przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 12 września 2017

10 najlepszych startupów zaprezentuje się w Pałacu Prezydenckim

Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wspólnie z Fundacją Startup Poland wyłoniła 10 finalistów konkursu Startupy w Pałacu Globalnie. Już 4 października w Sali Kolumnowej odbędzie się prezentacja zwycięskich projektów. 
Poniedziałek, 11 września 2017

"Cieszę się, że jesteśmy tutaj razem" 

W Pałacu Prezydenckim, z udziałem m.in. prezydenta Andrzeja Dudy oraz marszałków Sejmu i Senatu, odbyło się inauguracyjne posiedzenie Komitetu Narodowych Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości RP. 
Poniedziałek, 11 września 2017

Spotkanie Prezydenta RP z prezesem EBOR

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z prezesem Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju Sumą Chakrabartim. 
Sobota, 9 września 2017

Belweder otworzył drzwi w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa

W sobotę Belweder został otwarty dla zwiedzających w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Mieszkańcy Warszawy i turyści mogli obejrzeć miejsca, w których odbywają się ważne wydarzenia państwowe. 
Piątek, 8 września 2017

W poniedziałek posiedzenie Komitetu Narodowych Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

W poniedziałek o godz. 12:00 w Pałacu Prezydenckim odbędzie się inauguracyjne posiedzenie Komitetu Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. 
Piątek, 8 września 2017

Minister Mucha: Konstytucja musi być nowoczesna

Obecna konstytucja nie zapewnia nam ochrony podstawowych praw, gdyż jest dysfunkcjonalna, jeśli chodzi o interes obywateli - wyjaśnia minister Paweł Mucha w rozmowie z portalem Onet. 
Środa, 6 września 2017

Oświadczenie Andrzeja Dudy po spotkaniu z prezydentem Kazachstanu

Andrzej Duda po rozmowie z prezydentem Kazachstanu Nursułtanem Nazarbajewem dziękował swojemu rozmówcy za zeszłoroczną wizytę w Polsce, która - jak podkreślił - dała impuls przedsiębiorcom i zaowocowała ogromnym wzrostem obrotów. 
Wtorek, 5 września 2017

Para Prezydencka w środę udaje się z wizytą do Kazachstanu

Para Prezydencka od środy będzie przebywać z trzydniową wizytą w Kazachstanie. W programie wizyty są rozmowy z prezydentem Nursułtanem Nazarbajewem oraz udział w uroczystości Narodowego Dnia Polskiego na Wystawie Astana EXPO 2017. 
1 POPRZEDNIA 1234567  88
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.