przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. // W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00 w całym kraju obowiązuje żałoba narodowa. //
| | |
A | A | A
Środa, 9 stycznia 2019

Para Prezydencka przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kremowa sukienka w kwiaty z zielonym żakietem oraz zdjęcie z autografem Pierwszej Damy i góralska kurtka oraz zdjęcie z podpisem Prezydenta Andrzeja Dudy – to przedmioty, które w tym roku Para Prezydencka przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. 
Środa, 9 stycznia 2019

Prezydent na konferencji „Wczujmy się w Klimat” 

– To, co dzisiaj realizujemy, to dla mnie także dążenie do nowoczesnego państwa – powiedział Prezydent na konferencji podsumowującej projekt Ministerstwa Środowiska „Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców”. 
Środa, 9 stycznia 2019

Kondolencje Pary Prezydenckiej dla Witolda Kołodziejskiego

Prezydent RP Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą oraz współpracownikami przekazali Przewodniczącemu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Witoldowi Kołodziejskiemu wyrazy głębokiego współczucia w związku ze śmiercią Matki. 
Środa, 9 stycznia 2019

Osiem ustaw z podpisem Prezydenta RP

Ustawę o zmianie ustawy o Policji, ustawę o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości oraz m.in. nowelizację Kodeksu cywilnego podpisał Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 8 stycznia 2019

Posiedzenie Kapituły Orderu Krzyża Wojskowego z udziałem Prezydenta

Z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy odbyło się dziś 17. posiedzenie Kapituły Orderu Krzyża Wojskowego. Kapitule przewodniczył Kanclerz Orderu gen. dyw. Andrzej Reudowicz, dowodzący Połączonym Centrum Działań Bojowych NATO w Stavanger w Norwegii. 
Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Przesłanie do uczestników Polskiej Nocy w NBA 

Przesyłam gorące pozdrowienia prosto ze stolicy Polski i życzę niezapomnianych wrażeń – mówił do uczestników Polskiej Nocy w NBA Andrzej Duda w przesłaniu wyemitowanym podczas imprezy zorganizowanej w miniony weekend przez Marcina Gortata w Los Angeles. 
Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Ustawa o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji z podpisem Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji. 
Poniedziałek, 7 stycznia 2019

70. rocznica śmierci Jana Rodowicza „Anody”

7 stycznia br. mija 70 lat od śmierci żołnierza Szarych Szeregów i Armii Krajowej. Porucznik Jan Rodowicz pseud. „Anoda” brał udział w wielu spektakularnych akcjach bojowych, m.in. słynnej akcji pod Arsenałem. 
1 POPRZEDNIA 1234567  150
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.