przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 7 listopada 2017

Minister Szczerski o planowanych tematach rozmów prezydentów Polski i Gruzji

Prezydent Gruzji Giorgi Margwelaszwili w środę złoży oficjalną wizytę w Polsce. Rozmowa z Prezydentem RP ma dotyczyć kwestii bezpieczeństwa oraz realizacji umowy stowarzyszeniowej z UE w kontekście zbliżającego się szczytu Partnerstwa Wschodniego. 
Wtorek, 7 listopada 2017

Prezydent Andrzej Duda podpisał trzy ustawy

Nowelizację ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, a także dwie inne ustawy podpisał Prezydent RP Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wizyta prezydenta Iraku PL/ENG

Kwestie bezpieczeństwa, w tym głównie aktualna sytuacja na Bliskim Wschodzie, eksport polskiej żywności, a także rozwój współpracy gospodarczej to główne tematy rozmów prezydenta Andrzeja Dudy z przywódcą Iraku Mohammedem Fuadem Masumem Khaderem. 
Sobota, 4 listopada 2017

Listy Prezydenta RP na pogrzebach zasłużonych opozycjonistów

W sobotę pożegnaliśmy ks. Ignacego Piwowarskiego oraz Emila Morgiewicza – postaci zasłużone na rzecz przemian demokratycznych w Polsce. W trakcie obydwu pogrzebów zostały odczytane okolicznościowe listy Prezydenta RP. 
Środa, 1 listopada 2017

Odeszli, ale wciąż żyją w naszych wspomnieniach

Wspominamy śp. Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich, prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, 11 pracowników KPRP, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej oraz wszystkie zmarłe osoby, na przestrzeni lat działające w służbie Prezydenta RP. 
Środa, 1 listopada 2017

Kwiaty od Prezydenta RP na grobach Ojców Niepodległości

Na początku listopada, kiedy wspominamy osoby zasłużone dla Rzeczypospolitej Polskiej, na grobach Ojców Niepodległości w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Wierzchosławicach w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy zostały złożone kwiaty. 
Poniedziałek, 30 października 2017

Prezydent przedstawił projekt nowelizacji ustawy o Radzie Dialogu Społecznego 

Na posiedzeniu Rady Dialogu Społecznego w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim został zaprezentowany prezydencki projekt noweli ustawy o RDS i innych instytucjach dialogu społecznego. Prezydent powołał też siedmiu nowych członków Rady. 
Piątek, 27 października 2017

Prezydent: Luteranie trwale wpisali się w historię państwa i narodu polskiego

Rzeczpospolita była, jest i będzie wspólnym dobrem wszystkich Polaków: katolików, ewangelików i wiernych innych wyznań - mówił prezydent Andrzej Duda podczas obchodów jubileuszu 500-lecia reformacji. 
1 POPRZEDNIA 1234567  95
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.