przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 27 lipca 2018

Jedenaście ustaw z podpisem Prezydenta

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał jedenaście ustaw, w tym m.in. ustawę o tachografach, nowelizacje ustawy o odpadach oraz ustawę o zmianie ustawy o prawie łowieckim. 
Czwartek, 26 lipca 2018

Prezydent podpisał nowelizację ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw

W związku z informacjami prasowymi, co do błędnego odesłania w art. 22 ust. 2 ustawy, Kancelaria Prezydenta RP uprzejmie wyjaśnia, co następuje. 
Środa, 25 lipca 2018

Oświadczenie Kancelarii Prezydenta RP

Przy nominacjach ambasadorskich Kancelaria Prezydenta RP nie jest wnioskodawcą i nie na Kancelarii Prezydenta spoczywa obowiązek powiadomienia Kancelarii Sejmu. 
Poniedziałek, 23 lipca 2018

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta RP

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o szczególnych rozwiązaniach dotyczących gminy Ostrowice w województwie zachodniopomorskim oraz nowelizację ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora. 
Piątek, 20 lipca 2018

„Dzięki służbie Policji Polska jest państwem bezpiecznym”

- Dzięki Państwa służbie dla ojczyzny Polska jest państwem bezpiecznym - mówił Prezydent Andrzej Duda, zwracając się do zgromadzonych na obchodach Święta Policji funkcjonariuszy. Podczas uroczystości Prezydent wręczył nominacje generalskie. 
Czwartek, 19 lipca 2018

„Ta ustawa to wewnętrzny konsensus Rady Dialogu Społecznego”

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego. Nowe przepisy zakładają usprawnienie prowadzenia dialogu społecznego na szczeblu krajowym i regionalnym. 
Środa, 18 lipca 2018

Prezydent podpisał 17 ustaw

Prezydent Andrzej Duda podpisał 17 ustaw, w tym m.in.: nowelizację ustawy o inwestycjach w zakresie budowy drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską oraz o ratyfikacji Umowy ustanawiającej Europejskie Laboratorium Biologii Molekularnej. 
Piątek, 13 lipca 2018

„Chcemy iść dalej, budując silną, suwerenną, demokratyczną Polskę” [PL/ENG]

My, Polacy, naszego parlamentaryzmu nie otrzymaliśmy w darze, ani nikt nam go nie narzucił. On jest naszym własnym dziełem, owocem naszych decyzji i naszego trudu - mówił Prezydent Andrzej Duda w orędziu wygłoszonym przed Zgromadzeniem Narodowym. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  137
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.