przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 17 września 2017

Prezydent złożył wieniec przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie

Prezydent Andrzej Duda złożył w niedzielę w Warszawie wieniec przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie. Prezydentowi towarzyszył Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. 
Sobota, 16 września 2017

Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy rozstrzygnięty

Tradycyjnie już w przeddzień Dożynek Prezydenckich w Spale odbył się w sobotę konkurs na „Najładniejszy wieniec dożynkowy” o Nagrodę Prezydenta RP. Zwyciężył wieniec z woj. lubuskiego, z miejscowości Nowa Jabłona. 
Sobota, 16 września 2017

Obchody 75. rocznicy powstania Narodowych Sił Zbrojnych

Zmianą wart i złożeniem wieńców przed stołecznym Grobem Nieznanego Żołnierza uczczono 75. rocznicę powstania NSZ. "Żołnierze konspiracji narodowej należeli do najwartościowszych bojowników o wyzwolenie Polski" - podkreślił prezydent Andrzej Duda w liście. 
Czwartek, 14 września 2017

Członkowie Komitetu Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej

W trakcie inauguracyjnego posiedzenia prezydent Andrzej Duda podpisał postanowienie w sprawie powołania Członków Komitetu Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. 
Środa, 13 września 2017

Prezydent od czwartku na spotkaniu Grupy Arraiolos

Prezydent Andrzej Duda udał się na Maltę, gdzie w czwartek i piątek weźmie udział w spotkaniu przywódców 12 państw europejskich współpracujących w ramach Grupy Arraiolos. Prezydentowi towarzyszy Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda. 
Środa, 13 września 2017

Spotkania prezydenta z przedstawicielami klubów parlamentarnych nt. zmian w ustawach o SN i KRS

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z reprezentantami prezydium każdego klubu parlamentarnego na osobną, godzinną rozmowę. - To były dobre, merytoryczne spotkania - relacjonował rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. 
Środa, 13 września 2017

Prezydent wręczył listy uwierzytelniające polskim ambasadorom

Prezydent RP Pan Andrzej Duda wręczył listy uwierzytelniające trzem polskim ambasadorom: w Republice Austrii, Republice Panamy i Republice Mołdawii. 
Wtorek, 12 września 2017

10 najlepszych startupów zaprezentuje się w Pałacu Prezydenckim

Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wspólnie z Fundacją Startup Poland wyłoniła 10 finalistów konkursu Startupy w Pałacu Globalnie. Już 4 października w Sali Kolumnowej odbędzie się prezentacja zwycięskich projektów. 
1234567  87
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.