przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 4 stycznia 2019

Prezydent o pożarze w Koszalinie: Druzgocąca tragedia; niech Bóg ma w opiece najbliższych ofiar

„Druzgocąca tragedia w Koszalinie. Pięć radosnych, wchodzących w życie Dziewcząt zostało z życia wyrwanych. Niech Pan Bóg ma swojej opiece Ich Rodziców i Najbliższych” – napisał w piątek na Twitterze Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 1 stycznia 2019

Wyjątkowy rok 

Rok 2018 zdominowały obchody stulecia odzyskania niepodległości. Ale był to także czas umocnienia pozycji Polski na arenie międzynarodowej, silnej promocji polskiej gospodarki oraz podnoszenia bezpieczeństwa Polski i Polaków. 
Poniedziałek, 31 grudnia 2018

Orędzie noworoczne Prezydenta RP Andrzeja Dudy [PL/ENG] 

Oby zawsze mogli Państwo liczyć na życzliwy uśmiech i pomocną dłoń, na przejawy zwykłej ludzkiej serdeczności. Nie szczędźmy ich sobie – bo im więcej dajemy, tym więcej otrzymujemy - mówi Prezydent, składając noworoczne życzenia wszystkim Polakom. 
Poniedziałek, 31 grudnia 2018

Prezydent podpisał czternaście ustaw

Prezydent Andrzej Duda podpisał czternaście ustaw m.in. nowelizację ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów oraz ustawę o europejskich partiach politycznych. 
Poniedziałek, 31 grudnia 2018

Prezydent wydał 5 postanowień dot. Sił Zbrojnych RP poza granicami państwa

Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Prezydent Andrzej Duda wydał na podstawie ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o zasadach użycia lub pobytu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej poza granicami państwa 5 postanowień. 
Niedziela, 30 grudnia 2018

Prezydent podpisał ustawę przeciwdziałającą wzrostowi cen prądu

Prezydent podpisał ustawę o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz o zmianie niektórych innych ustaw – poinformował Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Błażej Spychalski. 
Piątek, 28 grudnia 2018

Wieniec od Prezydenta RP na grobie Aleksandra Ładosia

W przededniu 55. rocznicy śmierci Aleksandra Ładosia odbyły się w Warszawie uroczystości upamiętniające polskiego dyplomatę, który w trakcie II wojny światowej przyczynił się do ocalenia życia kilkuset Żydów. 
Czwartek, 27 grudnia 2018

Prezydent: Śmierć biskupa Pieronka to strata dla Kościoła

- Na pewno jest to strata dla polskiego Kościoła - powiedział w czwartek PAP Prezydent Andrzej Duda o zmarłym biskupie Tadeuszu Pieronku. 
1 POPRZEDNIA 1234567  150
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.