przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 4 października 2018

Komunikat Kancelarii Prezydenta RP

Radiowóz policyjny, wchodzący w skład prezydenckiej kolumny uprzywilejowanej jadącej w czwartek na spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami Oświęcimia, niegroźnie potrącił dziecko na przejściu dla pieszych. 
Czwartek, 4 października 2018

21 not identyfikacyjnych ofiar totalitaryzmu komunistycznego 

W Pałacu Prezydenckim zostały wręczone rodzinom kolejnych ofiar totalitaryzmu komunistycznego noty identyfikujące ich bliskich. – To jest wielki symbol dla nas wszystkich – symbol tego, że Polska jest rzeczywiście wolna – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 3 października 2018

Prezydent podpisał nowelę ustawy ws. wynagrodzeń pracowników medycznych

Prezydent Andrzej Duda uroczyście podpisał w Pałacu Prezydenckim nowelizację ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych. 
Wtorek, 2 października 2018

„Wasz sukces pokazuje, że Polacy są wielcy, że potrafią zwyciężać” 

Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z polskimi siatkarzami - Mistrzami Świata dzień po ich powrocie do kraju. W trakcie uroczystości Prezydent wręczył sportowcom odznaczenia państwowe. 
Poniedziałek, 1 października 2018

Uroczystości pogrzebowe śp. admirała floty Józefa Unruga i Jego Małżonki śp. Zofii Unrug

Prezydent Andrzej Duda weźmie we wtorek udział w uroczystościach pogrzebowych śp. admirała floty Józefa Unruga i Jego Małżonki śp. Zofii Unrug. Szczątki Unrugów zostaną pochowane w Marynarskiej Kwaterze Pamięci na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni. 
Poniedziałek, 1 października 2018

Vivat Academia, vivant Professores!

Praca uczonych i wykładowców oraz trud studentów są ogromnie ważne dla budowania silnego nowoczesnego państwa, rozwoju innowacyjnej gospodarki narodowej i kształtowania aktywnego, odpowiedzialnego, kreatywnego społeczeństwa - podkreślił Prezydent RP. 
Niedziela, 30 września 2018

Mistrzostwo Świata - dosłownie i w przenośni!

Mistrzostwo Świata - dosłownie i w przenośni! Piękniej być nie mogło! Wiwat polscy Mistrzowie! Wiwat polscy Siatkarze! Wiwat Polska! Prezydent Andrzej Duda, w miejscowości Masłomiąca pod Krakowem, kibicował Polakom w finałowym meczu z Brazylią. 
Niedziela, 30 września 2018

„Chcę, aby Konstytucja dla Nauki była impulsem do budowy nowoczesnej Polski”

Chciałbym, by Konstytucja dla Nauki stała się ważnym impulsem do rozwoju badań i elementem do budowy nowoczesnego państwa polskiego. Bo tym celom ma służyć - mówił Prezydent w wystąpieniu wyemitowanym podczas ogólnopolskiej inauguracji roku akademickiego. 
1 POPRZEDNIA 2345678  140
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.