przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Prezydent odbył rozmowę telefoniczną z prezydentem Turcji

Rozmowa odbyła się z inicjatywy prezydenta Recepa Tayyipa Erdoğana, który poinformował prezydenta Andrzeja Dudę o przebiegu i rezultatach referendum konstytucyjnego w Turcji oraz o dalszych krokach związanych z reformą ustrojową państwa. 
Sobota, 22 kwietnia 2017

Odeszli Witold Pyrkosz i Stefan Sutkowski

W sobotę zmarły dwie zasłużone dla polskiej kultury postaci: znakomity aktor Witold Pyrkosz oraz muzykolog i wieloletni dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej Stefan Sutkowski. Ich odejście jest wielką stratą dla polskiej kultury. 
Piątek, 21 kwietnia 2017

Odeszła prof. Magdalena Abakanowicz

Zmarła prof. Magdalena Abakanowicz – wybitna polska rzeźbiarka, której dzieła są cenione na całym świecie. Była artystką o oryginalnej wyobraźni oraz wyjątkowej ekspresji twórczej. 
Piątek, 21 kwietnia 2017

Prezydent podpisał ustawę o zmianie ustawy – Prawo konsularne

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 7 kwietnia 2017 r. o zmianie ustawy – Prawo konsularne, która znosi opłaty za wydawanie legitymacji dla uczniów szkół polonijnych. 
Piątek, 21 kwietnia 2017

Spotkanie z Przewodniczącym Izby Reprezentantów USA

Szef Gabinetu Prezydenta RP Krzysztof Szczerski po zakończeniu spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z przewodniczącym Izby Reprezentantów USA Paulem Ryanem, podkreślił, że "to była bardzo dobra rozmowa dwóch sojuszniczych państw". 
Piątek, 21 kwietnia 2017

Wręczenie not identyfikacyjnych członkom rodzin ofiar totalitaryzmów

Oddanie honoru bestialsko zamordowanym 70. lat temu bohaterom walki o wolną ojczyznę jest dniem spełnienia obowiązku przez państwo polskie - powiedział Prezydent. 
Czwartek, 20 kwietnia 2017

Spotkanie „Priorytety prezydentury: polskie firmy na świecie” 

- Wierzę w to, że prezydent może się przyczynić do sukcesu gospodarczego Polski. Chciałbym wziąć w tym udział i abyście się państwo otworzyli na współpracę ze mną i otworzyli się na współpracę z Kancelarią Prezydenta – powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 20 kwietnia 2017

Rektorzy publicznych uczelni ekonomicznych u prezydenta

O możliwych obszarach współpracy między Kancelarią Prezydenta RP a publicznymi uczelniami ekonomicznymi w Polsce rozmawiał w czwartek prezydent Andrzej Duda z rektorami tych szkół wyższych. 
1234567  68
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.