przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 3 maja 2016

Obchody Święta Narodowego 3 Maja 

Należy się pochylić nad konstytucją, dokonać wnikliwej jej oceny i przygotować nowe rozwiązanie, ale przygotować je nie tylko w gabinetach, przygotować je także w debacie z suwerenem, jakim jest polskie społeczeństwo - mówił Prezydent RP Andrzej Duda. 
Wtorek, 3 maja 2016

Odszedł Arcybiskup Tadeusz Gocłowski

Arcybiskup Tadeusz Gocłowski był dla wielu Polaków postacią symboliczną. Jego nauka i postawa etyczna stanowiły ważny drogowskaz w trudnych dla naszej Ojczyzny latach '80. Odszedł kapłan, dla którego troska o dobro Polski stanowiła wartość fundamentalną. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Biało-czerwony Pałac Prezydencki

Od 1 do 3 maja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego można oglądać okolicznościową iluminację przygotowaną z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dnia Polonii i Polaków oraz Święta Narodowego Trzeciego Maja. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Prezydent: Biało-czerwona flaga jest nasza i wspólna 

Biało-czerwona flaga jest nasza, wspólna, jest wszystkich tych, którzy mieszkają w Polsce i wszystkich tych, którzy mieszkają poza granicami, a w sercach czują się Polakami - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Uroczyste podniesienie flagi na Zamku Królewskim i przed Pałacem Prezydenckim

W poniedziałek w Dniu Flagi uroczyście podniesiono flagę na wieży zegarowej Zamku Królewskiego w Warszawie; w uroczystości wziął udział prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą. Flagę podniesiono też przed Pałacem Prezydenckim. 
Poniedziałek, 2 maja 2016

Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - aktualizacja

2 maja 2016 r. (poniedziałek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda weźmie udział w uroczystościach z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dnia Polonii i Polaków za Granicą. 
Czwartek, 28 kwietnia 2016

Kolejna runda rozmów w sprawie tzw. ustawy frankowej

28 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie pracowników Kancelarii Prezydenta RP przygotowujących projekt ustawy dotyczącej hipotecznych kredytów odnoszonych do walut obcych z przedstawicielami firm audytu finansowego. 
Czwartek, 28 kwietnia 2016

Prezydent: Trybunał składa się znowu z 15 sędziów

Trybunał Konstytucyjny składa się w tym momencie, tak jak przewiduje to konstytucja, znowu z 15 sędziów - powiedział prezydent Andrzej Duda, który w czwartek przyjął ślubowanie od nowego sędziego TK Zbigniewa Jędrzejewskiego. 
1 POPRZEDNIA 979899100101102103  124
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.