przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 11 grudnia 2017

"Trybunał Konstytucyjny orzeka dobrze" 

Trybunał wydaje wyroki, w których dobro wspólne jest uwzględniane - ocenił Prezydent Andrzej Duda podczas dorocznego Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Trybunału Konstytucyjnego. 
Niedziela, 10 grudnia 2017

Świąteczna iluminacja Pałacu Prezydenckiego

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia na fasadzie Pałacu Prezydenckiego pojawiła się okolicznościowa iluminacja. Codziennie po zmroku do 6 stycznia 2018 roku można oglądać odświętnie podświetlony gmach. 
Piątek, 8 grudnia 2017

Prezydent RP desygnował Mateusza Morawieckiego na premiera

- Dziękuję i gratuluję - powiedział Prezydent do Beaty Szydło, przyjmując jej dymisję z urzędu premiera. Zwracając się do Mateusza Morawieckiego, Andrzej Duda podkreślił: Jest Pan moim premierem. Liczę na dobrą współpracę. 
Czwartek, 7 grudnia 2017

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta RP

Ustawę o zmianie ustawy o repatriacji, ustawy o Karcie Polaka oraz ustawy o cudzoziemcach, a także ustawę o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych podpisał w czwartek Prezydent RP Andrzej Duda. 
Środa, 6 grudnia 2017

Prezydent podpisał trzy ustawy

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizacje ustaw o ewidencji ludności; o ustroju sądów wojskowych oraz o o dochodach jednostek samorządu terytorialnego. 
Środa, 6 grudnia 2017

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji setnej rocznicy uzyskania niepodległości przez Finlandię

"Z okazji setnej rocznicy uzyskania niepodległości przez Republikę Finlandii, życzymy, w imieniu własnym i Narodu Polskiego, wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności wszystkim mieszkańcom Finlandii" 
Wtorek, 5 grudnia 2017

Para Prezydencka przekazała prezenty w ramach akcji „Szlachetna Paczka” 

Para Prezydencka przygotowała i przekazała na ręce wolontariuszy "Szlachetnej Paczki" prezenty dla rodziny, w której babcia wychowuje wnuki po śmierci ich mamy. 
Wtorek, 5 grudnia 2017

150. urodziny Marszałka Józefa Piłsudskiego

Prezydent RP Andrzej Duda złożył wieniec przed pomnikiem Marszałka przy Belwederze w Warszawie. Kwiaty od głowy państwa pojawiły się również w Zułowie na Litwie - w miejscu urodzin Józefa Piłsudskiego oraz w krypcie na Walwelu, gdzie został pochowany. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  106
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.