przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 11 listopada 2016

Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości

Prezydent Andrzej Duda w piątek rano w Święto Niepodległości złożył biało-czerwone wieńce przed pomnikami bohaterów narodowych w Warszawie. Przed południem Prezydent RP złożył wieniec przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze. 
Czwartek, 10 listopada 2016

Obchody Święta Niepodległości z udziałem Prezydenta RP

W piątek 11 listopada, w Święto Niepodległości, prezydent Andrzej Duda weźmie udział w mszy za ojczyznę w Świątyni Opatrzności Bożej oraz w uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Prezydent wręczy też odznaczenia państwowe. 
Czwartek, 10 listopada 2016

Ustawa o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin „Za życiem” podpisana

Prezydent RP podpisał w czwartek ustawę o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin „Za życiem” oraz ustawę o ratyfikacji Umowy o wzmocnionym partnerstwie i współpracy między Unią Europejską i jej państwami członkowskimi a Republiką Kazachstanu. 
Czwartek, 10 listopada 2016

"Dzięki bohaterstwu Żołnierzy Niezłomnych uratowano tysiące Polaków"

- Dzięki bohaterstwu, sprytowi i umiejętnościom wojskowym Żołnierzy Niezłomnych tysiące Polaków zostało uratowanych - mówił Andrzej Duda podczas uroczystości odsłonięcia tablicy poświęconej pamięci tych żołnierzy. 
Czwartek, 10 listopada 2016

Prezydent upamiętnił ofiary katastrofy smoleńskiej

Prezydent Andrzej Duda złożył w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego kwiaty pod tablicą upamiętniającą Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich, ostatniego Prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego i pracowników KPRP, którzy zginęli 10.04.2010 roku. 
Czwartek, 10 listopada 2016

Prezydent RP postanowił o przedłużeniu okresu użycia PKW w operacji wojskowej Unii Europejskiej w Bośni i Hercegowinie

10 listopada 2016 r. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał postanowienia o przedłużeniu okresu użycia Polskiego Kontyngentu Wojskowego w operacji wojskowej Unii Europejskiej w Bośni i Hercegowinie. 
Środa, 9 listopada 2016

Wizyta Prezydenta RP w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych

Przewidywane zmiany w systemie dowodzenia wojskiem, modernizacja techniczna i planowane szkolenia narodowe i sojusznicze były tematami spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z kadrą dowództwa generalnego. 
Środa, 9 listopada 2016

Spotkanie Prezydenta RP z wiceprezydentem Iranu

Prezydent RP Andrzej Duda gościł w środę w Pałacu Prezydenckim Wiceprezydenta Islamskiej Republiki Iranu, Pana Ali Akbar Salehi’ego 
1 POPRZEDNIA 101102103104105106107  150
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.