przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 6 sierpnia 2017

Dwa lata prezydentury Andrzeja Dudy

Wizyta w Polsce dwóch Prezydentów USA - Baracka Obamy i Donalda Trumpa, Szczyty NATO i Trójmorza. Członkostwo w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Blisko 200 wizyt krajowych i ponad 50 zagranicznych. Obniżenie wieku emerytalnego, a w planach: zmiana konstytucji. 
Sobota, 5 sierpnia 2017

Nie żyje prof. Bogusław Wolniewicz

W wieku 89 lat odszedł prof. Bogusław Wolniewicz, wybitny polski filozof, logik i publicysta. Był absolwentem wydziału filozofii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i wieloletnim pracownikiem Uniwersytetu Warszawskiego. 
Sobota, 5 sierpnia 2017

Prezydent: Zagłada warszawiaków pozostaje bolesną raną polskiej duszy

"Nie ma słów, które w pełni oddadzą grozę tamtych wydarzeń" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym podczas uroczystości w hołdzie mieszkańcom stołecznej Woli zamordowanym przez Niemców podczas Powstania Warszawskiego. 
Czwartek, 3 sierpnia 2017

Osiem ustaw z podpisem prezydenta

Prezydent Andrzej Duda 2 sierpnia 2017 roku podpisał osiem ustaw, w tym m.in. ustawę o zmianie ustawy o sporcie oraz ustawy o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. 
Czwartek, 3 sierpnia 2017

Para Prezydencka wspiera akcję „Tornister pełen uśmiechów” 

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser- Dudą po raz kolejny włączyli się w akcję Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. W tym roku Para Prezydencka przygotowała pięć szkolnych wyprawek. 
Czwartek, 3 sierpnia 2017

Komunikat Biura Bezpieczeństwa Narodowego

W odpowiedzi na medialne doniesienia BBN potwierdza, że 24 czerwca br. SKW wszczęła kontrolne postępowanie sprawdzające wobec gen. bryg. Jarosława Kraszewskiego, dyrektora Departamentu Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi w BBN. 
Środa, 2 sierpnia 2017

Blisko godzinna rozmowa prezydentów Polski i Francji

Prawie godzinę trwała rozmowa telefoniczna prezydentów Andrzeja Dudy z Emmanuelem Macronem. Odbyła się z inicjatywy prezydenta Francji. 
Środa, 2 sierpnia 2017

Prezydent podpisał pięć ustaw

Dnia 1 sierpnia 2017 r. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał m.in. ustawę o zmianie ustawy o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy oraz nowelizację ustawy o zasadach finansowania nauki. 
1 POPRZEDNIA 3456789  88
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.