przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 7 października 2017

Prezydent liczy na głos katolickich prawników w dyskusji o nowej konstytucji

Z prośbą o aktywny udział w ogólnonarodowej debacie nad kształtem nowej ustawy zasadniczej zwrócił się prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników 37. Pielgrzymki Prawników Polskich na Jasną Górę. 
Piątek, 6 października 2017

Prezydent: Abp Baraniak jednym z najważniejszych bohaterów Polski po 1918 r. 

Abp Antoni Baraniak, w przeszłości postać nieco zapomniana, przemilczana, jest podnoszony dzisiaj do rangi jednego z najważniejszych bohaterów Polski po 1918 roku - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości upamiętniających tego duchownego. 
Czwartek, 5 października 2017

Prezydent Bułgarii z oficjalną wizytą w Polsce PL/ENG 

O przyszłości UE w związku z objęciem przez Bułgarię z początkiem 2018 r. przewodnictwa w Unii rozmawiali w czwartek w Warszawie prezydenci Polski i Bułgarii. Wzięli też udział w Polsko-Bułgarskim Forum Gospodarczym i oficjalnym obiedzie. 
Środa, 4 października 2017

10 najlepszych startupów w Pałacu Prezydenckim PL/ENG 

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Fundacją Startup Poland wyłoniła 10 finalistów konkursu Startupy w Pałacu Globalnie. W środę w Sali Kolumnowej odbyła się prezentacja zwycięskich projektów z udziałem Prezydenta RP. 
Środa, 4 października 2017

Spotkanie prezydenta z międzynarodowymi funduszami vc

O szansach stojących przed polskimi młodymi przedsiębiorcami rozmawiał w środę prezydent Andrzej Duda z przedstawicielami międzynarodowych funduszy venture capital. Do spotkania doszło przy okazji III edycji konkursu Startupy w Pałacu. 
Środa, 4 października 2017

Prezydent Bułgarii w czwartek w Warszawie; rozmowy m.in. o NATO i UE

Bezpieczeństwo w ramach NATO, współpraca infrastrukturalna i strategiczna w ramach Trójmorza, przyszłość UE i plany prezydencji bułgarskiej oraz współpraca gospodarcza - będą tematami rozmów prezydentów Polski i Bułgarii w Warszawie. 
Środa, 4 października 2017

Prezydent na inauguracji roku akademickiego w SGH 

Polska jest wciąż krajem na dorobku; proszę o nastawienie na budowanie Rzeczypospolitej - powiedział w środę w Warszawie prezydent Andrzej Duda podczas inauguracji roku akademickiego w SGH. 
Wtorek, 3 października 2017

Laureaci konkursu historycznego z wizytą u Pary Prezydenckiej

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą spotkali się w Pałacu Prezydenckim z laureatami konkursu wojewódzkiego „Niepokorna, niezłomna, wyklęta - Inka oczami dzisiejszych uczniów". 
1 POPRZEDNIA 45678910  95
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.