przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 24 października 2016

Andrzej Duda nominował pośmiertnie płk. Ryszarda Kuklińskiego na stopień generała

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, na wniosek Ministra Obrony Narodowej, mianował pośmiertnie na stopień generała brygady pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. 
Poniedziałek, 24 października 2016

Trzy ustawy z podpisem Prezydenta RP

Dnia 21 października 2016 r. Prezydent RP podpisał ustawy: Krajowej Szkole Administracji Publicznej; o Agencji Mienia Wojskowego i ustawę o bezpieczeństwie żywności i żywienia. 
Środa, 19 października 2016

Uroczystości pogrzebowe Andrzeja Wajdy

W uroczystości pogrzebowej uczestniczył prezydent RP Andrzej Duda, rodzina reżysera, przyjaciele, przedstawiciele świata filmu i kultury. 
Środa, 19 października 2016

"Życzę, żeby Rada Dialogu działała dla dobra Rzeczypospolitej" 

Prezydent Andrzej Duda gościł w Pałacu Prezydenckim Radę Dialogu Społecznego, która podsumowała rok swojej działalności oraz dyskutowała o zagadnieniach reformy szkolnictwa wyższego. Prezydent RP powołał w skład Rady Dialogu Społecznego Elżbietę Witek. 
Piątek, 14 października 2016

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Edukacji Narodowej 

"Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty składamy serdeczne życzenia. Wyrażamy szacunek i wdzięczność za to, że dzielicie się Państwo tym wielkim skarbem, jakim jest wiedza". Zobacz wideo. 
Czwartek, 13 października 2016

W piątek i sobotę spotkanie Prezydentów państw V4

O wyzwaniach polityki na rzecz młodych pokoleń oraz bezpieczeństwie rynku gazu w Europie Środkowo-Wschodniej rozmawiać będą prezydenci Grupy Wyszehradzkiej (V4), którzy w piątek i sobotę spotkają się w Łańcucie i Rzeszowie. 
Wtorek, 11 października 2016

Prezydent na meczu Polska - Armenia

Polska zwyciężyła z Armenią 2:1 w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Polskiej drużynie kibicował prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 11 października 2016

Spotkanie podsumowujące Dożynki Prezydenckie w Spale

Jeżeli mówimy o polskiej tradycji, jeżeli mówimy o wartościach, o tym, że powinniśmy polskie państwo na wartościach budować, to nie mam żadnych wątpliwości, że ona tkwią właśnie w tych, którzy są najbliżej polskiej ziemi - powiedział Prezydent RP. 
1234567  45
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.