przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 30 czerwca 2016

Andrzej Duda podpisał dwie ustawy

30 czerwca prezydent Andrzej Duda podpisał dwie ustawy: o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz ustawę o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji. 
Wtorek, 28 czerwca 2016

Prezydent podpisał cztery ustawy

27 czerwca Prezydent Andrzej Duda podpisał cztery ustawy: o Radzie Mediów Narodowych, o odnawialnych źródłach energii, świadczeniach rodzinnych oraz ustawę rejestracji i ochronie nazw i oznaczeń produktów rolnych i środków spożywczych. 
Poniedziałek, 27 czerwca 2016

Prof. Andrzej Nowak i Bronisław Wildstein powołani do Kolegium IPN

Historyk prof. Andrzej Nowak oraz publicysta Bronisław Wildstein zostali powołani przez prezydenta Andrzeja Dudę w skład Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej. 
Piątek, 24 czerwca 2016

"Będziemy chcieli utrzymać ścisłe związki z Wielką Brytanią"

- Brytyjczycy - byli, są i będą naszymi przyjaciółmi. Należymy do tego samego kręgu kulturowego i w tej kwestii zawsze jesteśmy jedną Europą - powiedział Andrzej Duda. Podkreślił też: - Zrobimy wszystko, aby prawa PL w WB nie zostały uszczuplone. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

"Nie ma nic ważniejszego dla demokracji, niż uczciwe wybory"

Ta uroczystość wskazuje moment rozpoczęcia rzeczywistej demokracji w Polsce – powiedział Prezydent RP podczas obchodów„25-lecia Demokratycznego Prawa Wyborczego i Organów Wyborczych w Polsce” w Zamku Królewskim. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Debata Samorządowa „Wyzwania dla polskiego samorządu”

W czwartek 23 czerwca br. w Belwederze odbyła się debata samorządowa „Wyzwania dla polskiego samorządu”. Organizatorami wydarzenia były Kancelaria Prezydenta RP oraz Fundacja Szkoła Liderów. 
Środa, 22 czerwca 2016

Prezydent RP podpisał m.in. ustawę antyterrorystyczną

22 czerwca 2016 r. Prezydent RP podpisał dziewięć ustaw, w tym m.in. ustawę o działaniach antyterrorystycznych zwiększającą bezpieczeństwo obywateli i prowadzącą do lepszej koordynacji działań służb. 
Wtorek, 21 czerwca 2016

Prezydent podpisał dwie ustawy

Prezydent Andrzej Duda 21 czerwca 2016 roku podpisał ustawę o gwarantowanych przez Skarb Państwa ubezpieczeniach eksportowych oraz ustawę o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. 
1 POPRZEDNIA 9899100101102103104  131
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.