przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 18 listopada 2015

Prezydent na expose premier w Sejmie

  |   Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło Prezydent Andrzej Duda w Sejmie na expose premier Beaty Szydło
Prezydent Andrzej Duda wysłuchał w Sejmie expose premier Beaty Szydło. 
 
- Słyszeliśmy wystąpienie pani premier, jest nowy rząd, ja rozumiem, że w związku z tym wszystko jest policzone i rząd jest przygotowany do realizacji tych zobowiązań, zwłaszcza że dzisiaj zostały powtórzone - powiedział po expose prezydent.

Zaznaczył, że w expose pojawiły się akcenty w sprawach, co do których i on się zobowiązywał. - Cieszę się, że to zapowiada dobre współdziałanie z rządem i mam nadzieję, że z większością parlamentarną - dodał.

- Jestem zadowolony, myślę, że tego i Polacy oczekiwali, którzy przecież, biorąc pod uwagę to, co w kampanii było mówione, zdecydowali się i dokonali takiego wyboru, jakiego dokonal - powiedział Andrzej Duda. Zobacz także: Prezydent powołał rząd
 
Prezydentowi w Sejmie towarzyszła Szefowa Kancelarii Prezydenta RP Małgorzata Sadurska i ministrowie KPRP.
 
O godz. 14 rozpoczęła się sejmowa debata nad expose premier Beaty Szydło, po której posłowie mogli zadawać nowej premier pytania. W wieczornym głosowaniu Sejm udzielił rządowi wotum zaufania.
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.