przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 19 maja 2018

Noc Muzeów w Pałacu Prezydenckim i Belwederze 

W sobotę, podczas tegorocznej edycji Nocy Muzeów Pałac Prezydencki oraz Belweder były otwarte dla zwiedzających. 
Czwartek, 17 maja 2018

Prezydent podziękował za pamięć i życzenia z okazji swoich urodzin

Wszystkim, którzy życzliwie mnie wspomnieli w moje 46 urodziny, serdecznie dziękuję za pamięć, życzenia i miłe słowo - napisał w czwartek na Twitterze Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 15 maja 2018

Prezydent podpisał dwie ustawy

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego, ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz ustawy o księgach wieczystych i hipotece oraz ustawę o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym. 
Poniedziałek, 14 maja 2018

Prezydent: Śmierć Przemyka była dla mojego pokolenia symbolem PRL

Prezydent Andrzej Duda złożył w Warszawie wieniec pod tablicą upamiętniającą Grzegorza Przemyka. W poniedziałek mija 35. rocznica śmierci brutalnie pobitego przez funkcjonariuszy milicji maturzysty. 
Poniedziałek, 14 maja 2018

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta RP

Prezydent Andrzej Duda podpisał w poniedziałek nowelizację ustawy o rencie socjalnej oraz ustawę o szczególnych rozwiązaniach wspierających osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności. 
Poniedziałek, 14 maja 2018

Spotkanie Prezydenta RP z Premierem Węgier [PL/ENG]

Integracja infrastrukturalna regionu, kwestie geopolityczne oraz to, jak może wyglądać nowy układ polityczny w Europie po wyborach do PE w 2019 r. - m.in. o tych kwestiach rozmawiali Prezydent Andrzej Duda z Premierem Węgier Viktorem Orbanem 
Sobota, 12 maja 2018

83. rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego

83. rocznica śmierci jednego z Ojców Niepodległości - Józefa Piłsudskiego. Przy sarkofagu Marszałka w krypcie na Wawelu zostały złożone kwiaty od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wieczorem fasadę Pałacu Prezydenckiego rozświetliła okolicznościowa iluminacja. 
Sobota, 12 maja 2018

Kwiaty od Prezydenta RP złożone na grobie Ireny Sendlerowej

Kwiaty od Prezydenta RP Andrzeja Dudy zostały złożone na grobie Ireny Sendlerowej na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. 12 maja przypada 10. rocznica jej śmierci. Uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej rok 2018 jest Rokiem Ireny Sendlerowej. 
1234567  119
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.