przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 7 maja 2018

Startupy w Pałacu KOOPERACJA - okolicznościowa iluminacja

W poniedziałek po zmroku na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona okolicznościowa iluminacja Startupy w Pałacu - KOOPERACJA. We wtorek w Pałacu Prezydenckim - z udziałem Andrzeja Dudy - odbędzie się spotkanie organizowane w ramach projektu. 
Sobota, 5 maja 2018

Prezydent: Wolność zawdzięczamy także strażakom 

Polska zawdzięcza im wolność i bezpieczeństwo - mówił o strażakach Prezydent Andrzej Duda podczas Centralnych Obchodów Dnia Strażaka odbywających się w sobotę na Placu Piłsudskiego w Warszawie. 
Sobota, 5 maja 2018

Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych – iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego

5 maja obchodzony jest Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji na fasadzie Pałacu Prezydenckiego pojawiła się okolicznościowa iluminacja. 
Piątek, 4 maja 2018

Życzenia Pary Prezydenckiej dla maturzystów 

Matura to podsumowanie Waszej szkolnej nauki, ale również początek nowego etapu w życiu. To klucz do przyszłych studiów i pracy. Wykorzystajcie dobrze swoją wiedzę, pokażcie, że jesteście gotowi podjąć to wyzwanie. 
Czwartek, 3 maja 2018

Święto Narodowe 3 Maja [PL/ENG]

Prezydent RP z Małżonką wzięli udział w obchodach Święta Narodowego 3 Maja. W wystąpieniu na Placu Zamkowym Prezydent zapowiedział, że złoży w Senacie wniosek, aby referendum konsultacyjne w sprawie konstytucji odbyło się 10 i 11 listopada. 
Czwartek, 3 maja 2018

Dziewięć ustaw z podpisem Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał dziewięć ustaw, w tym nowelizacje ustaw o radiofonii i telewizji, Kodeksu wykroczeń, o Służbie Więziennej, o kosztach sądowych w sprawach cywilnych oraz o Sądzie Najwyższym. 
Czwartek, 3 maja 2018

Zwiedzanie Belwederu z okazji Święta Narodowego 3 Maja

Z okazji Święta Narodowego 3 Maja - Belweder był otwarty dla zwiedzających. Rezydencję Prezydenta RP odwiedziło ponad 1200 gości, którzy mieli także okazję wpisać się do pamiątkowej księgi wystawionej z okazji stulecia odzyskania niepodległości. 
Czwartek, 3 maja 2018

Konstytucja 3 Maja - księga faksymilowo-reprintowa w Pałacu Prezydenckim

Konstytucja 3 Maja, pierwsza konstytucja w Europie i po amerykańskiej druga na świecie, stanowi jedno z najdonioślejszych dokonań polskiego parlamentaryzmu. W Sali Chorągwianej Pałacu Prezydenckiego prezentowana jest księga faksymilowo-reprintowa. 
1 POPRZEDNIA 1234567  119
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.