przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 29 lipca 2018

„Walczyliście za wartości, nie walczyliście z zemsty”

Prezydent wziął udział w niedzielnych uroczystości związanych z obchodami 74. rocznicy Powstania Warszawskiego; spotkał się z Bohaterami oraz wręczył ordery i odznaczenia państwowe. 
Sobota, 28 lipca 2018

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta

20 lat temu - 28 lipca 1998 r. - zmarł Zbigniew Herbert, jeden z najważniejszych poetów polskich XX wieku, eseista, dramaturg, twórca słynnego cyklu poetyckiego „Pan Cogito”, kawaler Orderu Orła Białego. 
Piątek, 27 lipca 2018

Jedenaście ustaw z podpisem Prezydenta

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał jedenaście ustaw, w tym m.in. ustawę o tachografach, nowelizacje ustawy o odpadach oraz ustawę o zmianie ustawy o prawie łowieckim. 
Czwartek, 26 lipca 2018

Prezydent podpisał nowelizację ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw

W związku z informacjami prasowymi, co do błędnego odesłania w art. 22 ust. 2 ustawy, Kancelaria Prezydenta RP uprzejmie wyjaśnia, co następuje. 
Środa, 25 lipca 2018

Oświadczenie Kancelarii Prezydenta RP

Przy nominacjach ambasadorskich Kancelaria Prezydenta RP nie jest wnioskodawcą i nie na Kancelarii Prezydenta spoczywa obowiązek powiadomienia Kancelarii Sejmu. 
Poniedziałek, 23 lipca 2018

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta RP

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o szczególnych rozwiązaniach dotyczących gminy Ostrowice w województwie zachodniopomorskim oraz nowelizację ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora. 
Piątek, 20 lipca 2018

„Dzięki służbie Policji Polska jest państwem bezpiecznym”

- Dzięki Państwa służbie dla ojczyzny Polska jest państwem bezpiecznym - mówił Prezydent Andrzej Duda, zwracając się do zgromadzonych na obchodach Święta Policji funkcjonariuszy. Podczas uroczystości Prezydent wręczył nominacje generalskie. 
Czwartek, 19 lipca 2018

„Ta ustawa to wewnętrzny konsensus Rady Dialogu Społecznego”

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o Radzie Dialogu Społecznego i innych instytucjach dialogu społecznego. Nowe przepisy zakładają usprawnienie prowadzenia dialogu społecznego na szczeblu krajowym i regionalnym. 
1 POPRZEDNIA 45678910  134
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.