przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 8 września 2018

Prezydent interweniuje ws. likwidacji zakładu UniMould w Pieńsku

Prezydent Andrzej Duda interweniuje ws. likwidacji zakładu UniMould w Pieńsku - już w czwartek rozmawiał o tym problemie z burmistrzem Pieńska oraz wojewodą dolnośląskim; temat ten poruszy także z podczas spotkania z przedstawicielami rządu 
Sobota, 8 września 2018

Spotkanie z uczestnikami konferencji „Lasy dla Niepodległej”

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w sobotę z uczestnikami konferencji „Lasy dla Niepodległej”. To wydarzenie otwierające Dni Ochrony Środowiska. Konferencja ma na celu upamiętnienie odzyskania niepodległości Polski. 
Piątek, 7 września 2018

Uroczystości dożynkowe z Patronatem Narodowym w Stulecie Odzyskania Niepodległości

Prezydent Andrzej Duda zdecydował o objęciu Patronatu Narodowego w Stulecie Odzyskania Niepodległości nad uroczystościami dożynkowymi organizowanymi w 2018 roku na terenie całego kraju. 
Piątek, 7 września 2018

Błażej Spychalski powołany na Sekretarza Stanu w KPRP

Prezydent RP Andrzej Duda powołał Błażeja Spychalskiego na stanowisko Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i jednocześnie odwołał Krzysztofa Łapińskiego ze stanowiska Sekretarza Stanu. 
Piątek, 7 września 2018

Prezydent: Dzisiejsza uroczystość to przykład solidarności międzyludzkiej

W piątek w Belwederze dzieci funkcjonariuszy służb publicznych, którzy polegli lub zostali ranni w trakcie wykonywania obowiązków służbowych odebrały stypendia z rąk Pary Prezydenckiej. 
Środa, 5 września 2018

Spotkanie Pary Prezydenckiej z paralekkoatletami 

- Chylę czoło przed Państwa hartem ducha i wspaniałymi wynikami – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z medalistami Paralekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Berlinie 2018. W spotkaniu uczestniczyła również Małżonka Prezydenta. 
Sobota, 1 września 2018

Obchody Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP [PL/ENG] 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Zwierzchnik Sił Zbrojnych Andrzej Duda, wziął udział w uroczystym Apelu Pamięci z okazji Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP, który odbył się przy Grobie Nieznanego Żołnierza na Placu Piłsudskiego w Warszawie. 
Sobota, 1 września 2018

Duma z młodych polskich sportowców

Zakończył się Bohdan Tomaszewski Cup 2018, 51. Międzynarodowy Turniej Tenisowy do lat 16 im. Redaktora Bohdana Tomaszewskiego, który odbywał się pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP. Najlepsi młodzi polscy reprezentanci otrzymali puchary od Prezydenta. 
1 POPRZEDNIA 1234567  134
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.