przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 11 listopada 2016

Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości

  |   Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP) Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)

Prezydent Andrzej Duda w piątek rano w Święto Niepodległości złożył biało-czerwony wieniec przed pomnikiem Wincentego Witosa w Warszawie.

 

Prezydent odśpiewał wspólnie z PSL "Rotę", przywitał się z działaczami ludowców oraz z mieszkańcami, z którymi rozmawiał.

 

Następnie prezydent złożył wieniec przed warszawskimi pomnikami Ignacego Jana Paderewskiego i Romana Dmowskiego.

 

W Święto Niepodległości Prezydent Andrzej Duda złożył również wieniec przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze. Razem z prezydentem wieniec złożyli premier Beata Szydło, marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski oraz wicepremier Piotr Gliński.

 

Po zakończeniu centralnych uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Placu Piłsudskiego. (PAP/ inf. własna)

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.