przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 24 czerwca 2017

List prezydenta na obchody 80. rocznicy usypania Kopca Wyzwolenia

Obchody 80. rocznicy usypania Kopca Wyzwolenia odbyły się w sobotę w Piekarach Śląskich. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda skierował list do organizatorów i uczestników uroczystości. 
Piątek, 23 czerwca 2017

Prezydent podpisał trzy ustawy

Prezydent Andrzej Duda podpisał trzy ustawy: o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, o ochronie prawnej odmian roślin oraz o obligacjach. 
Czwartek, 22 czerwca 2017

225. rocznica ustanowienia Orderu Virtuti Militari

Krzyż Virtuti Militari, najwyższe odznaczenie wojskowe w Polsce i najstarsze odznaczenie wojskowe na świecie zostało ustanowione 22 czerwca 1792 roku przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, po zwycięskiej bitwie pod Zieleńcami. 
Środa, 21 czerwca 2017

Pięć ustaw z podpisem prezydenta

Dnia 20 czerwca 2017 r. Prezydent RP podpisał pięć nowelizacji ustaw, m.in. o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, ABW, AW, SKW, SWW, CBA, SG, BOR, PSP i SW oraz ich rodzin. 
Wtorek, 20 czerwca 2017

Udział Prezydenta RP w uroczystej Gali AgroLigi 2016 

-Dzięki polskim rolnikom Polska jest nie tylko samowystarczalna żywnościowo, ale i rośnie eksport polskiej żywności, który w ubiegłym roku był rekordowy przekraczając 25 mld euro - powiedział Andrzej Duda podczas gali AgroLigi 2016. 
Wtorek, 20 czerwca 2017

List Prezydenta RP na uroczystości pogrzebowe śp. mjr. Andrzeja Kiszki ps. Dąb

W Nowogardzie i Rogowie odbyły się we wtorek uroczystości pogrzebowe śp. mjr. Andrzeja Kiszki ps. Dąb, w trakcie których został odczytany list Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 
Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Posiedzenie Rady Dialogu Społecznego w Pałacu Prezydenckim 

Rada Dialogu Społecznego to miejsce dyskusji i wymiany poglądów - podkreślił prezydent Andrzej Duda, otwierając w poniedziałek posiedzenie RDS. Prezydent RP zadeklarował, że wniesie, jako własną, inicjatywę zmian w ustawie o RDS. 
Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Prezydent o 100-leciu polskiej niepodległości: Potrzebna jest narodowa debata

Przyszłoroczne 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości powinno wiązać się z ogólnonarodową debatą i głębokim społecznym samouświadomieniem - podkreślił Andrzej Duda podczas debaty historyków "Nie tylko Legiony... Czyn zbrojny 1914–1918". 
1234567  76
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.