przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 17 września 2015

Z przewodniczącym Rikstagu o współpracy i kwestiach bezpieczeństwa

W czwartek prezydent Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z przewodniczącym szwedzkiego parlamentu Urbanem Ahlinem. Głównym tematem rozmowy było zacieśnienie współpracy bilateralnej i regionalnej oraz kwestie bezpieczeństwa. 
Środa, 16 września 2015

"Naszym obowiązkiem jest budowanie pamięci o Żołnierzach Niezłomnych"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1GaAhs5kaD4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Cieszy mnie ogromnie, że pamięta się o tych ludziach, że stali się oni w polskiej historii postaciami pomnikowymi – mówił prezydent na spotkaniu z przedstawicielami rodzin ofiar terroru komunistycznego oraz środowisk zaangażowanych w ich odnalezienie. 
Niedziela, 13 września 2015

Dzień otwarty w Pałacu Prezydenckim i Belwederze   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/aQRhpCfSluk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W niedzielę Pałac Prezydencki i Belweder zostały otwarte dla zwiedzających w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Mieszkańcy Warszawy i turyści mogą obejrzeć miejsca, w których pracuje Prezydent RP Andrzej Duda. 
Sobota, 5 września 2015

Para Prezydencka zainaugurowała Narodowe Czytanie "Lalki"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3LnRNpsXjrE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W sobotę Para Prezydencka zainaugurowała czwartą edycję Narodowego Czytania. W Ogrodzie Saskim w Warszawie Andrzej i Agata Dudowie przeczytali fragment „Lalki” Bolesława Prusa. 
Czwartek, 3 września 2015

W sobotę Narodowe Czytanie "Lalki" Bolesława Prusa

Już w najbliższą sobotę, 5 września 2015 r., w całej Polsce odbędzie się publiczne czytanie „Lalki” Bolesława Prusa. O godzinie 11.00 w warszawskim Ogrodzie Saskim akcję zainauguruje Para Prezydencka. 
Poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Komunikat Kancelarii Prezydenta RP

Prezydent RP Andrzej Duda od samego początku swojej działalności publicznej kładł nacisk przede wszystkim na spotkania z rodakami i rzetelne wykonywanie powierzonych mu obowiązków. Wyjazdy posła Andrzeja Dudy były związane z wykonywaniem mandatu posła. 
Piątek, 21 sierpnia 2015

Prezydent skierował do Senatu projekt postanowienia o zarządzeniu referendum

W piątek Prezydent RP Andrzej Duda skierował do Marszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej projekt postanowienia o zarządzeniu ogólnokrajowego referendum. Projekt postanowienia zawiera trzy pytania. 
Czwartek, 20 sierpnia 2015

"Tornister pełen uśmiechów" od Pary Prezydenckiej   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wGsTm7PrJjI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Agata i Andrzej Dudowie wzięli udział w akcji Caritas "Tornister pełen uśmiechów". Para Prezydencka przygotowała cztery wyprawki szkolne, dwie dla dzieci ze szkoły podstawowej, po jednej dla młodzieży z liceum i z gimnazjum. 
1 POPRZEDNIA 103104105106107108109  109
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.