przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 25 października 2015

Prezydent oddał głos w wyborach parlamentarnych    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0VqgfnZ3Pf4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą głosowali w niedzielę w wyborach parlamentarnych. Para Prezydencka oddała głosy wczesnym popołudniem w Krakowie w Obwodowej Komisji Wyborczej 108 mieszczącej się w Szkole Podstawowej nr 109. 
Sobota, 24 października 2015

Iluminacja Pałacu z okazji Dnia Narodów Zjednoczonych

70 lat temu weszła w życie Karta Narodów Zjednoczonych, co dało początek oficjalnej działalności ONZ. Z tej okazji w sobotę po zmroku Pałac Prezydencki został podświetlony na niebiesko. 
Czwartek, 22 października 2015

Prezydent powołał Radę Dialogu Społecznego    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4EogXMdGzyY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Liczę na rolę Rady Dialogu Społecznego w budowie lepszej Polski - powiedział prezydent Andrzej Duda, który w czwartek powołał członków i przedstawicieli Rady Dialogu Społecznego. 
Środa, 21 października 2015

Prezydent wręczył nagrodę laureatowi Konkursu Chopinowskiego   nopopup

Fryderyk Chopin, nasz największy kompozytor, napisał kiedyś, że słowo rodzi się z dźwięku. Dźwięk jest przed słowem. Chciałbym tak formułować i łączyć słowa jak zwycięzca potrafi łączyć dźwięki – powiedział prezydent Andrzej Duda w Filharmonii Narodowej. 
Środa, 21 października 2015

"Rolnictwo można zaliczyć do sektorów bezpieczeństwa"

Żywność, tak jak surowce energetyczne, powinna być traktowana jak wyjątkowy surowiec - uważa Barbara Fedyszak-Radziejowska. Doradca prezydenta wspólnie z ministrami Maciejem Łopińskim i Wojciechem Kolarskim spotkała się z przedstawicielami rolników. 
Środa, 21 października 2015

KPRP i NRA podpisały porozumienie zwiększające dostęp do pomocy prawnej

Minister Anna Surówka-Pasek oraz Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Andrzej Zwara podpisali w środę porozumienie o współpracy w celu zwiększenia dostępu do informacji o prawach, środkach ochrony i możliwości uzyskania niezbędnej pomocy prawnej. 
Poniedziałek, 19 października 2015

Upamiętnienie 31. rocznicy śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/9t43P8cUnAg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Z okazji 31. rocznicy śmierci błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, w Kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie odprawiona została Msza św. w jego intencji. 
Sobota, 17 października 2015

Finaliści Konkursu im. Fryderyka Chopina w Pałacu Prezydenckim    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7P7ruatRIBM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą spotkali się w sobotę z jurorami, finalistami i organizatorami XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. 
1 POPRZEDNIA 9899100101102103104  106
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.