przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 28 marca 2017

Koncert w Pałacu Prezydenckim

Już dziś w Pałacu Prezydenckim odbędzie się wyjątkowy koncert, upamiętniający 80. rocznicę śmierci Karola Szymanowskiego. Na widowni zasiądą: Para Prezydencka, przedstawiciele środowiska muzycznego , a także uczniowie szkół muzycznych z całej Polski. 
Wtorek, 28 marca 2017

Prezydent spotkał się z prezes YouTube

Andrzej Duda spotkał się we wtorek z prezes YouTuba Susan Wojcicki. Prezydent wręczył jej, jako Ambasadorce Polskości, biało-czerwoną flagę. 
Wtorek, 28 marca 2017

Spotkanie z prezydium Zgromadzenia Parlamentarnego Polski, Litwy i Ukrainy

Bezpieczeństwo w regionie, unijna polityka sankcji wobec Rosji, sytuacja mniejszości narodowych i ochrona miejsc pamięci - to główne kwestie, o których Andrzej Duda rozmawiał we wtorek z prezydium Zgromadzenia Parlamentarnego Polski, Litwy i Ukrainy. 
Poniedziałek, 27 marca 2017

Wspólne Oświadczenie Prezydentów Polski i Słowenii

W dniu 27 marca 2017 roku Prezydent RP Andrzej Duda złożył oficjalną wizytę w Republice Słowenii. W duchu przeprowadzonych oficjalnych rozmów Prezydenci wydali wspólne oświadczenie: 
Niedziela, 26 marca 2017

Pałac Prezydencki otwarty dla zwiedzających

W niedzielę 26 marca w godzinach 11.00-17.00 Pałac Prezydencki był dostępny dla zwiedzających. Goście mogli oglądać historyczne wnętrza Pałacu, a także nową wystawę „Rodzime zwyczaje i obrzędy w sztuce polskiej XIX i XX wieku". 
Niedziela, 26 marca 2017

"Z dużym rozczarowaniem przyjąłem, jak władze białoruskie postępują wobec opozycji"

"Z dużym rozczarowaniem przyjąłem sytuację, jak władze białoruskie, pan prezydent Łukaszenka postępują wobec opozycji" - powiedział prezydent Andrzej Duda. Prezydent RP jest też rozczarowany postępowaniem wobec Polki, która została aresztowana. 
Sobota, 25 marca 2017

Prezydent poparł akcję "Godzina dla Ziemi"

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda włączył się w akcję Godzina dla Ziemi. 25 marca br. o godz. 20.30 na godzinę zgasły światła w Pałacu Prezydenckim. Celem inicjatywy jest skłonienie ludzi do refleksji nad zmianami klimatu. 
Sobota, 25 marca 2017

Stanowisko Kancelarii Prezydenta RP po proteście zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Stop Bankowemu Bezprawiu” przed Pałacem Prezydenckim

Kancelaria Prezydenta RP deklaruje pełne zaangażowanie, w tym także gotowość do dyskusji i rozpatrywania ewentualnych koniecznych poprawek do projektu „ustawy spreadowej”. 
1234567  64
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.