przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 8 października 2017

Prezydent na meczu Polska-Czarnogóra

  |   Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z przewodniczącym FIFA Giannim Infantino Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z przewodniczącym FIFA Giannim Infantino Spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z przewodniczącym FIFA Giannim Infantino Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom na Stadionie Narodowym w Warszawie Na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę bardzo długo czekali - dziękował prezydent Andrzej Duda Na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę bardzo długo czekali - dziękował prezydent Andrzej Duda Na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę bardzo długo czekali - dziękował prezydent Andrzej Duda Na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę bardzo długo czekali - dziękował prezydent Andrzej Duda Na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę bardzo długo czekali - dziękował prezydent Andrzej Duda Na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę bardzo długo czekali - dziękował prezydent Andrzej Duda Na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę bardzo długo czekali - dziękował prezydent Andrzej Duda Na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę bardzo długo czekali - dziękował prezydent Andrzej Duda Po meczu Prezydent Andrzej Duda rozmawiał m.in. z małżonką kapitana polskiej drużyny Anną Lewandowską

Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom, którzy wywalczyli w niedzielę awans na mistrzostwa świata 2018 w Rosji. - Pokazujecie klasę nie tylko na boisku, ale także swoim zachowaniem – gratulował po meczu piłkarzom prezydent.

 

W meczu ostatniej kolejki eliminacji Polacy pokonali Czarnogórę 4:2 i z dorobkiem 25 punktów zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie. Prezydent Andrzej Duda mecz polskiej drużyny oglądał na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

 

 

Po meczu prezydent osobiście pogratulował piłkarzom wygranej. - W 78. minucie myślałem, że będę wzywał lekarzy - zażartował na początku Andrzej Duda. - Ale potem pokazaliście, panowie, kto tu rządzi – dodał. 

 

- Jestem wam wdzięczny, bo na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę bardzo długo czekali. Jestem bardzo, bardzo wdzięczny i panu trenerowi, i całemu zespołowi, i całemu zapleczu też, które pracuje ciężko na to, żebyście panowie byli w jak najlepszej kondycji i w jak najlepszej dyspozycji fizycznej - mówił prezydent.

 

-Panu Robertowi, oczywiście, kapitanowi, bez którego też trudno to sobie wszystko wyobrazić - zwrócił się prezydent Duda do Roberta Lewandowskiego.

 

- Bardzo, bardzo jestem wdzięczny. Pokazujecie panowie klasę, i to pokazujecie klasę nie tylko takim samym graniem w piłkę na boisku, ale w ogóle pokazujecie klasę swoim zachowaniem, tym, jak się prezentujecie jako reprezentacja, nie tylko na stadionie, ale w ogóle – podkreślał Andrzej Duda, dziękując polskiej reprezentacji. 

 

Wcześniej, przed meczem prezydent spotkał się z przewodniczącym FIFA Giannim Infantino oraz z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem.

 

Prezydentowi towarzyszyli minister Adam Kwiatkowski oraz Piotr Nowacki, Doradca Prezydenta RP. (PAP, inf. własna)

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.