przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 18 lipca 2016

Prezydent podpisał ustawę o podatku od towarów i usług

16 lipca 2016 r. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 7 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw. 
Sobota, 16 lipca 2016

Prezydent RP na obchodach Święta Policji 

Główne uroczystości Święta Policji odbyły się w sobotę na pl. Piłsudskiego. Prezydent Andrzej Duda podziękował funkcjonariuszom za pracę podczas szczytu NATO. Prosił też policjantów o "wierną, czujną i solidnie wykonaną" służbę na ŚDM. 
Sobota, 16 lipca 2016

Andrzej Duda złożył kwiaty przed Ambasadą Francji 

W sobotę, 16 lipca, prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty przed Ambasadą Francji w Warszawie oraz wpisał się do księgi kondolencyjnej. Prezydent wypowiedział się również na temat sytuacji w Turcji. 
Piątek, 15 lipca 2016

Narodowe Czytanie 2016 – zgłoś swój udział w akcji

W sobotę, 3 września, podczas finału tegorocznej edycji, cała Polska czytać będzie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Wszyscy chętni mogą już zgłaszać swój udział w akcji. 
Poniedziałek, 11 lipca 2016

Prezydent oddał hołd Ofiarom Zbrodni Wołyńskiej

W 73. rocznicę Krwawej Niedzieli na Wołyniu Prezydent RP Andrzej Duda złożył kwiaty i zapalił znicze przed pomnikiem Ofiar Zbrodni Wołyńskiej na warszawskim Żoliborzu. 
Poniedziałek, 11 lipca 2016

Andrzej Duda podpisał pięć ustaw

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda złożył podpis pod pięcioma ustawami, w tym pod ustawą o zmianie ustawy – Kodeks postępowania karnego, ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty oraz ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. 
Niedziela, 10 lipca 2016

Spotkanie Prezydentów Polski i Rumunii

Szczyt NATO w Warszawie podjął decyzje bardzo ważne dla Europy Środkowo-Wschodniej - podkreślił w niedzielę prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem Rumunii Klausem Iohannisem. 
Niedziela, 10 lipca 2016

Dyplomacja gospodarcza jednym z priorytetów polityki zagranicznej Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda powiedział w niedzielę, że jednym z priorytetów jego polityki zagranicznej będzie dyplomacja gospodarcza. Będę chciał spotykać się z przedstawicielami państw grupy G20, by realizować polskie interesy gospodarcze - zapowiedział. 
1234567  34
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.