przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 11 listopada 2017

Pałac rozświetlony biało-czerwonymi barwami

Z okazji przypadającego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości, Pałac Prezydencki rozświetlił się biało-czerwonymi barwami. Tradycyjną okolicznościową iluminację wzbogaca w tym roku napis „Niepodległa”. 
Sobota, 11 listopada 2017

Obchody Święta Niepodległości z udziałem Prezydenta RP 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w obchodach Święta Niepodległości - uczestniczyli we mszy św. w Świątyni Opatrzności Bożej oraz w uroczystościach przed Grobem Nieznanego Żołnierza. 
Sobota, 11 listopada 2017

Wieńce od Prezydenta RP w Święto Niepodległości

Prezydent RP Andrzej Duda w sobotę rano, w Święto Niepodległości, złożył wieńce przed pomnikami bohaterów zasłużonych dla Rzeczypospolitej Polskiej. 
Sobota, 11 listopada 2017

Belweder był otwarty z okazji Święta Niepodległości

11 listopada, z okazji Narodowego Święta Niepodległości, każdy mógł odwiedzić Belweder – miejsce, w którym mieszkał i pracował Marszałek Józef Piłsudski, a obecnie Prezydent RP przyjmuje gości. 
Sobota, 11 listopada 2017

Rozmowa telefoniczna prezydentów Polski i Ukrainy

Prezydent Andrzej Duda rozmawiał przez telefon z prezydentem Ukrainy, który złożył życzenia z okazji Dnia Niepodległości. Politycy uzgodnili, że w przyszłym tygodniu w Krakowie odbędzie się spotkanie delegacji prezydenckiego Komitetu Konsultacyjnego 
Piątek, 10 listopada 2017

Rusza Kalendarz Niepodległości

Już od niedzieli 12 listopada, przez okrągły rok, z inicjatywy Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, każdego dnia, za pośrednictwem mediów społecznościowych będzie prezentowana kartka z Kalendarza Niepodległości, wydanego w 1939 roku. 
Czwartek, 9 listopada 2017

Koncert z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Dokładnie o godz. 19:18 w Teatrze Polskim w Warszawie rozpoczął się koncert pieśni legionowych „Powrócim pełni sławy”, zorganizowany z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wśród publiczności zasiedli Prezydent RP wraz z Małżonką. 
Czwartek, 9 listopada 2017

Trzy ustawy z podpisem prezydenta

8 listopada 2017 r. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał trzy ustawy, w tym m.in. nowelizację ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. 
1 POPRZEDNIA 1234567  95
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.