIA 27282930313233  34
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.