przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 24 września 2015

"Film o człowieku, który poczynił wielkie zasługi"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0ILXe2qXIi0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda uczestniczył w czwartek w pokazie filmu "Pilecki" w Muzeum Powstania Warszawskiego. Jest to fabularyzowany dokument o rtm. Witoldzie Pileckim, który - aby zebrać informacje o Auschwitz - dobrowolnie dał się tam uwięzić. 
Czwartek, 17 września 2015

Wiceprezydent Brazylii z wizytą w Pałacu Prezydenckim

O współpracy gospodarczej, naukowej, kwestiach Polonii oraz polityce klimatycznej rozmawiał w czwartek prezydent Andrzej Duda z wiceprezydentem Brazylii Michelem Temerem. 
Czwartek, 17 września 2015

"Zbrodnia katyńska musi być nazywana zbrodnią ludobójstwa"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/iU6mg7rKLQ0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Zbrodnia, której celem było w efekcie zniszczenie polskiego narodu, musi być nazywana zbrodnią ludobójstwa. Chcę to dzisiaj jasno i wyraźnie powiedzieć - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości oficjalnego otwarcia Muzeum Katyńskiego. 
Czwartek, 17 września 2015

Z przewodniczącym Rikstagu o współpracy i kwestiach bezpieczeństwa

W czwartek prezydent Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z przewodniczącym szwedzkiego parlamentu Urbanem Ahlinem. Głównym tematem rozmowy było zacieśnienie współpracy bilateralnej i regionalnej oraz kwestie bezpieczeństwa. 
Środa, 16 września 2015

"Naszym obowiązkiem jest budowanie pamięci o Żołnierzach Niezłomnych"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1GaAhs5kaD4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Cieszy mnie ogromnie, że pamięta się o tych ludziach, że stali się oni w polskiej historii postaciami pomnikowymi – mówił prezydent na spotkaniu z przedstawicielami rodzin ofiar terroru komunistycznego oraz środowisk zaangażowanych w ich odnalezienie. 
Niedziela, 13 września 2015

Dzień otwarty w Pałacu Prezydenckim i Belwederze   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/aQRhpCfSluk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W niedzielę Pałac Prezydencki i Belweder zostały otwarte dla zwiedzających w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Mieszkańcy Warszawy i turyści mogą obejrzeć miejsca, w których pracuje Prezydent RP Andrzej Duda. 
Sobota, 5 września 2015

Para Prezydencka zainaugurowała Narodowe Czytanie "Lalki"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3LnRNpsXjrE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W sobotę Para Prezydencka zainaugurowała czwartą edycję Narodowego Czytania. W Ogrodzie Saskim w Warszawie Andrzej i Agata Dudowie przeczytali fragment „Lalki” Bolesława Prusa. 
Czwartek, 3 września 2015

W sobotę Narodowe Czytanie "Lalki" Bolesława Prusa

Już w najbliższą sobotę, 5 września 2015 r., w całej Polsce odbędzie się publiczne czytanie „Lalki” Bolesława Prusa. O godzinie 11.00 w warszawskim Ogrodzie Saskim akcję zainauguruje Para Prezydencka. 
1 POPRZEDNIA 145146147148149150151  151
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.