przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 22 marca 2016

Para Prezydencka na XX Wielkanocnym Festiwalu Ludwiga van Beethovena

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli we wtorek wieczorem udział w XX Wielkanocnym Festiwalu Ludwiga van Beethovena w Filharmonii Narodowej. 
Wtorek, 22 marca 2016

Prezydent: Musimy razem bronić europejskich wartości 

Musimy stać razem w obronie naszych europejskich wartości, w obronie naszych fundamentów kulturowych - oświadczył prezydent Andrzej Duda, odnosząc się do zamachów Brukseli. Wcześniej, w Ambasadzie Królestwa Belgii wpisał się do księgi kondolencyjnej. 
Wtorek, 22 marca 2016

Dwie ustawy z podpisem prezydenta

W poniedziałek 21 marca 2016 r. prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym oraz ustawę o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją Szczytu NATO. 
Wtorek, 22 marca 2016

Prezydent złożył wieniec przed ambasadą Belgii    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/t_DewNF-2Ds?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent udał się do Ambasady Królestwa Belgii, gdzie złożył wieniec oraz wpisał się do księgi kondolencyjnej. 
Czwartek, 17 marca 2016

Prezydent podpisał ustawę zmieniającą ustawę o jednorazowym dodatku pieniężnym

W środę 16 marca Prezydent RP podpisał ustawę o zmianie ustawy o jednorazowym dodatku pieniężnym dla niektórych emerytów, rencistów i osób pobierających świadczenia. 
Czwartek, 17 marca 2016

Trójlistna koniczyna z okazji Dnia św. Patryka

Z okazji narodowego święta Irlandii, Dnia św. Patryka, Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z Ambasadorem Irlandii Gerardem E. Keownem, który przekazał Prezydentowi RP tradycyjną irlandzką trójlistną koniczynę 
Poniedziałek, 14 marca 2016

Prezydent złożył kwiaty przed obeliskiem ku czci Ryszarda Siwca

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty przed obeliskiem ku czci Ryszarda Siwca przy Stadionie Narodowym w Warszawie. 
Poniedziałek, 14 marca 2016

Prezydent podpisał dwie ustawy

12 marca 2016 r. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o ponownym wykorzystaniu informacji sektora publicznego oraz ustawę o zmianie ustawy o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz niektórych innych ustaw. 
1 POPRZEDNIA 103104105106107108109  124
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.