przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 3 lipca 2018

Spotkanie nt. przyszłości w zarządzaniu SN i NSA 

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z I Prezes Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf, Prezesem Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych SN Józefem Iwulskim i Prezesem Naczelnego Sądu Administracyjnego Markiem Zirk-Sadowskim. 
Poniedziałek, 2 lipca 2018

„Nie ma przyszłości Europy bez Polski”

Na Polsce spoczywa współodpowiedzialność za przyszłość Unii Europejskiej – mówił Prezydent Andrzej Duda, podczas spotkania z Ambasadorami Rzeczypospolitej Polskiej. - Nie ma przyszłości Europy bez Polski – ocenił. 
Poniedziałek, 2 lipca 2018

Prezydent podpisał pięć ustaw

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał m.in. ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora, która obniża uposażenia parlamentarzystom o 20 proc. 
Sobota, 30 czerwca 2018

„Szanowna Pani Ireno, dziękujemy!”

W piątek przed północą zmarła Irena Szewińska – polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich i skoku w dal. Dama Orderu Orła Białego. – Wielka strata i wielki żal – napisał Prezydent RP Andrzej Duda. 
Piątek, 29 czerwca 2018

„Służba Więzienna kluczowa dla bezpieczeństwa państwa”

Prezydent Andrzej Duda, który uczestniczył w piątek w obchodach Święta Służby Więziennej, podkreślił, że to służba bardzo trudna, wymagająca specyficznych i niezwykle wysokich kwalifikacji – zawodowych, etycznych i moralnych. 
Piątek, 29 czerwca 2018

Prezydent podpisał ustawę o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii

Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 7 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii oraz niektórych innych ustaw. 
Piątek, 29 czerwca 2018

Pochowano dziewięciu marynarzy - ofiary zbrodni komunistycznych

Na Cmentarzu Marynarki Wojennej pochowano w piątek dziewięciu oficerów, podoficerów i marynarzy - ofiary zbrodni komunistycznych. Żegnamy ich tak, jak zwykliśmy żegnać bohaterów wolnej Polski - napisał Prezydent Andrzej Duda w liście z tej okazji. 
Czwartek, 28 czerwca 2018

Rozmowa telefoniczna Prezydentów Polski i Izraela [PL/ENG]

Z inicjatywy strony izraelskiej miała w czwartek miejsce rozmowa telefoniczna między Prezydentami Polski i Izraela. Prezydent Rivlin podziękował Prezydentowi Dudzie za jego rolę i przywództwo w budowaniu przyjaznych stosunków polsko-izraelskich. 
1 POPRZEDNIA 1234567  128
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.