przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 6 stycznia 2018

Prezydent pogratulował Kamilowi Stochowi zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni

Prezydent Andrzej Duda pogratulował Kamilowi Stochowi zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. - Historyczne wydarzenie dla polskiego sportu! Dziękujemy, gratulujemy - napisał Prezydent na Twitterze. 
Piątek, 5 stycznia 2018

Prezydent Andrzej Duda podpisał trzy ustawy

Ustawę o zmianie ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska oraz ustawy – Prawo ochrony środowiska, a także nowelizację ustawy o podatku od towarów i usług oraz nowelizację ustawy o podatku akcyzowym podpisał w czwartek Prezydent RP. 
Poniedziałek, 1 stycznia 2018

Iluminacje z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości

Z okazji rozpoczynającego się 2018 roku, który jest rokiem obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, Pałac Prezydencki oraz Belweder rozświetliły okolicznościowe iluminacje. 
Niedziela, 31 grudnia 2017

Orędzie noworoczne Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Niech ten nowy rok będzie pomyślny – dla naszej Ojczyzny, dla naszych rodzin, dla każdego z nas. Uczyńmy go rokiem narodowej dumy i poczucia obywatelskiej wspólnoty. 
Piątek, 29 grudnia 2017

Ustawy z podpisem Prezydenta RP

Prezydent Andrzej Duda podpisał m.in. nowelizację ustawy o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego, która umożliwia realne wykonanie ustaw dekomunizacyjnych, a także ustawy o ochronie zabytków oraz przyrody. 
Środa, 27 grudnia 2017

Uroczystości pogrzebowe Macieja Miatkowskiego

Uroczystości pogrzebowe śp. Macieja Miatkowskiego, działacza „Solidarności”, uczestnika strajków z grudnia '70 odbyły się środę w Gdańsku. W ich trakcie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy złożono wieniec. 
Środa, 27 grudnia 2017

W styczniu pierwsze wydarzenia związane z obchodami stulecia niepodległości

Specjalna iluminacja Pałacu Prezydenckiego i Belwederu, wystawy w Muzeum Narodowym w Warszawie, Puchar Prezydenta RP dla sportowców - m.in. te wydarzenia rozpoczną w styczniu całoroczne obchody stulecia niepodległości. 
Niedziela, 24 grudnia 2017

Życzenia Świąteczne od Pary Prezydenckiej 

„Symbolika wigilijnego wieczoru każe nam myśleć o tym, co nas łączy, przypomina, jak bardzo jesteśmy sobie bliscy. Bądźmy razem! Niech to poczucie wspólnoty, którego w tych dniach doświadczamy, towarzyszy nam przez cały nadchodzący rok". 
1 POPRZEDNIA 45678910  106
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.