przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 9 maja 2017

Ostatni dzień wizyty w Etiopii

Prezydent Andrzej Duda, który wraz z małżonką od niedzieli przebywa z wizytą w Etiopii, we wtorek wystąpił na forum Unii Afrykańskiej w etiopskiej stolicy. Spotkał się też z Sekretarzem Wykonawczym Komisji Gospodarczej Narodów Zjednoczonych ds. Afryki. 
Poniedziałek, 8 maja 2017

Prezydent: Trzeba zwiększyć wymianę handlową między Polską i Etiopią PL/ENG 

Poziom wymiany handlowej i inwestycyjnej między Polską a Etiopią jest znacznie niższy niż potencjał obu krajów, trzeba ją zwiększyć – zgodzili się prezydenci Andrzej Duda i Mulatu Teshome. 
Niedziela, 7 maja 2017

Polska pomoc dla etiopskiej szkoły

Podczas pobytu w Etiopii Para Prezydencka odwiedziła szkołę prowadzoną przez polskie misjonarki w Alemtenie. Placówka jest współfinansowana w ramach polskiej pomocy rozwojowej. 
Niedziela, 7 maja 2017

Pierwszy dzień wizyty Pary Prezydenckiej w Etiopii 

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą rozpoczęli w niedzielę wizytę w Etiopii. Zaplanowano spotkania głowy państwa z przedstawicielami polskich firm inwestujących w tym kraju. W Adamie Para Prezydencka zwiedziła montownię Ursusa. 
Sobota, 6 maja 2017

Para Prezydencka udaje się z wizytą do Etiopii 

Prezydent RP Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą rozpoczynają w niedzielę wizytę w Etiopii. Prezydent spotka się z przedstawicielami polskich firm inwestujących w tym kraju. Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski zapowiada wizytę. 
Wtorek, 25 kwietnia 2017

Otwarcie Biura PAIH i uroczyste posiedzenie Senatu. Ostatni dzień wizyty w Meksyku [PL/ENG]

Prezydent RP wziął udział w otwarciu Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Meksyku. Zabrał także głos podczas uroczystej sesji Senatu. 
Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Drugi dzień wizyty w Meksyku [PL/ENG] 

Spotkanie z Prezydentem Enrique Peña Nieto oraz podpisanie umów gospodarczych między Polską a Meksykiem. Andrzej Duda odebrał też klucze do Miasta Meksyk oraz wziął udział w zamknięciu Forum Ekonomicznego. 
Niedziela, 23 kwietnia 2017

Pierwszy dzień wizyty Pary Prezydenckiej w Meksyku [PL/ENG]

Od odwiedzenia parafii pallotyńskiej prowadzonej przez polskich księży w miejscowości Tenango del Aire Para Prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda rozpoczęła w niedzielę trzydniową wizytę w Meksyku. 
1 POPRZEDNIA 567891011  28
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.