przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 2 września 2017

W Polsce i 26 krajach na całym świecie odbyło się Narodowe Czytanie 

Place, biblioteki, szkoły, a nawet pociągi i tramwaje - w tych miejscach można było usłyszeć w sobotę "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. O godzinie 12.00 w Ogrodzie Saskim w Warszawie doroczną akcję Narodowego Czytania rozpoczęła Para Prezydencka. 
Sobota, 2 września 2017

Para Prezydencka czytała "Wesele" w Instytucie Głuchoniemych 

W sobotę w Instytucie Głuchoniemych im. ks. Jakuba Falkowskiego w Warszawie prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą uczestniczyli w Narodowym Czytaniu "Wesela". 
Piątek, 1 września 2017

Prezydent Andrzej Duda z 71 proc. zaufaniem społecznym

Prezydent Andrzej Duda cieszy się największym zaufaniem społecznym - wynika z sondażu CBOS. Ufa mu 71 proc. Ankietowanych Polaków. W sierpniu zaufanie do prezydenta wzrosło aż o 11 punktów procentowych. 
Środa, 30 sierpnia 2017

„Wesele” w języku migowym

W najbliższą sobotę podczas Narodowego Czytania 2017 „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego po raz pierwszy w historii zostanie przetłumaczone na Polski Język Migowy. 
Piątek, 25 sierpnia 2017

Minister Łapiński: Prezydent uczci 78. rocznicę wybuchu II wojny światowej w Wieluniu

78. rocznicę wybuchu II wojny światowej prezydent Andrzej Duda uczci 1 września w Wieluniu - potwierdził minister Krzysztof Łapiński. - To będzie podkreślenie, że na tej wojnie w znacznym stopniu ginęli cywile – wyjaśnił rzecznik Prezydenta RP. 
Piątek, 25 sierpnia 2017

Prezydent weźmie udział w debacie konstytucyjnej w Gdańsku

Prezydent Andrzej Duda w piątek w Gdańsku weźmie udział w debacie, która ma zainaugurować kampanię informacyjną przed referendum w sprawie zmiany konstytucji. 
Piątek, 25 sierpnia 2017

Co najmniej 16 otwartych spotkań dotyczących referendum konsultacyjnego ws. konstytucji

Chcemy, żeby około 10 pytań w referendum dotyczącym konstytucji to były pytania, które stanowić będą efekt pogłębionej rozmowy z Polakami - podkreślił w Gdańsku wiceszef Kancelarii Prezydenta RP i pełnomocnik ds. referendum Paweł Mucha. 
Czwartek, 24 sierpnia 2017

Prezydent RP spotkał się z Szefem NATO

Prezydent Andrzej Duda i sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg odbyli blisko półgodzinną rozmowę w cztery oczy, a następnie przewodniczyli spotkaniu, w którym wzięli także udział m.in. Witold Waszczykowski, Krzysztof Szczerski i Paweł Soloch. 
1 POPRZEDNIA 1234567  88
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.