przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Prezydent Kazachstanu rozpoczął wizytę w Polsce

Prezydent Andrzej Duda powitał na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego prezydenta Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa. Tematem rozmów głów państw jest współpraca gospodarcza i polityka wschodnia. 
Czwartek, 18 sierpnia 2016

Prezydent podpisał dziesięć ustaw

Prezydent Andrzej Duda dnia 18 sierpnia podpisał dziesięć ustaw, w tym m.in. ustawę o dostępie do zasobów genetycznych i podziale korzyści z ich wykorzystania oraz ustawy o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego i o usługach turystycznych. 
Środa, 17 sierpnia 2016

Spotkanie z Grecko-Prawosławnym Patriarchą Antiochii i Całego Wschodu

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda spotkał się w środę w Pałacu Prezydenckim z Janem X, Grecko-Prawosławnym Patriarchą Antiochii i Całego Wschodu, składającym oficjalną wizytę w Polsce. 
Wtorek, 16 sierpnia 2016

Prezydent podpisał ustawę dotyczącą gruntów warszawskich

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy, a także ustawę z dnia 10 lipca 2015 r. o zmianie ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami. 
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Udział Prezydenta w obchodach Święta Wojska Polskiego 

Podczas uroczystości z okazji święta Wojska Polskiego prezydent Andrzej Duda podziękował żołnierzom podziękował żołnierzom za "piękną służbę dla Ojczyzny". W Warszawie odbyła się tradycyjna defilada wojskowa na lądzie i w powietrzu. 
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Andrzej Duda odsłonił tablicę poświęconą Żołnierzom Wyklętym 

Żołnierze Wyklęci wyróżniali się niezłomną postawą w obronie ojczyzny, w walce o niepodległość i suwerenność Polski - mówił Andrzej Duda podczas uroczystości odsłonięcia tablicy poświęconej "Żołnierzom Wyklętym" na filarze Grobu Nieznanego Żołnierza. 
Poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Prezydent podpisał rozporządzenie o podwyżkach dla żołnierzy

Prezydent Andrzej Duda, przy okazji święta Wojska Polskiego, podpisał rozporządzenie, które od początku 2017 r. podwyższa wskaźnik, według którego obliczane jest przeciętne uposażenie żołnierzy. 
Czwartek, 11 sierpnia 2016

Andrzej Duda podpisał dwie ustawy

Prezydent Andrzej Duda dnia 11 sierpnia 2016 r. podpisał dwie ustawy: o zmianie ustawy o działach administracji rządowej oraz o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. 
1 POPRZEDNIA 105106107108109110111  144
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.