przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Prezydent: Kazachstan pozostanie ważnym partnerem Polski w Azji

Wizyta prezydenta Kazachstanu w Polsce wyznacza nowe kierunki współpracy politycznej, gospodarczej i energetycznej między naszymi krajami - mówił prezydent Andrzej Duda podczas obiadu, który wydał na cześć odwiedzającego Polskę Nursułtana Nazarbajewa. 
Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Para Prezydencka bierze udział w akcji „Tornister pełen uśmiechów” 

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego Para Prezydencka po raz kolejny włączyła się w akcję Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przygotowali sześć wyprawek szkolnych dla dzieci. 
Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Deklaracja o współpracy gospodarczej między Rzecząpospolitą Polską i Republiką Kazachstanu

Strony oświadczają o rozpoczęciu nowego partnerstwa gospodarczego między RP i Republiką Kazachstanu oraz aktywizacji kontaktów między odpowiednimi instytucjami i kręgami biznesowymi w celach intensyfikacji obopólnie korzystnej współpracy gospodarczej. 
Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Prezydent Kazachstanu rozpoczął wizytę w Polsce

Prezydent Andrzej Duda powitał na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego prezydenta Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa. Tematem rozmów głów państw jest współpraca gospodarcza i polityka wschodnia. 
Czwartek, 18 sierpnia 2016

Prezydent podpisał dziesięć ustaw

Prezydent Andrzej Duda dnia 18 sierpnia podpisał dziesięć ustaw, w tym m.in. ustawę o dostępie do zasobów genetycznych i podziale korzyści z ich wykorzystania oraz ustawy o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego i o usługach turystycznych. 
Środa, 17 sierpnia 2016

Spotkanie z Grecko-Prawosławnym Patriarchą Antiochii i Całego Wschodu

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotkał się w środę w Pałacu Prezydenckim z Janem X, Grecko-Prawosławnym Patriarchą Antiochii i Całego Wschodu, składającym oficjalną wizytę w Polsce. 
Wtorek, 16 sierpnia 2016

Prezydent podpisał ustawę dotyczącą gruntów warszawskich

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy, a także ustawę z dnia 10 lipca 2015 r. o zmianie ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami. 
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Udział Prezydenta w obchodach Święta Wojska Polskiego 

Podczas uroczystości z okazji święta Wojska Polskiego prezydent Andrzej Duda podziękował żołnierzom podziękował żołnierzom za "piękną służbę dla Ojczyzny". W Warszawie odbyła się tradycyjna defilada wojskowa na lądzie i w powietrzu. 
1 POPRZEDNIA 9899100101102103104  137
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.