przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 13 października 2017

Prezydencka ustawa pozwoli wyeliminować nieuzasadnione blokowanie numerów ratunkowych

W przeddzień Święta Ratownictwa Medycznego, Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 15 września 2017 r. o zmianie ustawy – Kodeks wykroczeń, która przyczyni się między innymi do poprawy dostępności służb ratowniczych, w tym ratownictwa medycznego. 
Piątek, 13 października 2017

Sześć ustaw z podpisem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Ustawę o zmianie ustawy o statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego, nowelizację ustawy o pracownikach samorządowych oraz m.in. ustawę o zmianie ustawy – Kodeks wykroczeń podpisał w czwartek prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 11 października 2017

„Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o samorządzie” 

- Czy samorząd jest wystarczająco samodzielny, czy też, jak twierdzą niektórzy, jest aż nazbyt samodzielny? – to jedna z kwestii, którą poruszył prezydent Andrzej Duda podczas konferencji „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o samorządzie” 
Środa, 11 października 2017

Pierwsze posiedzenie Zespołu do spraw przeglądu prawa samorządowego

O sposobach i metodach prac Zespołu do spraw przeglądu prawa samorządowego rozmawiał prezydent Andrzej Duda z jego członkami na pierwszym posiedzeniu, które odbyło się w środę w Pałacu Prezydenckim. 
Wtorek, 10 października 2017

Zgromadzenie Narodowe zwołane na 5 grudnia

Jest akceptacja dla wniosku prezydenta Andrzeja Dudy o zwołanie Zgromadzenia Narodowego w dniu 5 grudnia. Tego dnia przypada 150. rocznica urodzin marszałka Józefa Piłsudskiego. 
Wtorek, 10 października 2017

Nowelizacja ustawy o komornikach sądowych i egzekucji

6 października 2017 r. Prezydent RP podpisał trzy ustawy, w tym m.in. nowelizację ustawy o komornikach sądowych i egzekucji, a także ustawę o przedsiębiorstwie państwowym „Porty Lotnicze”. 
Poniedziałek, 9 października 2017

„Małe Janczowioki" z wizytą w Pałacu Prezydenckim

W poniedziałek Pałac Prezydencki odwiedzili młodzi artyści z zespołu „Małe Janczowioki” ze wsi Janczowa w powiecie nowosądeckim. 
Niedziela, 8 października 2017

Prezydent na meczu Polska-Czarnogóra

Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom, którzy na Stadionie Narodowym w Warszawie wywalczyli awans na mistrzostwa świata w Rosji. - Pokazujecie klasę nie tylko na boisku, ale także swoim zachowaniem – gratulował po meczu piłkarzom prezydent. 
1 POPRZEDNIA 3456789  95
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.