przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 24 maja 2017

Gala Jubileuszowa z okazji 200-lecia Giełdy w Polsce

Mam nadzieję, że te pierwsze 200 lat giełdy będzie oznaczało otwarcie następnych 200 lat, już bez przerw - mówił prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości 200-lecia warszawskiej giełdy. 
Środa, 24 maja 2017

Prezydent: Nie ma żadnego sygnału, by istniało zagrożenie terrorystyczne dla Polski

Nie ma żadnego sygnału, by w tej chwili istniało zagrożenie terrorystyczne dla Polski; polskie służby absolutnie takiego zagrożenia nie zgłaszają - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 23 maja 2017

Paweł Mucha pełnomocnikiem ds. referendum

Pełnomocnikiem ds. referendum konsultacyjnego dotyczącego konstytucji będzie wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha - oświadczył we wtorek Prezydent RP Andrzej Duda. 
Wtorek, 23 maja 2017

Prezydent złożył kwiaty przed ambasadą Wielkiej Brytanii

Jestem przekonany, że cała wspólnota wolnego świata będzie stała razem - powiedział Andrzej Duda, odnosząc się do zamachu w Manchesterze. Udał się także do Ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie gdzie złożył kwiaty i wpisał się do księgi kondolencyjnej. 
Poniedziałek, 22 maja 2017

Odszedł Zbigniew Wodecki

Odszedł Zbigniew Wodecki, znakomity wokalista i multiinstrumentalista, legenda polskiej estrady. Wszechstronnie uzdolniony artysta, ceniony zarówno jako wykonawca, jak i kompozytor. Na trwałe zapisał się w historii polskiej muzyki. 
Poniedziałek, 22 maja 2017

"Chcemy poszerzenia współpracy gospodarczej z Singapurem" 

- Chcemy, by zakres naszej współpracy gospodarczej poszerzał się na poszczególne części świata; Singapur jest jednym z tych krajów - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem Singapuru Tonym Tanem Keng Yamą. 
Poniedziałek, 22 maja 2017

Prezydent Duda rozmawiał z kanclerz Merkel przed spotkaniem NATO

Prezydent Andrzej Duda i kanclerz Angel Merkel podkreślili w poniedziałkowej rozmowie telefonicznej, że Polska i Niemcy opowiadają się za trwałością więzi transatlantyckiej i za wspólnymi zobowiązaniami dot. bezpieczeństwa NATO. 
Niedziela, 21 maja 2017

Noc Muzeów w Belwederze

Niemal tysiąc osób zwiedziło Belweder w czasie tegorocznej edycji Nocy Muzeów (20-21 maja, godz. 19.00-01.00). Goście mogli zobaczyć m.in. Salę Konferencyjną, Zieloną, Marmurową, Malinową, Kominkową, Pompejańską i Lustrzaną. 
1234567  73
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.