przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 9 grudnia 2016

Prezydent podpisał trzy ustawy

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał w czwartek ustawę o zmianie niektórych ustaw w związku z utworzeniem MSWiA, ustawę o zmianie ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego oraz o zmianie ustawy o kierujących pojazdami. 
Czwartek, 8 grudnia 2016

Spotkanie Prezydenta RP z przedstawicielami Banku Światowego

Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się z Arupem Banerji, Dyrektorem Regionalnym Banku Światowego na kraje Unii Europejskiej. Gośćmi prezydenta byli także Carlos E. Piñerúa, nowy przedstawiciel Banku Światowego w Polsce. 
Czwartek, 8 grudnia 2016

"Czekam na Nobla dla Polaka" 

Jako Prezydent RP czekam na światowego Nobla dla polskiego naukowca - powiedział w Andrzej Duda podczas wręczenia Nagród Fundacji na rzecz nauki Polskiej - tzw. polskich Nobli. Ich laureatami zostali profesorowie Kozłowski, Samoć, Spałek i Wojciszke. 
Środa, 7 grudnia 2016

Ustawy podpisane przez Prezydenta RP

Prezydent podpisał 6 ustaw, m.in.: o zmianie ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników, o zmianie ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty oraz niektórych innych ustaw i o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na rok 2017. 
Wtorek, 6 grudnia 2016

Prezydent RP podpisał sześć ustaw

Dnia 6 grudnia 2016 r. Prezydent RP podpisał sześć ustaw, m.in.: nowelę ustawy o ARiMR, nowelę ustawy o emeryturach i rentach z FUS oraz nowelę ustawy o podatku akcyzowym. 
Niedziela, 4 grudnia 2016

Świąteczna iluminacja Pałacu Prezydenckiego

W okresie świątecznym na fasadzie Pałacu Prezydenckiego można codziennie po zmroku oglądać okolicznościową iluminację w zmieniających się kolorach: białym, niebieskim i fioletowym. 
Piątek, 2 grudnia 2016

Wizyta Prezydenta Ukrainy 

W 25. rocznicę uznania przez Polskę niepodległości Ukrainy Andrzej Duda przyjął Przywódcę Ukrainy Petra Poroszenkę. Po południu szefowie obu państw wzięli udział w konferencji z cyklu Forum Przywództwa w Belwederze. Wieczorem wydano obiad na cześć gości. 
Piątek, 2 grudnia 2016

Obiad oficjalny na cześć Prezydenta Ukrainy i Małżonki

Mówiąc o historii w prawdzie i wzajemnym szacunku, Polska i Ukraina będzie w stanie wspólnie budować dobrą przyszłość - podkreślił prezydent Andrzej Duda podczas oficjalnego obiadu wydanego na cześć ukraińskiej Pary Prezydenckiej. 
1 POPRZEDNIA 9899100101102103104  150
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.