przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 3 marca 2016

Medaliści Mistrzostw Świata w windsurfingu w Pałacu Prezydenckim

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek z medalistami Mistrzostw Świata w windsurfingu w olimpijskiej klasie RS:X. 
Czwartek, 3 marca 2016

Wizyta w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/IIcnCjD3S_I" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda, który złożył w czwartek wizytę w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN powiedział, że pokazuje ono historię dobrego współistnienia dwóch narodów na terenie Polski. 
Czwartek, 3 marca 2016

Spotkanie prezydenta z przedstawicielami fundacji i organizacji pozarządowych

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami fundacji i organizacji pozarządowych. Rozmowa dotyczyła dokumentu zatytułowanego: „Dziesięć tez o naturze konfliktu,potrzebie kompromisu i kierunku reformy TK”. 
Środa, 2 marca 2016

"Ważne, abyśmy w ramach Sojuszu mówili jednym głosem"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/U1Dq5Vs4fAc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mamy w perspektywie szczyt NATO, którego Polska będzie gospodarzem. Szczyt, który mam nadzieję będzie nie tylko spotkaniem przywódców państw, ale że będzie szczytem, który podejmie ważne decyzje - powiedział prezydent Andrzej Duda w środę w Belwederze. 
Wtorek, 1 marca 2016

"Żołnierze Wyklęci żyją, póki pamięta o nich Polska"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/WIXvCBJVyhY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Na pl. Piłsudskiego, przed Grobem Nieznanego Żołnierza, podniesiono we wtorek biało-czerwoną flagę. Od tej chwili będzie ona umieszczona tam na stałe. - To miejsce dumy narodu z jego bohaterów i obrońców, którzy polegli za ojczyznę - mówił Prezydent RP. 
Wtorek, 1 marca 2016

"Dziękuję, wszystkim, którzy przyczynili się do kultywowania prawdy"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/QST7BD-522s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Trochę wam zazdroszczę, że chodzicie do szkół im. rtm. Witolda Pileckiego i że o tym, co przez wiele lat mojego dzieciństwa i mojej młodości było głęboko skrywane, zadeptywane, zakłamywane, można dzisiaj głośno mówić – mówił prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 1 marca 2016

Prezydent: Żołnierze Wyklęci fundamentem niepodległej Polski   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/DO8IZZa-N0E" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Żołnierze antykomunistycznego podziemia stali po stronie wolnej Polski i nigdy się nie poddali - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda. Wyraził nadzieję, że Żołnierze Wyklęci staną się wielkim fundamentem silnej, suwerennej, niepodległej Polski. 
Wtorek, 1 marca 2016

"Musi powstać prawdziwe mauzoleum Żołnierzy Wyklętych" 

W Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Prezydent RP Andrzej Duda złożył wieniec przed kwaterą „Łączka” na Powązkach Wojskowych. Następnie odwiedził gmach byłego aresztu śledczego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego przy ul. Rakowieckiej. 
1 POPRZEDNIA 105106107108109110111  124
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.