przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 11 stycznia 2018

Pożegnanie ppłk. Bolesława Hozakowskiego z udziałem Prezydenta

Uroczystości pogrzebowe ppłk. Bolesława Hozakowskiego - weterana walk o niepodległość Polski - odbyły się w czwartek w kościele pw. św. Karola Boromeusza w Warszawie. W pożegnaniu weterana AK wziął udział Prezydent Andrzej Duda oraz ministrowie KPRP. 
Środa, 10 stycznia 2018

Prezydent RP podpisał trzy ustawy

Ustawy o Służbie Ochrony Państwa; o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej - podpisał Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 10 stycznia 2018

Odszedł prof. Bogusław Banaszak, wybitny konstytucjonalista

Prof. Bogusław Banaszak – sędzia Trybunału Stanu, członek Komisji Weneckiej, wybitny konstytucjonalista – zmarł we wtorek w wieku 63 lat. 
Środa, 10 stycznia 2018

Pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej

Minister Krzysztof Szczerski złożył w imieniu Prezydenta RP kwiaty w kaplicy Pałacu Prezydenckiego pod tablicą upamiętniającą Parę Prezydencką: śp. Lecha i Marię Kaczyńskich, Ryszarda Kaczorowskiego oraz pracowników KPRP, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 r 
Poniedziałek, 8 stycznia 2018

Para Prezydencka na noworocznym spotkaniu Rodziny Olimpijskiej 

Moim obowiązkiem jako Prezydenta jest tu być i środowisku polskich sportowców powiedzieć: dziękuję – mówił Prezydent Andrzej Duda, który wraz z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w noworocznym spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej. 
Poniedziałek, 8 stycznia 2018

Wieniec od Prezydenta RP pod pomnikiem Woodrowa Wilsona w Poznaniu

8 stycznia 2018 roku przypada 100. rocznica ogłoszenia przez Prezydenta USA Woodrowa Wilsona programu pokojowego, w którym 13. punkt mówił o przyszłości Polski. Z tej okazji pod pomnikiem Prezydent USA w Poznaniu został złożony wieniec od Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 8 stycznia 2018

Prezydent i Premier liderami zaufania

Prezydent Andrzej Duda oraz Premier Mateusz Morawiecki znaleźli się na czele rankingu zaufania do polityków - wynika z najnowszego sondażu IBRiS dla Onetu. 
Sobota, 6 stycznia 2018

Życzenia Prezydenta RP dla wiernych chrześcijańskich Kościołów wschodnich

Święta Narodzenia Pańskiego wprowadzają w tajemnicę wiary, w atmosferę przepełnioną poczuciem wspólnoty. Oby w rozpoczynającym się roku zawsze towarzyszyła Państwu świadomość bliskości, szczęścia w rodzinie, a także życiowego zadowolenia. 
1 POPRZEDNIA 3456789  106
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.