przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 13 czerwca 2016

Dwie podpisane ustawy

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał dwie ustawy o efektywności energetycznej oraz ustawę o zmianie ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia. 
Niedziela, 12 czerwca 2016

"Budowanie państwa musi polegać na idei"

- Budowanie państwa nie może polegać na wtłaczaniu ludzi w ideologię, musi polegać na idei - podkreślił w niedzielę Prezydent. Jak zaznaczył, w wyborach w 2015 r. zwyciężyła idea budowy silnego państwa w odwołaniu się do tradycji i społecznego potencjału. 
Czwartek, 9 czerwca 2016

Bliscy ofiar terroru sowieckiego i niemieckiego odebrali noty identyfikacyjne

W Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość wręczenia not identyfikacyjnych 22 rodzinom ofiar dwóch totalitaryzmów – komunistycznego i niemieckiego. 
Środa, 8 czerwca 2016

Prezydent spotkał się z Radą Dialogu Społecznego

Prezydent RP Andrzej Duda wziął w środę udział w posiedzeniu Rady Dialogu Społecznego. Prezydent przysłuchiwał się dyskusji dotyczącej m.in. sprawy uregulowania wynagrodzeń w służbie zdrowia. 
Środa, 8 czerwca 2016

Spotkanie Prezydenta RP z Wiceprezydent Wietnamu

Prezydent RP Pan Andrzej Duda przyjął w Pałacu Prezydenckim wiceprezydent Socjalistycznej Republiki Wietnamu Đặng Thị Ngọc Thịnh. 
Wtorek, 7 czerwca 2016

Prezydent apeluje, by nie podgrzewać sporów przed szczytem NATO

Prezydent Andrzej Duda zwrócił się z apelem do wszystkich uczestników Rady Bezpieczeństwa Narodowego, aby w związku ze szczytem NATO i Światowymi Dniami Młodzieży "zachować nieco wstrzemięźliwości", nie prowokować i nie podgrzewać politycznych sporów. 
Poniedziałek, 6 czerwca 2016

Para Prezydencka zaprasza do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży 

To będzie dla nas szczególny czas w szczególnym miejscu. Czekamy na Was z otwartymi ramionami. Do zobaczenia w Krakowie! - mówi Para Prezydencka w przesłaniu do uczestników Światowych Dni Młodzieży. Tegoroczne ŚDM odbędą się w dniach 26-31 lipca. 
Poniedziałek, 6 czerwca 2016

Kolejne ustawy z podpisem Prezydenta RP

Prezydent Andrzej Duda podpisał trzy ustawy: o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy; o publicznej służbie krwi oraz ustawę o finansowaniu wspólnej polityki rolnej. 
1 POPRZEDNIA 104105106107108109110  134
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.