przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 14 października 2017

Prezydent na Węgrzech: Nie możemy patrzeć na UE jak na zamknięty klub PL/ENG 

Prezydent Andrzej Duda uczestniczył w spotkaniu szefów państw Grupy Wyszehradzkiej w węgierskim mieście Szekszárd. - Nie możemy patrzeć na Unię jak na zamknięty klub - mówił w sobotę na konferencji prasowej podsumowującej spotkanie. 
Czwartek, 21 września 2017

Wizyta w West Point [PL/ENG] 

Trzeci dzień wizyty w USA Prezydent Andrzej Duda rozpoczął od wizyty w Akademii Wojskowej West Point i spotkania z jej rektorem gen. broni Robertem L. Caslenem. Prezydent wygłosił również wykład dla kadetów Akademii. 
Środa, 20 września 2017

Wizyta prezydenta w USA 

Drugiego dnia wizyty w USA Andrzej Duda spotkał się m.in. z Sekretarzem Generalnym ONZ oraz amerykańską Polonią. Wcześniej odbył rozmowę z przedstawicielami amerykańskich equity firms i odwiedził naukowców w Fundacji Kościuszkowskiej. 
Środa, 20 września 2017

Prezydent do Polonii w USA: Pomogliście Polsce wejść do NATO [PL/ENG] 

- Mogę śmiało powiedzieć, że reprezentujecie nasze interesy – mówił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z Polonią w Wallington. Wręczył też odznaczenia osobom zasłużonym w działalności na rzecz Polonii. 
Wtorek, 19 września 2017

72. sesja Zgromadzenia Ogólnego ONZ [PL/ENG]

Prezydent wziął udział w debacie generalnej 72. sesji ZO ONZ. Spotkał się z m.in. z Prezydentami Ukrainy, Litwy i Armenii. Spotkał się również z Prezydentem USA i wziął udział w wydawanym przez niego przyjęciu. 
Piątek, 15 września 2017

Prezydenci na Malcie rozmawiali o bezpieczeństwie 

O bezpieczeństwie w kontekście kryzysu migracyjnego rozmawiali w piątek w stolicy Malty, Valletcie przywódcy kilkunastu krajów europejskich wchodzących w skład Grupy Arraiolos. W dyskusji wziął udział prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 14 września 2017

Rozmowa prezydentów Polski i Niemiec

Rozmowa prezydenta Andrzeja Dudy z prezydentem Niemiec Frankiem-Walterem Steinmeierem trwała godzinę, a więc dłużej niż planowano. Politycy poruszyli m.in. temat odszkodowań wojennych. 
Czwartek, 14 września 2017

XIII Spotkanie Prezydentów Państw Grupy Arraiolos 

Prezydent RP Andrzej Duda bierze udział w nieformalnym spotkaniu na Malcie przywódców 12 państw europejskich współpracujących w ramach Grupy Arraiolos. 
1 POPRZEDNIA 567891011  31
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.