przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 5 czerwca 2018

Wizyta Prezydenta Niemiec w związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości [PL/ENG] 

- Pan Prezydent jest pierwszym przywódcą, który przyjechał do naszego kraju po to, żeby razem z nami uczcić tę niezwykle ważną dla nas rocznicę. Bardzo za to dziękuję - mówił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 4 czerwca 2018

Polsko-szwedzkie spotkanie ekspertów ds. bezpieczeństwa z udziałem Prezydenta RP

Politka energetyczna w kontekście bezpieczeństwa Polski i Szwecji, współpraca obronna w UE, jedność NATO - to kwestie poruszone podczas polsko-szwedzkiego okrągłego stołu nt. polityki bezpieczeństwa, w którym wziął udział Prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 4 czerwca 2018

We wtorek wizyta Prezydenta Niemiec w Polsce

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda spotkają się we wtorek w Warszawie z Parą Prezydencką Niemiec. 
Niedziela, 3 czerwca 2018

XI Święto Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za niepodległość”

Prezydent Andrzej Duda wziął w niedzielę udział w XI Święcie Dziękczynienia. Tegoroczne hasło to: „Dziękujemy za niepodległość”. - Jestem ogromnie wdzięczny wszystkim tym, którzy od 1939 r. walczyli o wolną, suwerenną, niepodległą Polskę - mówił Prezydent 
Sobota, 2 czerwca 2018

Prezydent podpisał cztery ustawy

1 czerwca br. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podpisał 4 ustawy, w tym ustawę o wspieraniu nowych inwestycji oraz o Centralnym Porcie Komunikacyjnym. 
Sobota, 2 czerwca 2018

Flagi od Prezydenta dla uczestników Spotkania Młodych Lednica 2000

Kilkadziesiąt tysięcy biało-czerwonych flag czekać będzie w sobotę na uczestników XXII Spotkania Młodych Lednica 2000. Flagi to dar od Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który będzie gościem wydarzenia odbywającego się na Polach Lednickich. 
Piątek, 1 czerwca 2018

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Dziecka 

Dziś i zawsze, z całego serca życzymy Wam szczęścia, miłości oraz spełnienia marzeń. Cieszcie się sukcesami i nie poddawajcie się, gdy coś przychodzi Wam trudniej. Niech otacza Was życzliwość i troska. Niech nigdy nie brakuje Wam przyjaciół. 
Piątek, 1 czerwca 2018

Dzień otwarty w Belwederze z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Belweder był otwarty dla zwiedzających. Chętnych do obejrzenia wnętrz rezydencji nie zabrakło. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  131
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.