przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 7 czerwca 2016

Prezydent apeluje, by nie podgrzewać sporów przed szczytem NATO

Prezydent Andrzej Duda zwrócił się z apelem do wszystkich uczestników Rady Bezpieczeństwa Narodowego, aby w związku ze szczytem NATO i Światowymi Dniami Młodzieży "zachować nieco wstrzemięźliwości", nie prowokować i nie podgrzewać politycznych sporów. 
Poniedziałek, 6 czerwca 2016

Para Prezydencka zaprasza do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży 

To będzie dla nas szczególny czas w szczególnym miejscu. Czekamy na Was z otwartymi ramionami. Do zobaczenia w Krakowie! - mówi Para Prezydencka w przesłaniu do uczestników Światowych Dni Młodzieży. Tegoroczne ŚDM odbędą się w dniach 26-31 lipca. 
Poniedziałek, 6 czerwca 2016

Kolejne ustawy z podpisem Prezydenta RP

Prezydent Andrzej Duda podpisał trzy ustawy: o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy; o publicznej służbie krwi oraz ustawę o finansowaniu wspólnej polityki rolnej. 
Piątek, 3 czerwca 2016

"Był wspaniałym człowiekiem i politykiem-wizjonerem"

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wziął w piątek udział w premierze książki „Prezydent Lech Kaczyński 2005 - 2010” autorstwa Sławomira Cenckiewicza i Adama Chmieleckiego. 
Czwartek, 2 czerwca 2016

Odszedł Janusz Ekiert

Na jego książkach wychowały się całe pokolenia muzyków i melomanów. Odszedł wybitny reprezentant polskiego środowiska muzycznego, dla którego dobro muzyki zawsze stanowiło priorytet twórczego działania. 
Czwartek, 2 czerwca 2016

Spotkanie Prezydenta z Szefową Dyplomacji UE

Polityka bezpieczeństwa, Partnerstwo Wschodnie, warszawski szczyt NATO, Nord Stream2, relacje Unia Europejska-Rosja - to tematy czwartkowego spotkania Prezydenta RP z Wysoką Przedstawiciel Unii do Spraw Zagranicznych i Polityki Bezpieczeństwa. 
Czwartek, 2 czerwca 2016

Spotkanie Prezydenta z przedstawicielami Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa

- Niezawisłość i niezależność to poza czynnikami czysto prawnymi, także umiejętność nieulegania naciskom, nie tylko tym ze strony władz państwowych, ale także ze strony mediów i środowiska - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 1 czerwca 2016

Belweder otwarty z okazji Dnia Dziecka 

1 czerwca Belweder był otwarty dla dzieci. Najmłodsi wraz z opiekunami mogli zwiedzić najważniejsze sale, m.in. Salę Pompejańską, Salę Marmurową, Salę Lustrzaną czy Gabinet Marszałka Józefa Piłsudskiego. Jedną z grup powitała Para Prezydencka. 
1 POPRZEDNIA 105106107108109110111  134
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.